Utrogestan ve 20. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miska2410
Povídálka 44 příspěvků 30.08.18 11:02
Utrogestan 20tt

Ahojky holky beru utrogestan asi od 8tt? A doktor řekl dobrat poslední platí a konec… brala jsem 2-0-2 nebude to šok pro tělo? Ze nějakou prostě nic brát nebudu. ( 21tt)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 20. týden těhotenství?

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 340 příspěvků 30.08.18 11:11

Nemyslíš, že pan doktor ví, co dělá?

ugluk
Hvězda diskuse 43624 příspěvků 30.08.18 11:18

V tomhle tt už plně funguje placenta, která produkuje progesteronu mnohonásobně tolik, že to tělo ani nepocítí. Běžně se bere jen v prvním trimestru, později už pouze při zkracování čípku apod. Takže pokud nemáš žádné potíže, spíš se divím, žes ho brala tak dlouho. Pokud máš, zkonzultovala bych to s doktorem, proč už není nutný.

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 30.08.18 11:20

Mě ho doktorka nasadila velmi už asi kolem 5tt, kdy jsem tam přišla jen proto, že jsem měla bolesti. V pondělí jsem byla 9+1tt, kontrola v pořádku a řekla mi ať vysadím.. takže v tvém týdnu si myslím, že už asi k ničemu není :nevim:

miska2410
Povídálka 44 příspěvků 30.08.18 11:22

@ugluk No od začátku jsem měla hematom a krvácení . To byl důvod k brání utrogestanu jinak doktor od začátku řekl ze ho budu brát až do 20tt. Jinak jiný problém nemám .

HanHa
Závislačka 2711 příspěvků 30.08.18 17:21

Vysazujte postupně a bude to ok :) jakože třeba dva dny 1-0-2, pak dva dny 1-0-1, dva dny 0-0-1 a pak vysadit úplně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 17:28

@HanHa dnes už jsem bohužel neměla ano jednu kuličku . Ale snad bude vše v pořádku včera v noci jsem měla už jen jendu a dnes už nic no snad bude vše v pořádku .

ugluk
Hvězda diskuse 43624 příspěvků 30.08.18 18:35

Takže teď už je hematom dávno pryč a nekrvácíš. Ne, fakt, v tomhle týdnu je to plivnutí do oceánu. A pokud doktor, který přesně zná tvůj zdravotní stav, usoudí, že je zbytečné ho brát, věř, že ví tisíckrát víc, než celý emimino ;)

HanHa
Závislačka 2711 příspěvků 31.08.18 22:23
@Anonymní píše:
@HanHa dnes už jsem bohužel neměla ano jednu kuličku . Ale snad bude vše v pořádku včera v noci jsem měla už jen jendu a dnes už nic no snad bude vše v pořádku .

aha, tak snad to bude dobrý. Já vysazovala vždy ve 12. týdnu a doktor právě říkal hlavně postupně… ale je fakt, že jsem měla vyšší dávku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >