Reklama

Utrogestan ve 20. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miska2410
Povídálka 38 příspěvků 30.08.18 11:02
Utrogestan 20tt

Ahojky holky beru utrogestan asi od 8tt? A doktor řekl dobrat poslední platí a konec… brala jsem 2-0-2 nebude to šok pro tělo? Ze nějakou prostě nic brát nebudu. ( 21tt)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 20. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 11:11

Nemyslíš, že pan doktor ví, co dělá?

ugluk
Hvězda diskuse 42628 příspěvků 30.08.18 11:18

V tomhle tt už plně funguje placenta, která produkuje progesteronu mnohonásobně tolik, že to tělo ani nepocítí. Běžně se bere jen v prvním trimestru, později už pouze při zkracování čípku apod. Takže pokud nemáš žádné potíže, spíš se divím, žes ho brala tak dlouho. Pokud máš, zkonzultovala bych to s doktorem, proč už není nutný.

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 30.08.18 11:20

Mě ho doktorka nasadila velmi už asi kolem 5tt, kdy jsem tam přišla jen proto, že jsem měla bolesti. V pondělí jsem byla 9+1tt, kontrola v pořádku a řekla mi ať vysadím.. takže v tvém týdnu si myslím, že už asi k ničemu není :nevim:

miska2410
Povídálka 38 příspěvků 30.08.18 11:22

@ugluk No od začátku jsem měla hematom a krvácení . To byl důvod k brání utrogestanu jinak doktor od začátku řekl ze ho budu brát až do 20tt. Jinak jiný problém nemám .

HanHa
Závislačka 2705 příspěvků 30.08.18 17:21

Vysazujte postupně a bude to ok :) jakože třeba dva dny 1-0-2, pak dva dny 1-0-1, dva dny 0-0-1 a pak vysadit úplně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 17:28

@HanHa dnes už jsem bohužel neměla ano jednu kuličku . Ale snad bude vše v pořádku včera v noci jsem měla už jen jendu a dnes už nic no snad bude vše v pořádku .

ugluk
Hvězda diskuse 42628 příspěvků 30.08.18 18:35

Takže teď už je hematom dávno pryč a nekrvácíš. Ne, fakt, v tomhle týdnu je to plivnutí do oceánu. A pokud doktor, který přesně zná tvůj zdravotní stav, usoudí, že je zbytečné ho brát, věř, že ví tisíckrát víc, než celý emimino ;)

HanHa
Závislačka 2705 příspěvků 31.08.18 22:23
@Anonymní píše:
@HanHa dnes už jsem bohužel neměla ano jednu kuličku . Ale snad bude vše v pořádku včera v noci jsem měla už jen jendu a dnes už nic no snad bude vše v pořádku .

aha, tak snad to bude dobrý. Já vysazovala vždy ve 12. týdnu a doktor právě říkal hlavně postupně… ale je fakt, že jsem měla vyšší dávku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >