Reklama

Ramziho metoda

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 13.03.18 20:38
Ramziho metoda

Pokud je placenta na levé straně, bude to holka, pokud na pravé bude to kluk. Znáte to někdo? Vyšlo vám to? Na anglicky mluvících diskuzích je to v prvním trimestru snad nejčastěji probírané téma, mluví o tom všichni a u nás nic :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 13.03.18 20:42

@Axlaranda a jak to zjistim? :lol: mne dr rekl, ze je na predni stene, ale o stranach nic nerikal :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9561 příspěvků 13.03.18 20:44

O tom jsem neslysela. Placentu jsem měla vždy vpředu tak nějak vprostred, tak to by mi asi stejne nic neřeklo

fragola
Generální žvanilka 24764 příspěvků 13.03.18 20:48

Já to tu četla v roce 2014, když jsem čekala dvojčata a dělala jsem si srandu, jak se to určuje, když čekám dvojčata. Je to blud jako všechny ostatní babské rady na určení pohlaví, co jiného na to říct. MUDr. mi vždycky řekl, že placenta je buď na přední nebo zadní stěně 8)

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 13.03.18 20:49

@Kukacka123 no pry se to da poznat uz od 6tt, podivas se na foto z UTZ a kdyz je dite na fotce v levo (takze ve skutecnosti v pravo, protoze je to zrcadlove prevracene, asi :think: ) je to kluk a obbracene. Pisi, ze zpocatku je dite na stejne strane jako placenta :? Ale kdyz je vepredu tak netusim :D Tak trochu doufam, ze se tu najde nejaka odbornice, ktera nam to poradne vysvetli :D Ja o tom dnes cetla poprve :)

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 13.03.18 20:50

@Axlaranda zajimave :think:

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 13.03.18 20:53

@fragola no uprime, taky se mi to zda trochu pochybne, ale ten lekar na to udajne prisel na zaklade mnohaleteho pozorovani a publikovali to i ve vyznamnych lekarskych casopisech. Ja o tom stejne pochybuju, ale zajimalo me, jestli o tom treba nekdo nekdo nevi vic, ciste ze zvedavosti. Jak rikam, v cizine je to velka hitovka :lol:

Zuza747
Kecalka 410 příspěvků 13.03.18 21:48

Mám aplikaci Glow a tam se o tom píše hodně, tak mi to nedalo a našla fotky z ultrazvuku děti a fakt to sedí ale třeba je to jen náhoda :)

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 21:56

@Axlaranda no sice je to divný ale u mě to sedí u obou kluků :think:

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 13.03.18 23:39

@Zuza747 @ka2ka tak to je zajimavy :think: U me to ted vypada na kluka, tak uvidime :)

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 13.03.18 23:42

@Zuza747 @ka2ka jinak diky za reakci, snad se pripoji jeste nekdo, chce to vetsi vzorek :D

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42122 příspěvků 13.03.18 23:49

No, nechci ti brat iluze, mam stejnou fotku s ditkem vlevo a kluk to rozhodne neni :mrgreen:

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 13.03.18 23:57

@ugluk iluze mi neberes, jen delam pruzkum, az budes mit chvili, tak ji sem nahraj, at mame srovnani ;)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42122 příspěvků 14.03.18 00:00

No, mam v papirove podobe (a jsem lina fotit :-D), ale treba muzes zkusit projet alba, spousta lidi tam ma prvni ultrazvuky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama