Těhotná, či blázen?

19.4.17 19:44

těhotná či cvok ....

Zdravim:ú nechtěla jsem sem vubec psát abych nic nezakřikla…ale už potřebuju asi radu či podporu těch, které to znají…takže :) už 3 týdny mě heozně bolí prsa…někdy samy od sebe někdy když se dotknu ale bradavky pořád nemužu se jich ani dotknout..jsou i podivně bolí občas, byly dny kdy jsem nemohla ani stát, menzes jsem měla dostat 13-14.4.16 večer mě hrozně bolelo břocho jako ybch ot měla dostat v psoteli jsme to obrečela ale ráno nci přetrvávalo to celý den ale nic menstruace do ted nikde… potíže přetrávají jen břicho nebolí ted už jen bedra ao bčas mě píchne v podbřišku.,..jenže test byl včera negativní :O prý je to brzo že mužu být těhotná jen od ovulace což jsou skoro tři dny :( :zed: :zed: :zed: :think: :think: :think: :oops: omlouvám sem ožná za hloupý dotaz ale už jsem fakt v haj… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17308
19.4.17 19:46
@Katherine1995 píše:
Zdravim:ú nechtěla jsem sem vubec psát abych nic nezakřikla…ale už potřebuju asi radu či podporu těch, které to znají…takže :) už 3 týdny mě heozně bolí prsa…někdy samy od sebe někdy když se dotknu ale bradavky pořád nemužu se jich ani dotknout..jsou i podivně bolí občas, byly dny kdy jsem nemohla ani stát, menzes jsem měla dostat 13-14.4.16 večer mě hrozně bolelo břocho jako ybch ot měla dostat v psoteli jsme to obrečela ale ráno nci přetrvávalo to celý den ale nic menstruace do ted nikde… potíže přetrávají jen břicho nebolí ted už jen bedra ao bčas mě píchne v podbřišku.,..jenže test byl včera negativní :O prý je to brzo že mužu být těhotná jen od ovulace což jsou skoro tři dny :( :zed: :zed: :zed: :think: :think: :think: :oops: omlouvám sem ožná za hloupý dotaz ale už jsem fakt v haj… 8)

3 dny? Ms jsi mela dostat 14.4., tak jake tri dny? Mas v tom nejaky zmatek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.4.17 19:46

Menstruaci jsi měla dostat 13.4. a od ovulace jsou to tři dny? To asi ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 19:47

3 týdny pardon… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
19.4.17 19:49

Promiň, ale v těch datumech se nedá vyznat. Kdy jsi měla tedy poslední menstruaci a kdy ovulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.4.17 19:50
@Katherine1995 píše:
3 týdny pardon… :dance:

To už by být vidět mělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
19.4.17 19:51

Jakým způsobem hlídáš ovulaci? Pomocí testů nebo měříš teplotu? Pokud víš jistě termín, kdy jsi měla ovulaci, tak 3 týdny poté bys už musela mít test pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 19:51

17.3. mi končila ms a cyklus mám 28 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 19:52

Nijak nehlídám o dítě jsme se nesnažili… podle dr jí mam v pulůce cyklu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
19.4.17 19:52

Tam je důležité kdy začala, ne kdy končila. A ovulaci si hlídáš jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 19:53

Začala 13.3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.4.17 19:53
@Katherine1995 píše:
Nijak nehlídám o dítě jsme se nesnažili… podle dr jí mam v pulůce cyklu

A z čeho bys tedy měla být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
19.4.17 19:54

Tak to se ti ještě mohla ovulace posunout, ještě počkej pár dní a zkus test znovu, jinak zaběhni k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 19:55

Děkuji… známi mi poradila at počkám do neděle do rána aspon…že jí se to ukázalo až 14 dní po vynechání a ted je v 6 týdnu a to ještě ani dr jí pořádne nic moc neviděl… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
19.4.17 19:55
@Katherine1995 píše:
Nijak nehlídám o dítě jsme se nesnažili… podle dr jí mam v pulůce cyklu

o dítě jste se nesnažili, ale menstruaci jsi obrečela :think: máš to celý nějaký zmatený.
Nicméně u obou dcer jsem měla v den očekávané ms silné čárky na testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama