Reklama

Začátek těhotenství - odchod sliznice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 12:46
začátek těhotenství - odchod sliznice

Ahoj holky, zatím jsem nebyla u lékařky, ale předpokládám, že jsem ve ve 3-4 tt (počítám podle nechráněného sexu). Normálně bych za týden měla dostat menstruaci, ale dnes ze mě odešel jako kdyby kousek sliznice, jinak nic, žádné špinění, ani krev. Nestalo se to některé? K lékařce jsem objednaná za 14 dní. Má cenu ještě doufat?

Díky

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 30.08.18 12:52

Vždyť máš ještě týden do termínu menstruace! Řeš těhotesntví, až budeš míz´t po termínu menstruace a pozitivní test v ruce, i kdybys těhotná byla, tak s MS může zárodek pořád odejít jako se tomu děje ve třetině případů, teď nevymyslíš vůbec nic. Nezbývá než počkat…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 30.08.18 12:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zatím jsem nebyla u lékařky, ale předpokládám, že jsem ve ve 3-4 tt (počítám podle nechráněného sexu). Normálně bych za týden měla dostat menstruaci, ale dnes ze mě odešel jako kdyby kousek sliznice, jinak nic, žádné špinění, ani krev. Nestalo se to některé? K lékařce jsem objednaná za 14 dní. Má cenu ještě doufat?Díky

Podle ceho predpokladas ze jsi tehotna?

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 30.08.18 12:56

A tobě uz týden před ms vyšel pozitivní test? Tohle muze byt cokoli, nedělala bych z toho předčasné závěry

valacek
Nováček 9 příspěvků 30.08.18 12:57
@karkarka píše:
Podle ceho predpokladas ze jsi tehotna?

Omlouvám se, to jsem zapomněla napsat, včera mi vyšel pozitivní těhotenský test.

valacek
Nováček 9 příspěvků 30.08.18 12:59
@Tichošlápek píše:
A tobě uz týden před ms vyšel pozitivní test? Tohle muze byt cokoli, nedělala bych z toho předčasné závěry

ano vyšel

morinka7
Kelišová 6794 příspěvků 30.08.18 13:14

@valacek
Zkus test znovu za 2 dny ;) Pokuď nekrvácíš určitě to bude v pořádku :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 30.08.18 13:28

@valacek dokud nekrvacis, tak je naděje vždy ;) k dr pujdes v cca 6tt, tak to uz by i měla neco vidět

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 30.08.18 13:43

Může to být tím, jak se vajíčko usazuje a roztahuje sliznice. Děloha se musí přizpůsobit, tak se děje ledacos.

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 30.08.18 13:48

Týden před ms ještě nic neznamená ani pozitivní těhotenský test

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >