10tt na ultrazvuku není vidět plod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tonička7
Kecalka 277 příspěvků 07.12.18 06:32
10tt na ultrazvuku není vidět plod

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Dnes jsem 9+3tt, včera jsem byla na ultrazvuku a byla vidět jen fazolka a nic uvnitř.. Poprvé jsem byla asi 5+1tt, aby se vyloučilo mimoděložní a pak až včera.. Doktor mě chlácholil, že má dobrý tvar a já nevím co ještě, ale já se obávám, že se neobjeví.. Nemáte s tím někdo zkušenost? Myslíte, že je možné, že se objeví? Na další kontrolu jdu v pondělí, tak snad se to rozsekne.. Jinak teď v srpnu jsem měla mimoděložní, tak to by byl fakt rok :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 07.12.18 07:04

v 10tt už by určitě mělo jít vidět něco jako větší spermie či malý mimozemštan..do­konce už by měla být srdeční akce, tu by přece nepřeslechl..( nepřehlédl. )..jo tak záleží sice jak kvalitní má utz, ale i tak se mi to zdá už divné..No nezbývá než čekat.. :nevim:

Tonička7
Kecalka 277 příspěvků 07.12.18 07:13

@smurfka děkuji ;) mě právě taky.. Ultrazvuk má úplně nový, použil i vnitřní, říkal, že by mě klidně poslal do nemocnice, ale jsou stejně vybavení, tak by nic víc určitě neviděli :/ já naivně počítala s tím, že už odejdu s fotkou.. Švagrová touhle dobou viděla už i prstíčky :/ tak fakt nevím jak moc se může dít zázrak :/

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 07.12.18 07:17

@Tonička7 a byl tam nějaký posun z toho utz v 6 a 10tt..jakože byl tam nějaký rozdíl? k tomu se vyjádřil?

Tonička7
Kecalka 277 příspěvků 07.12.18 07:22

Jojo, předtím byla tečka, kterou hůř hledal a teď už větší fazolka, která teoreticky odpovídala, ale uvnitř nic neviděl.. Taky říkal, že může být třeba mladší, ale to se mi taky nezdá.. Cykly mám pravidelný a ovulaci bych řekla, že na sobě poznám.. :/ nejhorší je, že před 2 týdny mi vymizelo pár těhotenských příznaků (přestal mě bolet podbřišek, který vlastně od ovulace bolel neustále + už nemám takovou potřebu chodit neustále čůrat :()

karkarka
Závislačka 2839 příspěvků 07.12.18 07:23

Bohužel, počítej s tím,že to nedopadlo.

Tonička7
Kecalka 277 příspěvků 07.12.18 07:54

Já s tím počítám.. Upřímně, po minule jsem s manželem pesimista a ještě jsme se raději ani nezačali radovat z tohohle těhotenství, nevěřili jsme, že to vyjde.. Byl by zázrak, kdyby se v pondělí objevil, ale nevím.. Proto jsem sem napsala, protože nevím, jestli se vůbec takové zázraky dějí :D

ugluk
Hvězda diskuse 43538 příspěvků 07.12.18 08:10

Během čtyř týdnů mezi ultrazvukama dojde k neuvěřitelnému posunu. Pokud byl v 5plus1 v děloze gestační váček, tak v 9plus3 tam má být min. 2centimetrové embryo se srdíčkem a pahýlkama ručiček a nožiček s viditelnými pohyby.

Tonička7
Kecalka 277 příspěvků 07.12.18 08:12

@ugluk já vím, mám už doma jednoho prcka a s ním bylo vždy vše v pořádku.. I si samozřejmě čtu týden po týdnu jak se miminko vyvíjí :D nejhorší je to čekání, nevěřím, že by to vyšlo, ale když doktor dává nějakou naději.. Ach jo :D

rozand
Závislačka 3426 příspěvků 07.12.18 08:13
@Tonička7 píše:
Jojo, předtím byla tečka, kterou hůř hledal a teď už větší fazolka, která teoreticky odpovídala, ale uvnitř nic neviděl.. Taky říkal, že může být třeba mladší, ale to se mi taky nezdá.. Cykly mám pravidelný a ovulaci bych řekla, že na sobě poznám.. :/ nejhorší je, že před 2 týdny mi vymizelo pár těhotenských příznaků (přestal mě bolet podbřišek, který vlastně od ovulace bolel neustále + už nemám takovou potřebu chodit neustále čůrat :()

Fazolka ale neni odpovidajici pro 10. tt. V zacatku 11. tt uz jsem mela na utz normalni regulerni mimino.

rozand
Závislačka 3426 příspěvků 07.12.18 08:15

@Tonička7 No tipovala bych to na ZT, pokud znas i termin ovulace.

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 07.12.18 08:23

anembryomola. nevim proc vam lekar dava nadeji. :( drzim palce do budoucna.

Tonička7
Kecalka 277 příspěvků 07.12.18 08:40

Děkuji holky ;) nevím, asi taky doufá, že se tam prcek objeví, říkal něco jako, že je hezky pravidelná a že není deformovana, protože by jinak byla kdyby.. a to už nevim co říkal, já se nějak zasekla na větě, že uvnitř nic nevidí a úplně dobře jsem pak nevnímala :D

Yukii
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 07.12.18 09:07

@Teresa.p anembryomola je úplně bez plodu, jen prázdný gestační váček. To by tam neměla ani tu fazolku.

Tak držím palce, ať je to v pondělí dobré. A nebo rychlé další otěhotnění ;)

Příspěvek upraven 07.12.18 v 09:12

karkarka
Závislačka 2839 příspěvků 07.12.18 09:11

@Yukii ona prave jen ten prazdny vacek ma.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >