Těhotenství / netěhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbora26
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 11:43
Těhotenství / netěhotenstvi?

Dobrý den děvčata, jsem tady nová, hledala jsem v diskusích, ale nakonec mne to donutilo otevřít diskuzi. Antikoncepci jsem přestala brat v červenci (nikoli z důvodu otěhotněni ale už jsem to nechtěla do sebe tlačit) a od te doby ms chodila jak hodinky co 32 dnů. V listopadu jsem si však všimla, že mám problémy s čuraním - řešila jsem to brusinkama a urologickym čajem, po 2 týdnech mě však nepřišla ms a já si nějak uvedomila, že mám stále pocit plného močového měchýře a pobolivani podbřišku jako kdyby ms měla přijít. Šla jsem k dr aby mi vyšetřila moč- vporadku. Pak přišla bolest prsou. Donutilo mě to jít na gynekologii jestli nemám gynekologicky problém. Poslední ms 18.10. A při návštěvě dr. 14 dní zpoždění. Našla gestacni váček cca 4týdny ale je to prý zvláštní, neboť sliznici mám minimální. Nepichne mi ani vyvolavačku neboť by se s neměla z čeho spustit. Co je zvláštní je to, že jsme se s přítelem poctivě chránili a kontrovali, druhá záhada je, že tehotenske testy stale ukazují negativni. Prý to není cysta ani nic podobného že to sází na těhotenství ale mám prijit za 14 dni znova ???? krev mi nebrala. stalo se vám to? Jsem z toho dost zmatena ????

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 17627 příspěvků 07.12.17 12:12

Takhle divoce ne, ale kamarádka měla zpozdění s negativními testy ještě v desátém týdnu.
Ta poctivá ochrana bohužel nebyla stoprocentní, protože jinak by tam ten váček nebyl ;)
Doktorka mi přijde popravdě trochu zvláštní v tom, že tě neposlala na krev -tam by se to zjistilo hned, za dva tři dny druhý náběr a budeš chytřejší dřív než za dva týdny, v případě, že máš v plánu případné těhotenství řešit radikálně, tak každý den navíc je celkem zbytečné protahování…

Můžeš na testy jít jako samoplátce a já osobně být tebou, bych do toho šla. Ať víš na čem jsi, tuplem teď v období vánočních večírků a jiných alkoholových mejdánků ;)

lachtanice86
Závislačka 2579 příspěvků 07.12.17 12:22

Šla bych na krev jako samoplatce

Barbora26
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 12:35

@Mar__tanka1983 já to sama nejsem vůbec schopna pochopit. Tak moc jsme si dávali pozor a vše kontrolovali, takže tohle jsem vůbec netušila. Je to pro mne šok, ale radikálně nic řešit nechci. Věk už na to mám, jen jak vidím člověk míní život mění :? 8o mě je celá situace hrozně divná, už jen tím že nemám ani narostlou sliznici kde by se ten bobek mohl usadit. Máte ale pravdu, krevni testy budou nejlepší. Jsem nepiják ale o to urputný sportovec tak ať vím, jestli se mám zklidnit. :lol:

Lucake
Neúnavná pisatelka 18562 příspěvků 07.12.17 12:52

@Barbora26 a u te gyndr jsi byla kdy? Protoze s posledni MS 18/10 bys mela byt uz v 8tt, to uz by tam melo byt videt srdicko, i kdyz po vysazeni ty cykly muzou skakat. Urcite bych si zasla na krev, at vis, na cem jsi. Pokud se HCG vylucuje do moci hur, mohou byt negativni testy i v tehotenstvi, mam dve kamaradky, ktere to tak mely, u druheho ditete pak byly rovnou na krvi, ja sama mela testy slabounke i kdyz uz HCG z krve bylo pres 500.

Lamicka2016
Kecalka 137 příspěvků 07.12.17 12:58

@Barbora26 ovulace dokáže být klidně i 60DC takže je možné, že je to hodně mladé těhotenství. Sliznice je kolik neříkala?

Barbora26
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 13:02

@Lucake na gyndě jsem byla toto pondělí na můj svátek :zed: a tvrdila mi že to vypadá na 4týden po oplodnění a čemuž by ASI odpovidal sex v obdobi 30-5.11. Ale jsem v tomto ohledu naprostý neznalek tak jsem spoléhala na testy z moči - jasně negativni výsledek tak jsem to ani neřešila. Ale když říkáš že se tvým kamaradkám taky neukazaly tak neni o čem a zítra skočim někam na krev. Jak tak vidím, každá žena je originál. Co působí na jednu druhá ani nepostrehne :roll:

Barbora26
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 13:07

@Lamicka2016 nene neříkala. Nebo možná jo, ale v tom šoku co to tam vidím na ultrazvuku jsem byla hluchá… jen říkala že je velice nízká a proto mi ani nepichne vyvolavačku, že by mi stejne ms nepřišla. Tak nevim jestli jsem zdárný úkaz přírody nebo se doktorka prostě spletla. (Ale když nevěřit odborníkům tak pak komu že) :nevim:

Reklama

Lucake
Neúnavná pisatelka 18562 příspěvků 07.12.17 13:08

@Barbora26 kdybys nebyla tehotna, nic by tam dr. nevidela, otazkou ted jen je, jestli jsi mela ovulaci pozdeji, nebo se prestalo vyvijet, ale to poznas az po dvou testech z krve nebo teda pockat 14 dni, jestli se bude dal vyvijet.
Je to tak, kazda to ma jinak, pokud jsi zvykla sportovat, miminku to neublizi, ale ja bych to cekani nevydrzela :)

Uživatel je onlinePetruna21
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 13:09

Zašla bych si na krev tam ti to potvrdí hned.. též když mi teď vynechala MS sem nečekala že bych mohla být tehotná ale testy mi to ukázaly ale volala jsem na gyndu a řekli mi hned ať jdu na krev a hcg sem měla 7300 tak že sem už i celkem dlouho též sem koukala 8o :lol:

A zda si to přeješ gratuluji a pak informuj co ukázala krev :srdce:

Barbora26
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 13:13

@Lucake žena je tvor nedočkavý, ja tím tuplem 8o vzhledem k tomu, že jsem mimi neplanovala, tak me bylo jedno kdy ovulku mam. Prvotní šok bylo zjištění že moje snahy neotěhotnět měly asi nějakou metrixovou chybu. Jela jsem z gyndy domů a pěkně jsem to obrečela. Teď se me zdá, že se cítím jinak a obávám se, že bych byla trošku zklamaná kdyby to byl poplach. Úplný magor :oops: 8o

Barbora26
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 13:25

@Petruna21 jako třeba to zní fakt blbě, ale já těhotenství nebrala ani jako možnost proč mi tak je. Každou ženu by to napadlo asi hned, ale ja jsem asi nějaká porouchana :lol: takže na gyndu jsem šla a byla připravena na to, že mi rřekne, že mám nějakou cystu nebo cokoli, ale tohle fakt ne. Chudák doktorka, ta si musela myslet, že jsem úplně mimo, ale je mi divné že tu krev mi nevzala. Možná proto, že jsem ji přemlouvala ať se ještě podívá ppořádně protože to neni možné :nevim: :roll:

Kukacka123
Kecalka 183 příspěvků 07.12.17 13:25

Ty brdo to je zvlastni, ale mozny je vsechno…spis jak rikas, kdyz je tam malo sliznice, aby se vajicko zavrtalo a udrzelo ;) dej pak vedet, jak jsi dopadla :hug:

Barbora26
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 13:30

@Kukacka123 já o mateřství/tě­hotenství opravdu nic zásadního nevím, ale celou dobu jsem si myslela, že když mám nízkou děložní sliznici tak těhotenství neni možné. No kdovi, od včerejška mě tlačí pravý válečník tak kdoví co je zase tohle. Jsem ze sveho těla dost zmatená. Určitě dám vědět :kytka:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 2 inzeráty 07.12.17 13:34

Bůhvi co tam viděla; asi těhu nebudeš když testy jsou neg

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Klára Marušincová přirovnává situaci rodičů k výběru čokolády. "Dříve byly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Získejte každý den dárek, stačí otevřít Adventní kalendář OnaDnes.cz

Již tradičně jsme si pro věrné čtenářky a čtenáře OnaDnes.cz připravili... číst dále >

Šest překvapivých návyků, které mohou vést k cukrovce

Ačkoliv název nemoci napovídá, že hlavním viníkem jejího propuknutí je... číst dále >

Reklama