Těhotensví nebo menstruace

46
7.3.16 23:05

Tehotensvi nebo menstruace

Muze se jednat o tehotenstvi?

Ahoj holky, snad mi tu jeste nekdo preda svoji zkusenost…
Snazime se o mimi asi 3/4 roku. Ted uz druhy cyklus beru clostibegyt a utrogestan. Tento cyklus jsem mela jasne potvrzenou ovulaci a probehlo snazeni kazdy den mych plodnych dnu. Po tydnu jsem mela kratce snizenou bazalni teplotu-zrejme uhnizďování vajíčka. Tehotenske priznaky v podobe nevolnosti, motani hlavy, spatne od zaludku, bolesti svalu a podbrisku (spis na prave strane). Akorat bylo divny, ze me vubec nebolely prsa, vetsinou me pred MS boli ukrutne. Byla jsem presvedcena, ze je to ono- tehotenstvi. Jenze jsem vcera zacala trosku spinit, dneska vic, ale porad je to hrozne malo. Vetsinou se mi MS druhy den naplno rozjede. I kdyz je to spis tmave hnede, obcas je trosku i cervena- porad ale malo. Kdyz jsem byla u lekare v dobe ovulace, rekl mi, ze sliznice je pradne zvetsena, tak kdyby prisla MS, mela by byt silna, kdyz je to vlastne odchazejici sliznice… Mam brat od 2. dne MS opet clostilbegyt, tak si nevim rady, zda ho brat. Jeste musim dodat, ze jsem nachlazena a zacaly me trapit hemeroidy. Test jsem si delala jeste pred planovanou MS - negativni. Ted ho doma nemam a do mesta se jen tak nedostanu, kdyz marodim. Pritel na sluzebni ceste. Diky za vas nazor, pripad e zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5355
7.3.16 23:19

@Peťa84 rano si změř hned po probuzení teplotu, když bude kolem 37 tak by to mohlo být těhotenství. Při menses teplota spadne. Vic viz symptotermalni metoda. Tak držím palce, taky jsem teď rozpacita, už druhý den špiním a radši bych tehotnela, ale v pátek byl test naprosto jasně negativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
7.3.16 23:28

Brala jsem oboje léky jako ty a musím tě upozornit, že mi změnily pocity u menstruace. Jsou to hormony a ty ti prostě nadělají paseku v tom, na co jsi zvyklá. Teoreticky to na těhotenství vypadá, špinění je vcelku běžné. Kvůli Clostilbegytu doporučuji zavolat lékaři a domluvit se sním. Jinak tě to bude hlodat a budeš pořád přemýšlet, jestli neděláš chybu. Neboj se ho otravovat, od toho tam sedí.
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
8.3.16 07:31

@Peťa84 ja jsem taky brala oboje a mela jsem telo i ms uplne rozhozenou však jsou to docela silny hormony a sok pro telo takze dle me tehotna nejses ;) bude chvili trvat nez si na to telo zvykne ale bacha na ten clostylbegyt mel by se brat jen 6× za život zeny ne víckrát ;)a pokud ma takovyhle příznaky tak zavolej dr mel by to vedet co to s tebou dela ;)

• Citovat
  • Upravit
46
8.3.16 10:08

Holky, diky moc za reakce. Ale teplota rano klesla a v noci se spineni promenilo na MS, takze tehotenstvi se nekona a zacinam treti cyklus s clostilbegytem… Holky a vam ten clostil pomohl? Doktorka me sledovala, mela jsem dva krasne folikuly, sliznici paradni a stejne to nevyslo. Tak ja uz nevim, v cem je chyba… pritel ma trosku min spermii, ale nic tragickeho a doktor mu rekl, ze to vykompenzuje tou pohyblivosti, tak to by snad melo byt OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
8.3.16 13:00

Nepomohly mi. Taky jsem vždycky dva folikuly, počáteční příznaky těhotenství a nic. Šupajdila jsem na IVF. Na embryích mi dělali PGD - genetiku a zjistili, že mám z 8 jenom jedno geneticky zdravé. A to mi teď tady spinká v kočárku :D. 90% vajíček mám poškozených. Pokud ti léky nezaberou, doporučuju rozjet kolečko vyšetření. Budeš vědět na čem jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama