Reklama

Těhotenství po vyjmutí těíska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 20.09.10 12:52
těhotenství po vyjmutí těíska?

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat jestli má některá z Vás otěhotněla hned první měsíc po vyjmutí tělíska?S mědí,bez hormonů - tedy ne Mirena.
Kdysi jsem někde četla že v pochvě se měď ještě nějakou dobu drží a otěhotnět je proto problém i když gyndaři říkají něco jiného.
Teď právě vůbec nemůžu ten článek najít,proto se obracím na Vás.
Díky za všecky odpovědi. :think:

Reklama

Reakce:

marketm
Echt Kelišová 8707 příspěvků 20.09.10 12:55

:-) na měď nedej já jsem otěhotněla přes měděné tělísko :mrgreen: a počali jsme trojčata :lol: ,takže si myslím ,že se dá počít kdykoliv jak s tělískem tak po vyndání :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.10 13:01

:mrgreen: ano,následující měsíc, nechtěně .

marketm
Echt Kelišová 8707 příspěvků 20.09.10 13:02
Anonymní píše: :mrgreen: ano,následující měsíc, nechtěně .

mno já rok a půl před vyndáním :lol: :lol:

lukymaty
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 20.09.10 13:12

Ahoj ja tělisko mam pul roku,a koukam jak blazen že jste i přesto otěhotněli a to vam pak to tělisko daji pryč a dal pokračujete v těhu?

marketm
Echt Kelišová 8707 příspěvků 20.09.10 13:14

ano tělísko mi vyndali a těhu pokračuje.....když už přišlo tak jsme to tak s přítelem vzali,přítel to tedy vzal líp jak já :mrgreen: :mrgreen: ale už jsem se s tím za 6 měsíců srovnala :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.10 13:15

neděs se-za mně- já měla tělísko 5 x a NIKDY jsem přes něj neotěhotněla. Zadavatelka se ptá,zda se dá otěhotnět těsně po jeho odstranění- Moje odpovědˇzněla, že jsem otěhotněla následující měsíc. TZN. PO ODSTRANĚNÍ :mrgreen:

marketm
Echt Kelišová 8707 příspěvků 20.09.10 13:18
Anonymní píše:
neděs se-za mně- já měla tělísko 5 x a NIKDY jsem přes něj neotěhotněla. Zadavatelka se ptá,zda se dá otěhotnět těsně po jeho odstranění- Moje odpovědˇzněla, že jsem otěhotněla následující měsíc. TZN. PO ODSTRANĚNÍ :mrgreen:

myslím ,že se spíš děsí za mne :lol: i moje maminka přišla do jiného stavu přes tělísko a znám těch ženských dost…za kmne tělísko už nikdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sterilizace to jistí :lol:

lukymaty
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 20.09.10 13:19

tak to se zakladatelce moc omlouvam špatně jsem si prečetla članek. :oops:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.10 14:58

Já otěhotněla taky pře tělísko :mrgreen:
Takže po tělísku to půjde myslím taky hned,když to jde i sním :think:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 20.09.10 22:02

Z další 2 měsíce.

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 21.09.10 06:59

Díky za všecky příspěvky.
Koukám jako blázen a nestačím valit oči nad tím,kolik z vás otěhotnělo s tělískem!To jste měly bez hormonů jen s tou mědí?nebo i bez mědi?Já s ním mám tu nejlepší zkušenost a toto jsem fakt nečekala.
No- jinak jsem díky vašim příspěvkům získala odpověď na svou otázku (jak to tu někdo napsal) že když to jde s tělískem musí to jít i bez něj.
Tak holky díky!!

katchorka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 15:30

Já tomu zase tak nevěřím. Žádná z mých známých přes tělísko neotěhotněla a ani jejich známý. Zase tak rozšířený to není. Asi tak, jako přes prášky.

katchorka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 15:33

A taky si myslím, že ty, co se jim to stane se rádi všude pochlubí, aby byly zajímavý jako to je se vším. Také nechápu, proč nevěříte doktorům?? Pak se akorát každá ženská strestuje, když čtu ty blbosti o porodech a tak, tak bych se asi poděsila, kdybych dala na ostatní. Prostě každej má své zážitky a úplně všechno jiný od těhotenství po porod a po děti, tak kašlete na blbý řeči jinejch a řiďte se hlavně sebou ženský.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >