Těhotná mimo ovulaci?

Anonymní
21.11.20 21:09

těhotná mimo ovulaci?

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat za 3 dny mám dostat menstruaci. Už 2 dnem mám citlivé bradavky, což je myslím normální příznak menstruace. Dnes proběhla přerušovaná soulož. Ale ovulaci jsem měla někdy 2 týdny zpátky. Je možné otěhotnět?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
523
21.11.20 21:12

Mimo ovulaci nejde otěhotnět. Každopádně ovulace se může posunout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32193
21.11.20 21:26

Ne. A pravděpodobnost posunutí ovulace na konec cyklu je velmi mizivá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51449
21.11.20 21:35

Stejně, jako nejde otěhotnět bez spermie, nejde otěhotnět ani bez vajíčka. Uvolnění vajíčka se nazývá ovulace. Takže pokud opravdu byla před 14 dny, nebylo tam ani vajíčko, při přerušované souloži pravděpodobně ani ta spermie, tudíž pravděpodobnost otěhotnění je zcela zanedbatelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
21.11.20 21:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat za 3 dny mám dostat menstruaci. Už 2 dnem mám citlivé bradavky, což je myslím normální příznak menstruace. Dnes proběhla přerušovaná soulož. Ale ovulaci jsem měla někdy 2 týdny zpátky. Je možné otěhotnět?

Ehm..ne? Zkus pročíst něco na netu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.11.20 20:29

Mimo ovulaci otěhotnět nejde, ale občas se stává, že ovulace může nastat jen pár dní po menstruaci nebo naopak před další menstruací. :D Také se výjimečně stává, že může proběhnout hyperovulace (ovulace během jednoho cyklu proběhne vícekrát a to buď z jednoho nebo obou vaječníků). :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama