Těhotná?

katuska
3.8.07 12:17

Těhotná?

Ahoj,
obracím se na vás s radou, protože vím, že je tady spoustu hodných holek se stejnými problémy, které mi třeba poradí :wink:
Jsem teď 25DC (posl. MS 9. 7.) a cykly mám tak 27-28 dní. Ovulaci mívám brzy, tak 10 - 12DC. Už od ovulace mě mírně pobolívá a píchá v podbřišku, občas veprostřed, někdy i po stranách. Stává se mi to často, takhle před MS, ale navíc vždycky tak 4 dny před ní mírně špiním. Teď však nikoliv. Jinak mi vpodstatě nic není, možná mě jen trochu štípají bradavky a mám je citlivé a bývá mi děsné vedro, a taky cítím takový vnitřní klid (normálně bývám před MS protivnější) 8) Myslíte, že je naděje? :) Mám si koupit test dneska, nebo se napínat až na to pondělí? :D
Předem všem děkuju za rady a omlouvám se těm, koho svou otázkou obtěžuji - nemám s otázkami ohl. těhotenství zkušenosti… :wink:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

460
3.8.07 12:29

Ahoj, mě v začátku prsa bolely, ale spíš tak jako celý ne jen bradavky. Já bych počkala s tím testem do pondělí, jestli to vydržíš. Ale každej je jinej, já jsem se taky cítila tak jinak, byl to takovej nepopsatelnej pocit. Každopádně púřeji hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
3.8.07 12:32

vzhledem k tomu vnitřnímu klidu bych to tipla na těhotenství :wink: a ty prsa a břicho taky…
Kup si test, dvě čárky by na něm už jistojistě byly…
Hodně štěstí
NiKina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
3.8.07 12:33

jo a kup si ho dnes - já už bych nevydržela :lol:
Dej vědět
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.8.07 12:40

Mam to stejne jako zakladatelka - posledni MS 9.7. jenze cyklus mam 48 dni, takze mi ovulace vychazela na posledni vikend, to byl sex a od te doby mne tak zvlastne poboliva v podbrisku jako pri ocekavane menstruaci.
Shodou okolnosti diky tomu dlouhemu cyklu jsem byla dnes u gynekolozky, ktera rikala, ze je vse v poradku. Manzel cely nateseny volal, jestli nahodou nejsem tehu, tak jsem ho uklidnila, ze kdybych otehotnela behem vikendu, tak to dnes doktorka jeste v zadnem pripade nepozna…
Obcas mne pichne v bradavce, ale hlavne mne vcera malem rozbrecely zpravy, kdy zemrela 8leta holcicka, co na ni spadla zidla a taky mne dojaly basnicky na miminkovskych pranich. Tak nevim - jestli se mam zacit tesit nebo se obavat pripadne menstruace v puli srpna…

• Nahlásit
  • Citovat
katuska
3.8.07 13:09

Nikino a Evo5511 - moc děkuji za odpovědi, testík si koupím dnes a udělám ho zítra ráno :) Když vyjde negativně, udělám další až v pondělí :D
Určitě dám vědět, jak jsem dopadla, ale bohužel zítra odjíždíme s manžílkem na pět dní pryč, tak třeba ho přemluvím, abychom se připojili na net přes mobil :lol:
Anonymní - držím palce! :D Já jsem taky přecitlivělá a často mě něco rozbrečí, ale stává se mi to běžně, takže to těhotenství nepřisuzuji :lol: Jsem prostě takový citlivý tip 8)

• Nahlásit
  • Citovat
1160
3.8.07 13:52

Ahoj Katuska,
tak vyzeras byt ze si cerstva tehulka, podla toho co pises - teda si myslim.
Skus to s tym testikom, ale najlepsie je si ho robit az po vynechani ms. Ja som si robila asi 7 testov a az ten posledny co bol par dni po vynechani ms ukazal dve ciarocky. Inac priznaky som nemala ziadne iba citlive bradavky a bolestive prsia. Koniec koncov tie bradavky mam citlive stale. Ale priznaky az do zaciatku piateho mesiaca neboli ziadne - akurat sa mi sprotivila jedna avivaz :lol: :lol: :lol: , jo a cigaretovy smrad - a to som bola fajciarka, xixixixi.
Mooooc ti drzim palceky a daj vediet ako ti dopadol testik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
3.8.07 15:32

No já jsem právě myslela, že by bylo brzo dělat dnes a pak byt sklamaná když nic. A pak třeba v pondělí by tam dvě čárky byly. Já to tak měla pořád jsem dělala testy a nic a když jsem si myslela na 100 procent že těhot. nejsem, tak jsem už byla. Taky jedem zítra pryč a budu víc jak týden bez netu :x , tak budu nedočkavá jak jsi dopadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katuska
3.8.07 16:05

Holky, děkuju za držení palců! :) Já si test dělala jednou, kdysi dávno, když jsem ještě brala HA a samozřejmě nic 8) Jinak jsem si od té doby nikdy žádný nedělala :o
Vloni jsem HA vy:,–(ila a teď od května jsme všemu dali volný průběh, ale v květnu a červnu se nějak v období ovulace „jaksi nedalo“ :lol: (společné akce s kamarády na chalupě, 10-ti hodinový let letadlem a předtím stres z balení) 8) No, a teď v červenci jsme si užívali dovolené, léta, atd. :) a milovali se :oops: obden i denně :D 8)
Takže chápete, že doufám (i když na zázraky moc nevěřím) :) A navíc výjimečně před MS nešpiním a cykly i ovulaci (hlen) mám pravidelné.
No, možná na vás dám a zkusím to vydržet do pondělka či úterka, jsem teprve 14 dní od ovulace :D Jedeme pryč, tak třeba přijdu na jiné myšlenky :lol:
Určitě dám vědět (nejpozději ve středu večer), ať už to dopadne jakkoliv :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
ave
837
4.8.07 17:23

Tak to já měla těhotenské příznaky před každou MS (snažili jsem se skoro dva roky).
No, on to byl asi spíš PMS :D , to jsem při braní HA nezažívala.
A ten poslední měsíc to bylo úplně stejné. A když jsem měla už asi
6. den zpoždění, tak si tak říkám, že z hecu udělám test.
A byly tam //.
A to ten měsíc bylo skoro neposkrvněné početí.
Takže já se na své tělo spolehnout určitě nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
6.8.07 16:52

Ahoj, mně napadlo si udělat test protože jsem nebyla schopná řídit auto :roll: - tak nějak jsem se nemohla soustředit a dost mě to unavovalo. Asi to je tím, že mám spací příznaky těhu. O víkendu jsem prospala 14hod denně, manžel se mi směje protože jsem 4 hodiny vzhůru a začínám zívat a po 5 hodinách usínám. Ostatní příznaky jsem měla před každou MS, možná mimo hodně citlivých bradavek. Takže ono je to asi u každé z nás jiné. Držím palečky ať tam máš //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katuska
8.8.07 14:02

Ahoj holky,
děkuji za podporu, ale začala jsem v pondělí malinko špinit (přišlo to holt tento měsíc trochu později) a špinění trvá doteď, takže těhotná nejsem… Cítím, že MS brzy dorazí… Test jsem si ani nedělala - je to zbytečné. Nehroutím se z toho, „snažíme se“ chvilku a ono to snad jednou vyjít musí :wink:
Gebo - gratuluji k těhotenství!!! :D
Mějte se všechny krásně.
Katuška

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.8.07 16:19

ahoj Katusko, tak to jsme na tom stejne. Mne MS dorazila dnes, takze take nic :-(( snad to brzy vyjde…

• Nahlásit
  • Citovat
5406
6.12.14 18:49

Ahojky mám prosbu v září jsem vysadila HA protože mě nevyhovovala a poslední Menstruaci jsem dostala 28.10 a ted jsem si dála test a nebylo tam vidět nic že bych mnohla být těhotná minulý týden mě trošku píchalo v podbříšku a mám divné pořád chutě to jsem měla vždy když jsem to měla dostat a ted v pátek mě také trochu pobolívalo v podbříšku ale testy jsou negativní tak nevím jestli mohu být těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
6.12.14 18:57
@pavla.velova píše:
Ahojky mám prosbu v září jsem vysadila HA protože mě nevyhovovala a poslední Menstruaci jsem dostala 28.10 a ted jsem si dála test a nebylo tam vidět nic že bych mnohla být těhotná minulý týden mě trošku píchalo v podbříšku a mám divné pořád chutě to jsem měla vždy když jsem to měla dostat a ted v pátek mě také trochu pobolívalo v podbříšku ale testy jsou negativní tak nevím jestli mohu být těhotná.
:mavam: :mavam: :mavam: co zajít k Mudr.? :kytka: To bude nejpřesnější odpověď!!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama