Těhotná? Menstruace byla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 14.03.18 12:16
Těhotná? Ms byla

Zdravim. S přítelem se snažíme o miminko od prosince. Zatim jsem si vždy příznaky vsugerovala. Pak ms přišla. Ale teď ms přišla o 2 dny dříve s dost silnejma bolestma. 8. mi to skončilo, jenže mě se strašně udelalo akné po obličeji a bolí mě v podbrišku a v noci mě je strašně špatně. Jednou v noci jsem měla strašný návaly horka a až na zvracení. Co si o tom myslíte? Test si koupim dnes :)

Reklama

Reakce:

Natálie27
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 14.03.18 12:20

@Adlys muže to být jen nějaká viróza nebo součást pms, test ti řekne víc :)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2006 příspěvků 14.03.18 13:18

Udelej si test.ale priklanim se k nejake viroze.

Fear1
Stálice 58 příspěvků 16.03.18 06:21
Menstruace

Ahoj, dnes je to 6.týden od milovaní. O ditě se nesnažíme. Zatím nechcem. Ale mám divnou menstruaci. Třeba 5dní krvácím. Potom 2dny nekrvácím a potom zas. Menstruaci mám dlouho. Jak kdy 7-8dní. Co může být příčinou? Test byl negativní. dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama