Těhotná a nevím kdo je otcem

Anonymní
18.2.20 16:27

Těhotná ,nevím,kdo je otcem

Hezký den všem,

Jsem maminka 4 leté holčičky. S otcem malé. jsme se rozešli pro velké neshody a nezájem o rodinu jako takovou když jí bylo 9 měsíců. V 3 a půl dcery jsem si našla přítele. O Vánocích jsme se na měsíc rozešli, po půl roce. Potřebovali jsme si nějak oba ujasnit, jestli má vztah smysl vzhledem k různým povahám. Nicméně k věci. Mívám nepravidelné cykly. Někdy po 30,někdy po 25, ale naposled i po 22 dnech. Od 4.-9.ledna jsem měla menstruaci. Ale byla zvláštní. Tmavší krev, délka standardni. Ale přišla hned 13 dní po předchozí, prosincové. Cca 11.ledna jsem něco měla s posledním přítelem, sex byl přerušovaný s poloviční dávkou Pharmatexu ( byvaly přítel je typ co má hodně preejakulační tekutiny)… 13.jsem ale nějak uklouzla… S otcem malé… Poprvé a naposledy. Styk byl přerušovaný, bez ničeho. Za dobu, než jsem s ním otěhotněla (plánovaně) se nám však nehoda nestala, provozovali jsme přerušovaný styk 2 roky… 17.ledna jsem měla styk opět s bývalým přítelem… Ale přiznal se, že ejakuloval částečně. Problém je, že absolutně nevím, kdy jsem měla ovulaci. Tzv mokré dny jsem měla od toho 11-15.ledna. Cca od 16.mi začalo být špatně, děsně nafouklé břicho ze dne na den, bolesti podbřišku,,bolest prsou, únava… 18.ledna velká, krátká bolest na vaječníku a naráz bříško pryč. Poté už jsem měla zas tzv suché dny ale bolesti podbřišku neustále. Nyní jsem těhotná ale nedokážu říct, či dítě je. Otec malé se dušuje, že jeho to určitě být nemůže. Za za to dá ruku do ohně, že se mu nikdy krom malé nehoda za 5 let přeruš nestala. Bývalý partner údajně s partnerkami také přerušovaný styk, jen s náhodnými kondom. Rozmezí mezi nimi jsou pouze 4 dny… Test vyšel pozitivní 11.den od toho 13.s otcem malé. Takže nelze ani říct podle testu. Jaký máte názor, kdo by mohl být otec? Máte někdo zkušenosti s tím, jak by šlo zjistit krom testu DNA po porodu? Předem děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22387
18.2.20 16:34

4 dny rozestup mezi styky je strašně málo na vyloučení jednoho. Myslím že jiná možnost než zjistit to z dna nebude.
Dnes se dělají testy ohledně DNA dítěte z krve matky, tedy jde o testy na vvv, ale možná by se dal zjistit i otec? Opravdu nevím, jen mě to napadlo. Každopádně po porodu bych si to zjistit nechala. A normálně zapsala do RL. Nepocala jsi s nějakou náhodnou známostí přece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
18.2.20 16:35
@Anonymní píše:
Hezký den všem,Jsem maminka 4 leté holčičky. S otcem malé. jsme se rozešli pro velké neshody a nezájem o rodinu jako takovou když jí bylo 9 měsíců. V 3 a půl dcery jsem si našla přítele. O Vánocích jsme se na měsíc rozešli, po půl roce. Potřebovali jsme si nějak oba ujasnit, jestli má vztah smysl vzhledem k různým povahám. Nicméně k věci. Mívám nepravidelné cykly. Někdy po 30,někdy po 25, ale naposled i po 22 dnech. Od 4.-9.ledna jsem měla menstruaci. Ale byla zvláštní. Tmavší krev, délka standardni. Ale přišla hned 13 dní po předchozí, prosincové. Cca 11.ledna jsem něco měla s posledním přítelem, sex byl přerušovaný s poloviční dávkou Pharmatexu ( byvaly přítel je typ co má hodně preejakulační tekutiny)… 13.jsem ale nějak uklouzla… S otcem malé… Poprvé a naposledy. Styk byl přerušovaný, bez ničeho. Za dobu, než jsem s ním otěhotněla (plánovaně) se nám však nehoda nestala, provozovali jsme přerušovaný styk 2 roky… 17.ledna jsem měla styk opět s bývalým přítelem… Ale přiznal se, že ejakuloval částečně. Problém je, že absolutně nevím, kdy jsem měla ovulaci. Tzv mokré dny jsem měla od toho 11-15.ledna. Cca od 16.mi začalo být špatně, děsně nafouklé břicho ze dne na den, bolesti podbřišku,,bolest prsou, únava… 18.ledna velká, krátká bolest na vaječníku a naráz bříško pryč. Poté už jsem měla zas tzv suché dny ale bolesti podbřišku neustále. Nyní jsem těhotná ale nedokážu říct, či dítě je. Otec malé se dušuje, že jeho to určitě být nemůže. Za za to dá ruku do ohně, že se mu nikdy krom malé nehoda za 5 let přeruš nestala. Bývalý partner údajně s partnerkami také přerušovaný styk, jen s náhodnými kondom. Rozmezí mezi nimi jsou pouze 4 dny… Test vyšel pozitivní 11.den od toho 13.s otcem malé. Takže nelze ani říct podle testu. Jaký máte názor, kdo by mohl být otec? Máte někdo zkušenosti s tím, jak by šlo zjistit krom testu DNA po porodu? Předem děkuji za názory

Věštit z koule nebudu. Hezky poroď a nech udělat testy. Snad ti ty šťouchy „naostro“ za takové problémy stály :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
18.2.20 16:35

Test v tehu je z krve a stoji cca 35 tisic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2770
18.2.20 16:36

Boze nektere zenske by fakt nemely mit decka… nejlepe mit nohy furt u sebe :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 16:36

No… S náhodnou známostí ne, nu. Ale otec malé se fakt dušuje že on to být nemůže. Nevím, kde bere tu jistotu. Na malou platí, bere si ji, kdyby bylo jeho, nebranil by se zapsání. Jenže já bych raději byla s tímhle, co jsem s ním byla teď ten půlrok..

• Nahlásit
  • Citovat
4294
18.2.20 16:38

Taky myslím, že s odstupem čtyř dnů to fakt může být kterýkoliv z nich. Jestli jsem to správně pochopila, ani s jedním stejně budoucnost neplánuješ, tak holt testy otcovství po porodu a podle toho pak zapsat do RL :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
18.2.20 16:38

Kdo je otcem ti asi neporadím, ale testy se daji udělat ještě během těhotenství. Kdybych si dítě chtěla nechat, tak bych si ty testy určitě nechala udělala co nejdříve je to možné ještě v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
18.2.20 16:40
@lolink píše:
Test v tehu je z krve a stoji cca 35 tisic.

Oni se chlapci na nákledech podělí. Když jim bylo líto pár kaček za gumu, holt musí platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1359
18.2.20 16:41

Proč takhle někdo žije tvl 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3324
18.2.20 16:44

Škoda, že nemohou být tehotni chlapi. To by bylo těhotenství u kterých by nevěděli kdo je matka. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3426
18.2.20 16:47

Nejsem zastánce potratů… Sama jsem neplánovaně otěhotněla 2× a nechala si obě… Ale když čtu tvou situaci, kdy bývalý by k tobě zpět nešel a současný vztah už děláte pauzy a nevíte jestli joo nebo nee.. Dítě to akorát znasobi, to bude Itálie.. Takže bys ve finále skončila sama s dvěma dětma :nevim: dala bys to?

Tipuji, že dítě je současného přítele, možná jsi totiž těhotná už déle, podle té prapodivné menstruace a brzkých příznaků (ty opravdu nemůžeš mít pár dní po styku). Na gyndě ti řeknou víc. A ten test - byla to už silná čárka nebo slabá, duch?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
18.2.20 16:47

Asi chapu, co myslis tou tvou,,rozdilnosti povah,,…Jen chlapci to nazyvaji asi jinak, kdyz nevi kdo je otcem :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
18.2.20 16:52
@wildcherry píše:
Asi chapu, co myslis tou tvou,,rozdilnosti povah,,…Jen chlapci to nazyvaji asi jinak, kdyz nevi kdo je otcem :jazyk:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
18.2.20 16:53
@Uslava píše: Škoda, že nemohou být tehotni chlapi. To by bylo těhotenství u kterých by nevěděli kdo je matka. :lol:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama