Těhotenství - hubnuti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diana69
Kecalka 234 příspěvků 11 inzerátů 09.12.18 19:31
Těhotenství - hubnuti

Zdravím, chtěla bych se optat na hubnutí v těhotenství. Jsem 9+5tt a už mam přes 5kg dole. Tak jsem se chtěla optat, jak jste to meli vy? Trpím velikými nevolnostmi..pri prvním těhotenství jsem měla to samé, ale nehubla jsem. Kolik jste nejvíc zhubly a nebylo to nějak rizikové? Diky :*

Reakce:
kačka39
Kecalka 363 příspěvků 09.12.18 19:37

@Diana69 Já teda nevolnostma netrpěla ani při dvojčatech, ale vždy jsem na počátku takto zhubla a začala jsem přibírat až dýl. Teď už nevím, ale určitě až tak v 15tt. Jinak vše v pořádku. Do průkazky mi zapsali tu váhu, co jsem měla když mě jí vydávali. Stejně jsem pak přibrala málo. Normálně přiberu, jen se na jídlo podívám. Jestli nejsi extrémně hubená, tak to bude určitě ok. Zbytečně se nestresuj. :mavam:

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 09.12.18 19:57

vždy na začátku jsem zhubla 5kg pak se to zastavilo a začala jsem přibírat kolem 12tt

Kriss Tina
Kelišová 6966 příspěvků 09.12.18 20:15

Já jsem 16tt a hubnu pořád ne teda nějak výrazně, mám dole přes 3 kila, ale zatím to de spíš dolů než nahoru, každou kontrolu co mě dr váží mám o půl kila míň a to už mi ani není zle, cpu se a víceméně ležím, takže nevím kam to mizí :nevim: jinak nebezpečné to je ve chvíli kdy kolabuješ, nedokážeš do sebe dostat vůbec nic, kdyztak to prober s dr a zkus si třeba sem tam dát nějaký nutridrink. Jinak v prvním těhotenství i jsem to měla stejně, na začátku pár kilo shodit a přibírat až v druhé polovině.

Uživatel je onlinexjuliax
Kecalka 332 příspěvků 09.12.18 20:38

Než jsem otěhotněla, tak jsem měla 76 kg a když jsem šla rodit, tak jsem měla 74 kg. Během prvních 3 měsíců jsem zhubla 12 kg, takže jsem měla 64 kg. Zkončila jsem několikrát i na kapačkách, ale já byla extrém. Nemohla jsem nic jíst a pak ani pít vodu, zvracela jsem i 30× a víc ve dne v noci. Přibírat jsem začala až kolem 5. měsíce. Pokud jsi schopná fungovat a něco jíst a pít, tak budete oba v pořádku.

Ševe
Nováček 4 příspěvky 11.12.18 11:57

Já jsem teď v 17 týdnu a už jsem zhubla 13 kg. Také jsem už měla strach, aby to nějak neohrozilo prcka,ale dr. mi řekla,že já hubnout můžu,ale dítě musí růst. Já jsem ale při otěhotnění měla dost vysokou váhu,tak je to jiné než když je někdo hubený a ještě hodně zhubne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >