Těhotenství po termínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyi
Povídálka 19 příspěvků 31.08.18 00:01
Těhotenství po termínu

Ahoj, už jsem z toho na nervy… 5 dní po termínu, zátka už odešla a já prostě neporodim? Máte s tím některá z vás zkušenost? Mě už to fakt pěkně štve. O to víc, že za pár dní jde můj prvorozeny do první třídy a chci u toho být za každou cenu. Zlomilo by mi srdce u toho nebýt. Máte zkušenosti, u mě nezabírá vůbec nic. Malinik, lněné semínko, sex, horká vana, víno, hodně pohybu… Prostě absolutně nic. :zed: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4707 příspěvků 31.08.18 00:05

No ja prenasela prvni 10 dni, druhou 4 dny. Taky nic nepomahalo. A nechci Te strasit jo, ale tu prvni tridu asi nestihnes. To bys musela prenaset jeste 4 dny :nevim:.

katyi
Povídálka 19 příspěvků 31.08.18 00:08

No nevím, v porodnici jsem domluvená že mě na ty dvě hodiny pustí. Akorát k miminku bude sestra. Tam je to vyřešený. Nerodim poprvé. Ale otázka je, jestli budu ve stavu… Jsem na sebe strašně naštvaná, že nejsem schopna ani porodit normálně dítě. Připadám si jako odpad. :( už u mě hodně klesla psychická pohoda a nálada úplně na nule.. No pomalu jdeme do mínusu.

katyi
Povídálka 19 příspěvků 31.08.18 00:10

A už jsem taky totálně alergicka na otázky typu: už? Tak co? Atd.. Přestala jsem komunikovat se světem. Uz jen s mužem a dětmi a jen to nutný. Asi se picnu.

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4707 příspěvků 31.08.18 00:26
@katyi píše:
A už jsem taky totálně alergicka na otázky typu: už? Tak co? Atd.. Přestala jsem komunikovat se světem. Uz jen s mužem a dětmi a jen to nutný. Asi se picnu.

Hele tohle presne jsem zazivala letos v unoru s tou druhorozenou. Ja myslela, ze nebudu. Cely tehotenstvi spatny, porad v nervech, ze prej hrozi predcasnej porod - no jasny. A od 38tt zase - porodni cesty absolutne nepripravene. Delali mi asi 3 hamiltony a stejne nic. Ja doma brecela jak zelva, ze proste neporodim. Presne jak pises, denne milion otazek jestli uz, na co cekam apod. Je to fakt o nervy. Ale neboj, uz brzo porodis :hug:.

katyi
Povídálka 19 příspěvků 31.08.18 00:30

No je to hrozný. Me zase říkají od 36,ze hlavička naleha na čípek a od 38,ze uz jsem otevřená. Asi jsem otevřená jako duševně mysleli, nebo nevím. Protože nepozoruji změnu a mám chuť vzít motorovou pilu a posekat les vzteky. :pocitac:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 31.08.18 01:10
@katyi píše:
No nevím, v porodnici jsem domluvená že mě na ty dvě hodiny pustí. Akorát k miminku bude sestra. Tam je to vyřešený. Nerodim poprvé. Ale otázka je, jestli budu ve stavu… Jsem na sebe strašně naštvaná, že nejsem schopna ani porodit normálně dítě. Připadám si jako odpad. :( už u mě hodně klesla psychická pohoda a nálada úplně na nule.. No pomalu jdeme do mínusu.

Prosímtě klid, 5 dní po termínu není nic, to dítě nemá v břiše kalendář aby vylezlo kdy ti doktor napíše do průkazky. To je jen odhad :nevim:

Mari.G
Závislačka 4771 příspěvků 31.08.18 01:11

@katyi A to šílíte pět dní po termínu??? Přenášení se počítá od ukončeného 42tt. Já Vám rozumím, že chcete jít se synem, ale tímhle stylem si porod akorát blokujete…

Mari.G
Závislačka 4771 příspěvků 31.08.18 01:14

Ono to dítko vyleze, až bude připravené. Mně praskla voda v době, kdy tělo nebylo absolutně připravené na porod, počítalo se, že budu ještě tak 3 týdny těhotná + pak vyvolávání. A to opravdu nechcete - 47 hod. porod, syn mi po něm 5 měsíců brečel, jaký měl stres. Za tohle ten spěch opravdu nestojí. Kdybyste byla mimčem, taky nepolezete někam ve chvíli, kdy na vás všichni tlačí a nutí, abyste TEĎ HNED VYLEZLI, ŽE ONI TO TAK POTŘEBUJÍ. Ono to tak, „bohužel“, opravdu souvisí jedno s druhým. Nebo spíš bohudík? :lol: :lol: :lol:

Linda1985
Stálice 76 příspěvků 4 inzeráty 31.08.18 02:24

Taky jsem mela za sebou babske rady, tri hamiltony, zatku, 10 dni po tp. Nakonec vyvolavany porod, do hodiny krasne porozeno po prvno tablete. Je to ovsem psychicky nárocne, ale ted sestinedeli nebude o nic lepsi.. Silne zeny musime byt a jsme!

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 31.08.18 03:24

Fyziologické tehotenstvo trvá 38-42 týždňov. Po 42tt sa hovorí o prenášaní…
Hlavne si to usporiadať v hlave a mimco príde keď bude ono pripravené. Jemu je úplne jedno kedy sa to hodí alebo nehodí

beruska9
Extra třída :D 10741 příspěvků 31.08.18 04:45

A neni lepsi dite nevyhanet, nez neodbydes tu prvni tridu? ;) Hele ono asi nepomuze nic, ja se ptala sve porodni asistentky, ktere prece jenom rukama proslo hodne zenskych a i kdyz mi nadiktovala podobny seznam, tak s komentarem, ze podle ni nic nepomuze, pokud neni telo a dite pripravene…ma­ximalne to muze trochu urychlit, pokud uz jsi temer „na rozsypani.“ Nakreslila mi kopec a rekla neco ve smyslu - pokud je porod vrchol a ty jsi jeste tady dole na upati, tak nepomuze nic. Kdyz jsi tesne pod vrcholem, tak te to teoreticky muze soupnout pres nej ;)
Kdybys to chtela predse jen zkouset, jeste muzes stimulovat bradavky, bud rucne, nebo odsavackou mleka, jestli mas…pry to obcas zabere.
A nemysli moc intenzivne na ten prvni skolni den, nebo budes presne v ten den rodit ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 31.08.18 06:34

@katyi ale ty terminy jsou jen odhad, takze nechapu, za co bys mela byt nastvana, ze nedokazes porodit ;) ja rodila 40+2, ale znam pripady, kdy vyvolavali po 42tt ;) hlavne v klidu, stresem tomu opravdu nepomuzes…zkus jeste stimulovat ty bradavky ;) kazdopadne je pravda, i mne to PA potvrdila, ze pokud telo a miminko proste neni pripravene, tak muzes delat psi kusy a stejne neporodis :mrgreen: a to, ze ti odesla zatka a jsi pootevrena, to nic neznamena ;) znama takto byla nekdy od 35tt a nakonec porodila tusim ke konci 42tt ;)

katyi
Povídálka 19 příspěvků 31.08.18 08:22

Jo asi máte pravdu. Ale uz jsem fakt zdeptana. Porad někdo otravuje, jakto, že to ještě není? Ale kdyby to přišlo až po škole, vůbec by nevadilo. Dnes jdu na kontrolu, tak uvidíme, co mi řekne doktorka. Ale teda, že si holka dává na čas. Porad, že už budu rodit, na monitoru pravidelně kontrakce a me bolí břicho jako kdybych chtěla jen kakat. Uz vím, že když se nechce, tak prostě nepomůže ani svecena voda..

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 31.08.18 09:00

@katyi rodila jsem 40+6 a měla jsem to stejně jako ty, vyhanela jsem všemi možnými způsoby a ve chvíli kdy jsem se na to vykaslala a řekla si ze si udělám hezké dny sama se sebou, tak jsem porodila. Rozhodne bych nepoužívala věty typu, ze neumíš normálně porodit. Co to je normálně porodit? Ze lusknutim prstu přijdou kontrakce? Vždyť některé ženské musí jít na vyvolávání když přenáší 14. dni… spis bych si teď přála, aby malá zůstala v brisku a ty si mohla užit první den se synem…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >