Reklama

Křeče při protahování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terez095
Stálice 73 příspěvků 30.08.18 06:56
Křeče při protahování

Ahoj,

jsem 22tt a každé ráno při protažení, ještě v posteli, mě trápí křeče v lýtkách..Vždycky musím přestat s protahováním a křeče odezní. Poté během dne už se to neděje. Dnes ráno mě chytla už i křeč do bicepsu. Je to nedostatek horčíku (jasně, poradím se za 14 dní s doktorem) nebo něco jiného? Nebo je to normální? Čekám první miminko, mám sedavou práci.

Díky za odpovědi a rejpalové vůbec nemusí odpovídat ;)

Reklama

Reakce:

Avu
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 30.08.18 07:11

Normálka, jsem teď 25tt a dělá mi to taky. Ber horčík, klidně větší dávky.

MyDestinka
Kecalka 457 příspěvků 30.08.18 07:57

Mně na to Dr. poradil vitamín B. Magne B6 pry naprosto ideální…

Jeremi
Kecalka 190 příspěvků 30.08.18 08:08

Je to poměrně běžné a doporučuje se na to hořčík, ideálně ještě v kombinaci s vápníkem.

vulpes
Závislačka 4958 příspěvků 30.08.18 09:02

ano, normálka. Doplnit minerály, ale zaměř se i na pohyb - různá protahovací cvičení během dne. Při tom těhotenství,zvlášť když je málo pohybu a sedavé zaměstnání, tak je tam dost jednostranné zátěže a přiměřený pohyb je vždycky ku prospěchu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama