Těhotenství, těžká práce?

Anonymní
18.8.20 12:41

Těhotenství, těžká práce?

Ahoj holky chci se zeptat, dělám v obchodě mám krátký dlouhý týden a dělám 14hodin denně, sednu si akorát o přestávce, jelikož pořád litame do chladaku apod. Je mi dost často zima a jsem prochladla většinou s mocakem. Tahame se tu samozřejmě se zbožím. Jsem v 6tt. A chystám se na první kontrolu :srdce: no jelikož je to moje první tak mám strach aby se něco nestalo a přemýšlím zda je to dobrý nápad se teď takhle dřít. Navic jsem teď strašně unavená. V práci to ještě nikdo neví a měsíc bych ještě potřebovala aby to tak zůstalo, máte nějaká z vás podobnou situaci nebo máte pro mě nějakou radu? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16923
18.8.20 12:54

Pokud jsi na tu práci dlouhodobě zvyklá, tak to není žádná katastrofa. Vezmi si, že spousta žen zvládá těhotenství s hyperaktivními batolaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
18.8.20 13:02

Tak do chladaku se oblec a zbytek by vadit nemel, pokud jsi zvykla. Ja prvni 3 mesice těhotenství tahala v nemocnici tezke lidi, sama a taky sem zdarne dite donosila. Unava je k těhotenství normální. Jestli to nechces nikomu rikat, tak ti ani nic jineho nezbyde. Az budes mit potvrzené srdicko, tak si v práci zazadej o prerazeni na vhodnou pozici pro tehotnou no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
18.8.20 20:21

Nech si těhotenství potvrdit a pak se nech přeradit na jinou pozici, ta únava je strašná a já bych takovéto podmínky nezvladala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
26.8.20 21:32

No přesně max. tak do prvního trimestru. Pak už je to risk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
26.8.20 23:32

Risk je spis ten první trimestr jestli tahas tezky bedny se zbožím tak si dost zahravas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama