Krvácení po styku v těhotenství 5+3 - na UTZ je vidět jen plodové

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:41
5+3 jen plodové vejce

Ahoj holky, podle posledni MS bych mela byt v 7tt. Dnes po pohlavním styku jsem zacala krvacet, vydesilo me to a jela jsem do nemocnice na kontrolu kde me dr. opravdu vydesil tim, ze na utz vidi jen plodove vejce bez zloutkoveho vacku a embryo polu, a ze tehotenstvi podle posledni ms neodpovida. Zacal me hned desit kyretazi.
Stalo se to nektere z vas a pak to dopadlo dobre? Mockrat dekuju za odpovedi ????⚘
pri prvnim tehu bylo vse v poradku, tak mam ted trochu strach. :/

Přečtěte si článek: Sex v těhotenství

Reakce:
lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 08.12.18 17:58

Mně tehu neodpovídalo o 2 týdny, tak to taky nevypadalo dobře. A už mám doma skoro 5leteho klucinu :) hold ovulace byla posunuta

Pety2
Závislačka 2533 příspěvků 08.12.18 18:12

Asi tak, no…Jde o to, jak moc jsi si jistá, kdy došlo k oplodnění, jestli sis hlídala ovlaci a tak…Pokud víš jistě, že by těhu mělo odpovídat 7. týdnu, tak to je pouze na obal asi špatná zpráva, ale pokud sis nic nehlídala, tak bych neházela flintu do žita, ovulace mohla být klidně posunutá, budu držet palce, ať se miminko co nevidět objeví :kytka: :kytka: :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:15

@Pety2
prave ze se mi ten mesic ovulace na testu vubec neukazala tak vubec.netusim kdy k oplodneni mohlo dojit ale dle utz jsem 5+3. no ve stredu pujdu ke svemu tak snad uz se ukaze aspon zloutkovy vacek
:)

Evva21
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 08.12.18 18:17

Taky mi to nevychazi o 14 dni. Nevim kdy byla ovulace a jsme 30tt :)

debra.morgan
Kelišová 5287 příspěvků 08.12.18 18:21

taky mi to nevychazi o 14 dni, dle ms jsem měla byt cca v 7 tt, ale dle ultrazvuku jen cca 4-5 tt (zkušenost tohoto tydne), ale na rozdil od tebe tam teda mam jak žloutkovy vaček tak naznak embrya (jeste mi tam chtela cosi ukazovat a popisovat, ale nakonec to vzdala, že už by si vymyslela). prazdne nic neni. doktorka byla uplne v klidu, dalsi kontrola za dva tydny.

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 08.12.18 18:31

Jak mas dlouhe cykly a kolikátý den se ti ukazal pozitivni test?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:34

@karkarka pozitivni ovu test se mi vubec neukazal, pozitivni test ze mi ukazal 23.11. ms mam nepravidelnou, ale cca 29-32dni cyklu :)

kačka121
Závislačka 3295 příspěvků 8 inzerátů 08.12.18 19:01

určite bych pockala jsem po ivf takze jsme vedela jak je stare miminko presne a i tak jsem mela pres dva tydny rozdil a to u obou deti vsechno to do konce I trimestru dohnali

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 14:51

na kontrolu jdu ve stredu, tak drzte palce holky, snad se tam neco ukaze :) :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 14:33

ja to do stredy snad nevydrzim, zde je zprava od dr. z ambulance. Co si o tom myslite? je jeste sance ze bude vse ok? nebo GS 12,3 bez zl. vacku a embria je hodne spatne? :/ dekuju za podporu :srdce:

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 10.12.18 14:55
@Anonymní píše:
ja to do stredy snad nevydrzim, zde je zprava od dr. z ambulance. Co si o tom myslite? je jeste sance ze bude vse ok? nebo GS 12,3 bez zl. vacku a embria je hodne spatne? :/ dekuju za podporu :srdce:

A krvacis jeste? Dr ve zprave pise ze predpoklada ze to je missed abort.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 14:58

ne krvacela jsem jen 1hodinku po PS, u dr jsem byla poprvy a jeste k tomu na ambulanci, pristup hrozny… me prijde hrozne brzo na takoveto vyjadreni po tom co me videl poprve a jeste v rannem stadiu :( nekdo psal ze v 5tt mel taky jen plodove vejce a doktor byl v pohode, tak ja uz nevim :(

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 10.12.18 15:02

Dulezite je,aby byl ted az půjdeš k dr,videt pokrok. Bude to v pohode,odpocivej a mysli pozitivne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >