Těhotenství myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pejsacek_2017
Nováček 5 příspěvků 17.10.18 07:43
Těhotenství myslíte?

Zdravím vás, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost, ze by vyšel krevní test pozitivní, ale test do moci negativní? I podle příznaků mi přijde, ze by se mohlo jednat o těhotenství ( nafouknute bříško, bolesti v podbrisku, citlivá prsa a v neposlední rade mám větší apetit a to na jídla která normálně nejim :D). O miminko se nesnazime, takže nějaké vsugerovani asi nehrozí. Dekuji za každou odpověď :palec:

Reakce:

vertunka
Závislačka 4634 příspěvků 17.10.18 07:56

Nechráněný styk byl? Menstruace mešká? To jsou důležité informace a ne to, že máš větší apetit.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 1 inzerát 17.10.18 07:58

rekla bych ze krev je prukaznejsi. me to z krve bylo videt o tyden drive nez z moci

Pejsacek_2017
Nováček 5 příspěvků 17.10.18 08:03

@vertunka ano nechráněný styk byl, to bych se tu neptala na možnost být těhotná :roll: antikoncepci neberu, menstruace mi meska 2 dny
Myslím ze i větší apetit je důležitá informace v takové diskuzi :) navíc se ptám na zkušenost s pozitivním krevním testem, který mi vyšel a z moci negativní :)

Příspěvek upraven 17.10.18 v 08:07

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 17.10.18 08:07

Jaký krevní test? Domácí nebo z laboratoře?

Paoloska
Echt Kelišová 8082 příspěvků 17.10.18 08:09
@Pejsacek_2017 píše:
@vertunka ano nechráněný styl byl, to bych se tu neptala na možnost být těhotná :roll: antikoncepci neberu
A menstruace mi meska 2 dny

Děvče, tady je tolik stupidních dotazů na možné těhotenství a nikdo nemůže vědět v jaké inteligenční sféře se nachazíš ty. Tak se nerozčiluj ;) Podle toho co píšeš, tak nejspíš těhotná jsi :)

Pejsacek_2017
Nováček 5 příspěvků 17.10.18 08:09

@radkka domácí, ale dělala jsem si ho dvakrát :) mate špatnou zkušenost?

luccifera
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 17.10.18 08:12

Krevni testy byvaji podle diskuzi zde casteji falesne pozitivni nez jine… tze bud do laborky nebo pockat z moci…

vertunka
Závislačka 4634 příspěvků 17.10.18 08:18
@Pejsacek_2017 píše:
@vertunka ano nechráněný styk byl, to bych se tu neptala na možnost být těhotná :roll: antikoncepci neberu, menstruace mi meska 2 dny
Myslím ze i větší apetit je důležitá informace v takové diskuzi :) navíc se ptám na zkušenost s pozitivním krevním testem, který mi vyšel a z moci negativní :)Příspěvek upraven 17.10.18 v 08:07

No název diskuze je : Těhotenství myslíte? Takže jsem se zeptala jen na doplňující informace. Tak se hnedka nerozčiluj :kytka:.

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 17.10.18 08:31

Zajdi si na krev do nemocnice nebo na gyndu a uvidíš.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 17.10.18 08:39
@Pejsacek_2017 píše:
@radkka domácí, ale dělala jsem si ho dvakrát :) mate špatnou zkušenost?

Ano, bývá falešné pozitivní. Věřila bych testu do moči, ty jsou spolehlivé.

Meily
Kecalka 180 příspěvků 17.10.18 08:55

Radši si udělej z laborky, ty domácí nemají řádnou spolehlivost.

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 17.10.18 08:56
@Pejsacek_2017 píše:
Zdravím vás, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost, ze by vyšel krevní test pozitivní, ale test do moci negativní? I podle příznaků mi přijde, ze by se mohlo jednat o těhotenství ( nafouknute bříško, bolesti v podbrisku, citlivá prsa a v neposlední rade mám větší apetit a to na jídla která normálně nejim :D). O miminko se nesnazime, takže nějaké vsugerovani asi nehrozí. Dekuji za každou odpověď :palec:

Byla jsem těhotná a takové přiznaky jsem neměla. Jen se nedostavila MS. Tak jsem si udělala test. A pak šla na vyšetřní k lékaři.

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 17.10.18 13:41

Ty domaci krevni jsou dost často falešně pozitivní. Zajdi si jako samoplatce nebo za dva dny zkus udělat další do moči. A apetit nic neznamená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >