Hemeroidy v 34tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 17:58
Hemeroidy v 34tt

Ahoj holky, jsem 34tt a v noci se mi udelal hemeroid ale je strasne velky a nemuzu ani chodit ani se hybat jak to boli :,( koupila jsem si mast z dubove kury tak uvidime jak pomuze. Mate nejake rady? :think:

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 09.06.19 18:02

Mě pomohl Preparation H, chladit, umývat. Za dva dny se zmenšil natolik, že neboli a neobtěžuje.

Travelerka
Kecalka 248 příspěvků 09.06.19 18:04

Když už nemůžeš bolestí ani chodit, zajeď si na pohotovost. V tomhle stádiu už mi nic nezabralo. Jen upozorňuji, že pokud ti z něj budou vymačkávat krev, měli by ti to umrtvit. Mně tvrdili, že to nejde, když jsem těhotná, ale má gynekoložka pak říkala, že to není pravda, že to umrtvit lze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 18:11

@Travelerka a kdyz pojedu na pohotovost nechaji si me tam nebo co mi budou delat?

andelka83
Generální žvanilka 20914 příspěvků 09.06.19 18:18

Šla jsem k Dr, dala mi Cyklo 3 fort a byl rychle klid. Taky jsem předtím jen ležela, Detralex, Preparation H ani dubová kůra nezabraly. Měla jsem k ní jít hned a ne až po týdnu.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7181 příspěvků 09.06.19 18:18
@Anonymní píše:
@Travelerka a kdyz pojedu na pohotovost nechaji si me tam nebo co mi budou delat? [/cita

pravděpodobně se ti tam skřípla krev, tak ti to jedním rychlým řezem šmiknou, dají ti tam fáček a pojedeš domů, pokud je to toto, tak umrtvení není potřeba, je to vteřina a hned je úleva

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7181 příspěvků 09.06.19 18:19
@Anonymní píše:
@Travelerka a kdyz pojedu na pohotovost nechaji si me tam nebo co mi budou delat?

určitě si tě tam nenechají, to se neboj

Kriss Tina
Extra třída :D 10719 příspěvků 09.06.19 18:34

Jdi k dr, pokud je to tak zlé, že nemůžeš ani chodit tak to dubová kůra nezachrání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 19:41

Tak jsem zpet z pohotovosti uz to neslo dal vydrzet. Sla jsem na vsechny 4 :lol: a hemeroid vyrizly, porad umiram bolesti ale do zitrka by to melo byt ok :palec:

Travelerka
Kecalka 248 příspěvků 09.06.19 19:48

@stinga Tak jestli jsi to zvládla bez umrtvení, tak jsi fakt dobrá. Já jsem větší bolest nezažila, bylo to horší než pak porod. Mně to rozřízli skalpelem a tu nahromaděnou krev vymačkávali. Řvala jsem jak tur. Bez umrtvení už bych si to nenechala nikdy udělat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:11

@Travelerka samozrejme ze mi dali injekci na umrtveni jinak bych asi taky umrela :lol: takze jsem to citila malinko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:40

@ProfZav ja tam porad kulicku mam ikdyz mi z toho krev vymackavali. Je to normalni? Nebo mi to casem zmizi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 08:36

@Travelerka tak jsem dneska byla na kontrole mela jsem jineho doktora a ten se s tim neparal nedal mi umrtveni a mackal mi to :,( silena bolest, vylezl mi totiz dalsi :zed: pan doktor se s tim neparal a ja chodim jak tucnak :lol:

Váš příspěvek
Reklama