Těhotná - kdy testovat?

83
7.2.11 04:09

Těhotná?

Ahoj,chtěla bych se jen poradit,menstruaci jsem dostala 28.1. 2011,která trvala 5 dní.S přítelem jsem mela styk uz 6 den,a protoze chceme miminko,tak jsem do toho šli.a hned po styku jsem začala znovu krvácet,ale jen nachvilku.druhý den nic.tak že se pokoušíme o miminko každý den.A dneska je to 7 den a test mi jestě neukázal nic,ale jde o to že mám divný bolesti v podbřišku,jako bych to měla zase dostat.tak nevím??předem děkuji za odpověď. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11503
7.2.11 05:34

Nejlepší bude ještě chvíli vydržet a udělat test znovu, tak za 2-3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25170
7.2.11 07:21

Jestli to dobře chápu tak MS proběhla koncem ledna, tak v tuto dobu bys ještě neměla mít ani po ovu, natož být těhotná. Testovat bys měla nejdřív až někdy koncem února.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cher
7.2.11 07:37
Aspera píše:
Jestli to dobře chápu tak MS proběhla koncem ledna, tak v tuto dobu bys ještě neměla mít ani po ovu, natož být těhotná. Testovat bys měla nejdřív až někdy koncem února.

Vidím to stejně.

• Citovat
  • Nahlásit
144
7.2.11 08:02

já jsem taky vždy otěhotněla první týden po menses,ale myslím si,že je ještě brzy na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12004
7.2.11 08:19

I kdybys ten 7 den otěhotněla tak test nejdříve za 14 dní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14957
7.2.11 08:20

počkej na konec února a uvidíš, jestli přijde MS. pokud ne, tak testuj nejdřív týden po vynechání. to už uvidíš dálnici ;-)
testovat teď je zbytečné vyhazování peněz za testy ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11503
7.2.11 10:54

jé, omlouvám se, špatně jsem četla :oops: , souhlasím se všema, že na test je ještě hodně brzo a testovat nejdřív v době očekávání další MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
7.2.11 12:08

Já nemám ráda že na krabičce třeba od RapiClear direct Super je napsáno že můžeš testovat už 7 den od početí,protože kdo to nezná tak to pochopí že můžeš takhle testovat hned po sexíku. Proto asi zakladatelky dotaz předpokládám. Jinak bych testovala podle tvého cyklu až před očekávanou MS tady máš stránky http://www.babyweb.cz/…alendar.aspx kde si můžeš vypočítat ovu né u každého to platí a ještě se pokusím vyhledat odkaz kde ti to i spočítá kdy je vhodné testovat.Jinak ve snažení přeju hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
7.2.11 12:44

http://merenibt.xf.cz/form.html Tak jsem to našla tady jsi to můžeš vypočítat,ale né vždy jde na to spoléhat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 10:59

Ahojte, podle menstruačního kalendáře bych zítra měla dostat menstruaci, ale jak je vidět občas mám zpoždění. Ovulace proběhla někdy mezi 3-6.5. Chci se tedy zeptat, kdy si myslíte, že je vhodné testovat. Prosím o zachování anonymu, nechci aby někdo věděl že se snažíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 11:01

Nevložila se mi fotka, ale za posledních 6 měsíců mám cyklus 30-34 dní

• Citovat
  • Nahlásit
62
16.5.21 11:04

Určitě počkej ještě pár dní. Ty výkyvy nejsou až tak rapidní… Pokud máš MS dostat zítra, nevím, počkej třeba 3-4 pak testni. A pak znova a je to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 11:44

Pokud bys měla ovulaci toho 3. 5. už by se mohlo něco ukázat. Mi se docela viditelná druhá čárka ukázala 11 DPO večer. Ale je to těžko, já jsem věděla, který den jsem ji měla přesně :nevim: Já bych už asi testovala, na tohle jsem hrozná :lol: Akorát nehroutit se, když tam nic neuvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 12:23

Děkuju vám za příspěvky :kytka: Snažíme se už přes rok a právě že každý měsíc testuju jak blázen, ale teď bydlíme na vesnici a lékárna je daleko (naštěstí :D ) a mám poslední jeden test, tak ho chci využít když už by fakt mělo být něco vidět :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat