Těhotná po biochemce

Anonymní
1.4.20 09:44

Těhotná po biochemku

Zdravím všechny ženy :kytka:
chci se jen zeptat. V únoru jsem měla biochemicke těhotenství. Potratila jsem samovolně a probíhalo to od 5.2.-11.2.
Pak jsme s partnerem drželi “čistý únor” :lol:
No v breznu jsme měli opět už mazlici období.
Dnes 1.4. jsem si dělala TT a ukázal se mi tam dost viditelný duch ale není to plna čárka.
Jen nevím, jak teď počítat kdy jsem mohla otěhotnět, když vlastně jsem neměla MS. Bylo to čištění. :think:
Zatím bude lepší když budu anonym. Protože tak nějak mám strach ze to dopadne jak v únoru :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1044
1.4.20 09:51

No a nemohl být ten samovolný potrat v době kdy jsi měla mít normálně menstruaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 09:54
@Jessica4 píše:
No a nemohl být ten samovolný potrat v době kdy jsi měla mít normálně menstruaci?

To upřímně vůbec nevím. Já měla vždy MS jak hodinky a tady tou situaci se mi to vše změnilo. Ale když se dívám do svého kalendáře, tak to bylo o týden dřív ale zase delší než normálně. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14671
1.4.20 11:02

Menzes jsi měla. To bylo to krvácení, u biochemického se nejedná o potrat, ale o spožděnou menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 11:13

@Janli
vsude se píše, ze je to samovolny potrat :think:
no každopádně je divny, ze ještě minuly týden byl test negativní. A až dnes se tam objevil velmi viditelný duch. Čárka není úplně plna. Ale taky není slabá. Tak nevím jak si to teď vysvětlit? Ze menstruace Nela přijít ale otěhotněla jsem před ni? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14671
1.4.20 11:25

Menstruaci předchází ovulace a při té jsi otěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 11:30

@Janli
No a je možný ze jsem otěhotněla 15.3. nebo 25.3.? Když jsem si dělala test před 15.3. tak byl negativní. Ještě minuly týden byla jen jedna I.

• Nahlásit
  • Citovat
14671
1.4.20 11:36

Asi 10-14 dní před pozitivním testem. Ale to určí až lékař při ultrazvuku. A pozor, sex a skutečné oplodnění vajíčka se může lišit až o 5dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 11:39

@Janli
no návštěva lékaře je teď ještě zbytečná. Je to brzy. A mám strach, aby se mi nestalo to same jako v únoru :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama