Těhotná? Menstruace byla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 14.03.18 12:16
Těhotná? Ms byla

Zdravim. S přítelem se snažíme o miminko od prosince. Zatim jsem si vždy příznaky vsugerovala. Pak ms přišla. Ale teď ms přišla o 2 dny dříve s dost silnejma bolestma. 8. mi to skončilo, jenže mě se strašně udelalo akné po obličeji a bolí mě v podbrišku a v noci mě je strašně špatně. Jednou v noci jsem měla strašný návaly horka a až na zvracení. Co si o tom myslíte? Test si koupim dnes :)

Reakce:

Natálie27
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 14.03.18 12:20

@Adlys muže to být jen nějaká viróza nebo součást pms, test ti řekne víc :)

karkarka
Závislačka 2655 příspěvků 14.03.18 13:18

Udelej si test.ale priklanim se k nejake viroze.

Fear1
Stálice 70 příspěvků 16.03.18 06:21
Menstruace

Ahoj, dnes je to 6.týden od milovaní. O ditě se nesnažíme. Zatím nechcem. Ale mám divnou menstruaci. Třeba 5dní krvácím. Potom 2dny nekrvácím a potom zas. Menstruaci mám dlouho. Jak kdy 7-8dní. Co může být příčinou? Test byl negativní. dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >