Těhotná a menstruace

Anonymní
31.12.19 16:35

Těhotná a menstruace

Ahoj holky zajima mě vás názor jsem z toho úplně :pocitac: :?
Plně kojim, jsem 6 měsíců po porodu a měsíc po porodu jsem dostala normálně menstruaci.. Poslední MS jsem měla 31 října pak už jsem to nedostala..11 prosince jsem byla u gynekologa a ten mi řekl zw to do 10 dnu dostanu..Nedostala jsem A měla pozitivní testy tehotenske a 18.prosimce jsem byla znovu aby mi to potvrdil a domluvit se na potratove pilulce (bohužel jsem 6 měsíců po porodu a teď na to není opravdu vhodná doba…no s těžkým srdcem bych šla) ten mi řekl ze na ultrazvuku nic nevidí, ze mám přijít za 14 dnů ale ze těhotná nejsem podle ultrazvuku ze je to asi hodně ranne těhotenství. No a dnes 31.12 jsem to dostala A bolí mě hrozně bricho.. delala jsem si zas test a byly zas ||.. nevím jestli jít na pohotovost abych věděla na čem jsem, mate někdo zkušenosti? Nevím zda mám jít nebo ne a nebo pockat do druhého dne..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

611
31.12.19 16:54

Já bych teda na pohotovost nešla. Pokud o další dítě stejně nestojíš. A oni toho na té pohotovosti stejně nic moc nenadělají. Já byla s krvácením ve 13. tt a i tenkrát mi řekli, že mám jen čekat, jak to dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
31.12.19 17:00

@Kajak18 já se bojím mimodelozniho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
31.12.19 17:33

Taky bych na pohotovost nešla. Mimoděložního bych se též nebála. Máš křeče? Bolí tě nesnesitelně břicho?
Na jednu stranu buď ráda že to odchází samo. Takových hormonů z potratove pilulky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11876
31.12.19 18:29

Vzhledem k tomu, že nevíš jak je těhotenství staré, bych na pohotovost zajela. Už jen proto, aby to mimoděložní vyloučili, protože je divné, že jsi měla poslední menzes v říjnu a v prosinci nebylo nic na ultrazvuku. Na náhodě bych to nenechávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama