10tt na ultrazvuku není vidět plod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 06:32
10tt na ultrazvuku není vidět plod

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Dnes jsem 9+3tt, včera jsem byla na ultrazvuku a byla vidět jen fazolka a nic uvnitř.. Poprvé jsem byla asi 5+1tt, aby se vyloučilo mimoděložní a pak až včera.. Doktor mě chlácholil, že má dobrý tvar a já nevím co ještě, ale já se obávám, že se neobjeví.. Nemáte s tím někdo zkušenost? Myslíte, že je možné, že se objeví? Na další kontrolu jdu v pondělí, tak snad se to rozsekne.. Jinak teď v srpnu jsem měla mimoděložní, tak to by byl fakt rok :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30534 příspěvků 07.12.18 07:04

v 10tt už by určitě mělo jít vidět něco jako větší spermie či malý mimozemštan..dokonce už by měla být srdeční akce, tu by přece nepřeslechl..( nepřehlédl. )..jo tak záleží sice jak kvalitní má utz, ale i tak se mi to zdá už divné..No nezbývá než čekat.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 07:13

@smurfka děkuji ;) mě právě taky.. Ultrazvuk má úplně nový, použil i vnitřní, říkal, že by mě klidně poslal do nemocnice, ale jsou stejně vybavení, tak by nic víc určitě neviděli :/ já naivně počítala s tím, že už odejdu s fotkou.. Švagrová touhle dobou viděla už i prstíčky :/ tak fakt nevím jak moc se může dít zázrak :/

smurfka
Vesmírná mluvilka 30534 příspěvků 07.12.18 07:17

@Tonička7 a byl tam nějaký posun z toho utz v 6 a 10tt..jakože byl tam nějaký rozdíl? k tomu se vyjádřil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 07:22

Jojo, předtím byla tečka, kterou hůř hledal a teď už větší fazolka, která teoreticky odpovídala, ale uvnitř nic neviděl.. Taky říkal, že může být třeba mladší, ale to se mi taky nezdá.. Cykly mám pravidelný a ovulaci bych řekla, že na sobě poznám.. :/ nejhorší je, že před 2 týdny mi vymizelo pár těhotenských příznaků (přestal mě bolet podbřišek, který vlastně od ovulace bolel neustále + už nemám takovou potřebu chodit neustále čůrat :()

karkarka
Závislačka 3496 příspěvků 07.12.18 07:23

Bohužel, počítej s tím,že to nedopadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 07:54

Já s tím počítám.. Upřímně, po minule jsem s manželem pesimista a ještě jsme se raději ani nezačali radovat z tohohle těhotenství, nevěřili jsme, že to vyjde.. Byl by zázrak, kdyby se v pondělí objevil, ale nevím.. Proto jsem sem napsala, protože nevím, jestli se vůbec takové zázraky dějí :D

ugluk
Hvězda diskuse 45825 příspěvků 07.12.18 08:10

Během čtyř týdnů mezi ultrazvukama dojde k neuvěřitelnému posunu. Pokud byl v 5plus1 v děloze gestační váček, tak v 9plus3 tam má být min. 2centimetrové embryo se srdíčkem a pahýlkama ručiček a nožiček s viditelnými pohyby.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 08:12

@ugluk já vím, mám už doma jednoho prcka a s ním bylo vždy vše v pořádku.. I si samozřejmě čtu týden po týdnu jak se miminko vyvíjí :D nejhorší je to čekání, nevěřím, že by to vyšlo, ale když doktor dává nějakou naději.. Ach jo :D

rozand
Závislačka 4388 příspěvků 07.12.18 08:13
@Tonička7 píše:
Jojo, předtím byla tečka, kterou hůř hledal a teď už větší fazolka, která teoreticky odpovídala, ale uvnitř nic neviděl.. Taky říkal, že může být třeba mladší, ale to se mi taky nezdá.. Cykly mám pravidelný a ovulaci bych řekla, že na sobě poznám.. :/ nejhorší je, že před 2 týdny mi vymizelo pár těhotenských příznaků (přestal mě bolet podbřišek, který vlastně od ovulace bolel neustále + už nemám takovou potřebu chodit neustále čůrat :()

Fazolka ale neni odpovidajici pro 10. tt. V zacatku 11. tt uz jsem mela na utz normalni regulerni mimino.

rozand
Závislačka 4388 příspěvků 07.12.18 08:15

@Tonička7 No tipovala bych to na ZT, pokud znas i termin ovulace.

Teresa.p
Kecalka 496 příspěvků 07.12.18 08:23

anembryomola. nevim proc vam lekar dava nadeji. :( drzim palce do budoucna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 08:40

Děkuji holky ;) nevím, asi taky doufá, že se tam prcek objeví, říkal něco jako, že je hezky pravidelná a že není deformovana, protože by jinak byla kdyby.. a to už nevim co říkal, já se nějak zasekla na větě, že uvnitř nic nevidí a úplně dobře jsem pak nevnímala :D

Yukii
Ukecaná baba ;) 2471 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 09:07

@Teresa.p anembryomola je úplně bez plodu, jen prázdný gestační váček. To by tam neměla ani tu fazolku.

Tak držím palce, ať je to v pondělí dobré. A nebo rychlé další otěhotnění ;)

Příspěvek upraven 07.12.18 v 09:12

karkarka
Závislačka 3496 příspěvků 07.12.18 09:11

@Yukii ona prave jen ten prazdny vacek ma.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama