Co máte za obsese?

8.1.19 16:39

Co máte za obsese?

Nedávno se na Instagram Stories objevily příspěvky reagující na otázku “Co mají lidé za obsese nebo zvláštní zvyky”… bohužel jich bylo tolik, ze ne všechny bylo možné zveřejnit. Například - někteří nejdou spát dokud nejsou všechny supliky v ložnici zavřené. Nebo - někdo také uváděl, ze při chůzi do schodů počítá schody a musí vyjít sude číslo. Přišlo mi to strašně zajímavé. A tak se ptám zdejších kecalek a kecálků - Co mate za obsese vy??? :mavam: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

261
8.1.19 16:41

Musím vstoupit na eskalátory pravou nohou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
8.1.19 16:42
@dva_chlapi_v_chalupe píše:
Nedávno se na Instagram Stories objevily příspěvky reagující na otázku “Co mají lidé za obsese nebo zvláštní zvyky”… bohužel jich bylo tolik, ze ne všechny bylo možné zveřejnit. Například - někteří nejdou spát dokud nejsou všechny supliky v ložnici zavřené. Nebo - někdo také uváděl, ze při chůzi do schodů počítá schody a musí vyjít sude číslo. Přišlo mi to strašně zajímavé. A tak se ptám zdejších kecalek a kecálků - Co mate za obsese vy??? :mavam: :pankac:

ani se neptej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.19 16:45

Joo u Stibrovky na instagramu, taky jsem se pobavila :grinning:. Ja mam jen takovou tu klasiku, knofliky od periny nesmi byt u hlavy. Pak na taliri se nesmi dotykat treba maso bramborove kase, nebo tatarka ci kecup se nesmi niceho dotknout. Kdyz domeju nadobi, tak musim vysusit drez, nesnesu v nem vodu. Ale manzel by toho na me vedel spoustu, mam hodne ritualu, ktere nechape, ale mne to prijde normalni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.19 16:46

Křečkuju toaletní papír :lol: Čím víc, tím líp

• Nahlásit
  • Citovat
896
8.1.19 16:49

Musím mít zavřené skříně v ložnici, nikde nikde nesmí být ani škvírka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
8.1.19 16:49
@Anonymní píše:
Křečkuju toaletní papír :lol: Čím víc, tím líp
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jakože mega zásoby? v každý skříni vyskládanej toaleťák? :mrgreen: já musím mít vždy pomádu na rty a gumičku do vlasů na ruce. :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.19 16:52
@small.happy.wife píše:
Joo u Stibrovky na instagramu, taky jsem se pobavila :grinning:. Ja mam jen takovou tu klasiku, knofliky od periny nesmi byt u hlavy. Pak na taliri se nesmi dotykat treba maso bramborove kase, nebo tatarka ci kecup se nesmi niceho dotknout. Kdyz domeju nadobi, tak musim vysusit drez, nesnesu v nem vodu. Ale manzel by toho na me vedel spoustu, mam hodne ritualu, ktere nechape, ale mne to prijde normalni :D

Přesně tam … a přišlo jich tam fakt hodně tak mi přišlo Škoda aby to jen tak zaniklo … a když už jsem se zaregistroval na emiminu, tak jsem si říkal ze konečně se “vyvalim” s prvním příspěvkem :joy: :joy: :joy:

Jinak třeba jedna z mých obsesí je ze - odecitam čísla na SPZ… třeba první dvě minus poslední dvě :face_with_hand_over_mouth:… nebo nikdy nesmí být dvířka mrklovinky zavřena, když se mikrovlnka nepoužívá …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
8.1.19 16:52
@Petra274 píše:
Musím mít zavřené skříně v ložnici, nikde nikde nesmí být ani škvírka.

Já všude a k tomu hezky dotažené záclony na okně, naštěstí už mám jen jednu…

• Nahlásit
  • Citovat
1794
8.1.19 16:58

Jsem háklivá na chuchvalce, smítka a šmouhy. A vodní kámen mě dohání k šílenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.19 16:58

Jo a taky delam to s tim toaletakem, ze hodim kus do wc, nez jdu vykonat potrebu :lol: aby to nesplouchalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
8.1.19 17:01

@small.happy.wife :lol: :lol: :lol: :lol: Jako bych četla o mě .. plus teda dalších pár se jistě ještě najde :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.19 17:03

@dva_chlapi_v_chalupe
kolíčky na prádlo. Pokud věším, tak jeden kus oblečení musí být přikolíčkovaný 2 stejnými(tvarem, barvou) kolíčky a ještě ideálně musí ladit s prádlem.
Vždy mám stejný postup úklidu a nemám ráda, když mi to někdo naruší.
Různé hromádky - musí být od největšího po nejmenší.
Mám ráda, když jsou věci souměrné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
8.1.19 17:05

To ja se vyzivam v tom,kdyz muzu nekomu sloupnout strup,nebo kdyz me chlap necha mu vymackat cernochy na nose,vycistit usi nebo pupik uchostourem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16813
8.1.19 17:09

KOntroluji sporák při odchodu ,klidně třikrát a jsem schopna se ještě vrátit z auta :roll: A počítám vlakové soupravy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama