Těhotenství, bolesti.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:16
Těhotenství, bolesti.

Holky hezky den, jdu si pro radu. Nemám potvrzené těhotenství, ani test. Ale dnes se mi stala zvláštní věc. Seděla jsem a najednou velké bolesti do břicha a do zad. Opravdu velké, k nevydrzeni. Opakovalo se to asi 4 krát, v intervalu pár sekund. Dobelhala jsem se na záchod a bylo mi na zvracení. Na kalhotkách bílý výtok. Jsem 14 dní po menses, ale jen slabá asi dva dny. Teď ležím a bolí mě podbrisek a v križi. Neni mi dobře. Tehu by bylo neplánovaně, proto nemám za sebou test ani lékaře. Myslíte, že by se mohlo jednat o těhotenství?

Reakce:
dracula-s
Kecalka 132 příspěvků 10.06.19 10:17

To si musíš aspoň koupit těhu test, pak zajít k lékaři, nejsme vědmi.

sediza
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 10.06.19 10:18

Muze jit uplne o cokoliv. Jdi si udelat test a kdyz se to nebude lepšit, jdi k doktorovi.

pikola
Generální žvanilka 21063 příspěvků 10.06.19 10:18

Co spíš ovulace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:27

Holky, vím že nejste ani jedna vědma. Ale zajímá mě fakt zkušenost. Mně se nikdy nic podobného nestalo. Bolest byla velká, bodava a k nevydrzeni. U ovulace jsem nikdy nic podobného nezažila. Tak proto se ptám tady. Jestli třeba nemůže jít o začínající potrat, pokud bych byla těhotná. Nevím.

kve-tinka
Kelišová 5126 příspěvků 2 inzeráty 10.06.19 10:30

Klidne to mohlo byt od strev.

dracula-s
Kecalka 132 příspěvků 10.06.19 10:43

Prostě si kup těhu test. Já na to přišla až když jsem si vzpomněla, že jsem to nedostala, jinak mi nic nebylo. Je to různé.

Potrat asi ne, bys asi poznala, šlo-li by o klasický. Klidně to může značit těhu, nebo i střevní potíže, cokoli. Jistotu ti dá jedině aspoň ten test

cascada1
Povídálka 22 příspěvků 10.06.19 11:04

Lol ty ani nejsi tehotna a uz myslis na bolesti pri tehotenstvi? :zed: :)

karkarka
Závislačka 3779 příspěvků 10.06.19 11:08

Myslím, že těhotná nejsi. Taky mě někdy bolí z ničeho nic břicho. To je celkem normální.

Kajka9
Závislačka 4401 příspěvků 10.06.19 11:14
@Anonymní píše:
Holky hezky den, jdu si pro radu. Nemám potvrzené těhotenství, ani test. Ale dnes se mi stala zvláštní věc. Seděla jsem a najednou velké bolesti do břicha a do zad. Opravdu velké, k nevydrzeni. Opakovalo se to asi 4 krát, v intervalu pár sekund. Dobelhala jsem se na záchod a bylo mi na zvracení. Na kalhotkách bílý výtok. Jsem 14 dní po menses, ale jen slabá asi dva dny. Teď ležím a bolí mě podbrisek a v križi. Neni mi dobře. Tehu by bylo neplánovaně, proto nemám za sebou test ani lékaře. Myslíte, že by se mohlo jednat o těhotenství?

OVULACE

moncicak123456
Kecalka 145 příspěvků 10.06.19 12:14

Po vysazení HA jsem byla hodně překvapená z takových bolesti uprostřed cyklu.. Byla to ovulace. Některy měsíc byl úplně ok a ten další hrozne bolesti :) vždy byl i výtok :palec:

Any111
Kecalka 252 příspěvků 10.06.19 15:12

Pokud si neuděláš test, tak fakt nemůžeš spekulovat jestli to může být těhotenstvím nebo jestli zrovna probíhá ovulace, nebo mas nějaký zánět… Udělej si test a pak to řeš

Váš příspěvek
Reklama