Začátek těhotenství - odchod sliznice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 12:46
začátek těhotenství - odchod sliznice

Ahoj holky, zatím jsem nebyla u lékařky, ale předpokládám, že jsem ve ve 3-4 tt (počítám podle nechráněného sexu). Normálně bych za týden měla dostat menstruaci, ale dnes ze mě odešel jako kdyby kousek sliznice, jinak nic, žádné špinění, ani krev. Nestalo se to některé? K lékařce jsem objednaná za 14 dní. Má cenu ještě doufat?

Díky

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:
Pety2
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 30.08.18 12:52

Vždyť máš ještě týden do termínu menstruace! Řeš těhotesntví, až budeš míz´t po termínu menstruace a pozitivní test v ruce, i kdybys těhotná byla, tak s MS může zárodek pořád odejít jako se tomu děje ve třetině případů, teď nevymyslíš vůbec nic. Nezbývá než počkat…

karkarka
Závislačka 2859 příspěvků 30.08.18 12:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zatím jsem nebyla u lékařky, ale předpokládám, že jsem ve ve 3-4 tt (počítám podle nechráněného sexu). Normálně bych za týden měla dostat menstruaci, ale dnes ze mě odešel jako kdyby kousek sliznice, jinak nic, žádné špinění, ani krev. Nestalo se to některé? K lékařce jsem objednaná za 14 dní. Má cenu ještě doufat?Díky

Podle ceho predpokladas ze jsi tehotna?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10919 příspěvků 30.08.18 12:56

A tobě uz týden před ms vyšel pozitivní test? Tohle muze byt cokoli, nedělala bych z toho předčasné závěry

valacek
Povídálka 29 příspěvků 30.08.18 12:57
@karkarka píše:
Podle ceho predpokladas ze jsi tehotna?

Omlouvám se, to jsem zapomněla napsat, včera mi vyšel pozitivní těhotenský test.

valacek
Povídálka 29 příspěvků 30.08.18 12:59
@Tichošlápek píše:
A tobě uz týden před ms vyšel pozitivní test? Tohle muze byt cokoli, nedělala bych z toho předčasné závěry

ano vyšel

morinka7
Kelišová 6909 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 13:14

@valacek
Zkus test znovu za 2 dny ;) Pokuď nekrvácíš určitě to bude v pořádku :mavam:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10919 příspěvků 30.08.18 13:28

@valacek dokud nekrvacis, tak je naděje vždy ;) k dr pujdes v cca 6tt, tak to uz by i měla neco vidět

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 30.08.18 13:43

Může to být tím, jak se vajíčko usazuje a roztahuje sliznice. Děloha se musí přizpůsobit, tak se děje ledacos.

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 30.08.18 13:48

Týden před ms ještě nic neznamená ani pozitivní těhotenský test

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >