Těhotenství - mladé maminky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 07:40
Těhotenství - mladé maminky

Ahoj :mavam: za chvíli začínám 12tt a je mi 22let, za chvíli 23 let. S tatínkem jsme spolu 7 let a oba se na miminko moc těšíme, on možná i víc :lol: :lol: já samozřejmě také :srdce:
Slýchávám různé názory na mladé rodiče, přítel je o 3 roky starší než já. Někdo je pro a někdo zase proti, zajíma mě vcelku proč, protože já si mladé rodiče představuji okolo 16-18ti let :D po té 20cítce mi už přijde prostě mladý-dospělý :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10715 příspěvků 30.04.19 07:43

Mám stejný názor, já otěhotněla ve 20 a jako nějak extra mladá maminka sem si nepřipadala. Ale ono je to asi i okolim, do 2 let po mě měly děti prakticky všechny moje kamarádky (stejně staré).

Lulina999
Kecalka 388 příspěvků 30.04.19 07:43

To bude tím, že dneska je prvorodičkám obvykle přes 30.
Mně je 23, dceři je rok a 4 měsíce a s manželem spolu budeme 8 let :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 30.04.19 07:43

Taky jsem čekala věk kolem 18. Ale v mem okolí bys rovněž byla mladá maminka, v tomhle věku jsme vlastně ještě všechny studovaly.

terien
Extra třída :D 11598 příspěvků 30.04.19 07:55

Už zase? To ti jedna diskuze nestačila? Nebo se zase potřebuješ hádat s každým, kdo má jiný názor než ty a schizofrenicky si tu odpovídat sama sobě jako někdo jiný :lol:

Uživatel je onlinedarekp
Závislačka 2610 příspěvků 30.04.19 07:56

Me bylo taky 23, kdyz se mi narodila dcera, ted mi je cerstve 25, dceri pres rok a s přítelem spolu budeme letos uz 11 let, za mesic nas ceka svatba :) nevim, ja jsem vzdycky chtela deti brzo a ne az treba kolem 30.. jediny, komu se zdalo brzo, byl muj deda, protoze chtel, abych vystudovala celou VS a ja mam „jen“ bakalare, coz mu neni dost dobry :roll: ale ja uz jsem proste studovat nechtela, byl to strasnej stres, jeste ted je mi blbe, kdyz si na nektery zkousky vzpomenu :zed: ale to uz jsem asi trochu odbocila :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 08:00

Tak já okolí neřeším, hlavně že my se na to být rodiči cítíme, jen mě to zajímá :dance:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 1 inzerát 30.04.19 08:03

Mně je to fuk, kdo má kdy děti :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 08:05

@darekp Také nejsem studijní tip. Né, že by jsem školu neudělala, ale nebavilo by mě zadarmo dojíždět xx km autobusem a učit se, nervovat na zkoušky… Udělala jsem maturitu a šla do práce vydělávat, zadek si vozit autem a ať si můžu bez přemýšlení koupit co budu chtít. :lol: a do školy by jsem se nevrátila :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 08:07

@terien nerozumím asi jste si spletla diskuzi :nevim:

terien
Extra třída :D 11598 příspěvků 30.04.19 08:09
@Anonymní píše:
@terien nerozumím asi jste si spletla diskuzi :nevim:
:mrgreen: nespletla. Ty jsi nenápadná jak kůň v bance.
PHV
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 30.04.19 08:10

Mě teď bylo 23, a teď se nám narodilo druhé dítě. Prvnímu jsou tři roky. Někdy lidi divně koukají, ale prý je to tím, že vypadám tak na 16 :lol: což není můj problém, že? :lol: s manželem jsme spolu 8 let :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 08:11

@terien Já vám ale opravdu nerozumím :nevim:

Venesí
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 30.04.19 08:13

Mě je 22, malej se narodí v mým znamení :lol: tak jsem si to přála :srdce: neprijde mi že bude mimi brzo, spíš si to nedomazu představit, že by mělo být pozdeji :lol: Jinak taky vypadám na 16, to bude ještě sranda :lol:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 30.04.19 08:14
@Anonymní píše:
@darekp Také nejsem studijní tip. Né, že by jsem školu neudělala, ale nebavilo by mě zadarmo dojíždět xx km autobusem a učit se, nervovat na zkoušky… Udělala jsem maturitu a šla do práce vydělávat, zadek si vozit autem a ať si můžu bez přemýšlení koupit co budu chtít. :lol: a do školy by jsem se nevrátila :mrgreen:

Zadarmo dojíždět? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama