Reklama

Těhotná v 17

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 11:45
Tehotna v 17

Dobry den je mi 17 a mám opozdenou menstruaci o 4dny.
Sexuální styk jsem měla cca před týdnem před menstruaci, mám zvlastni pocity v břichu dělala jsem si 2× těhotensky test a vyšel negativni.
Prosim o radu jestli by to mohlo být tehotenstvi měla jsem před niakou dobou deprese a stres jestli opozdena menstruace není i tím.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 11:51

Pokud jsi měla sex, pravděpodobnost tam je i když týden před menstruací celkem malá. Test ti vyjde negativní i když by jsi těhotná byla, protože týden po sexu je negativní vždy, v těle je málo HCG. Test se dělá nejdříve 14 dní po styku, pak už je vcelku prokazatelný. Takže ještě počkej a pak testuj znovu.

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 12:12

Zkus zajit na gyndu, prohlidnete a rekneti vic nez mi tady.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 20.09.18 12:27

4 dny zpoždění a čistý test, to bys musela být výjimka, co jí test nefunguje (znám takovou, ale je to opravdu výjmečný).
Pokud si měla stresy a teď máš další, jestli náhodou nejsi těhotná, může se to klidně odrazit na pravidelnosti cyklu.
Zašla bych na gyndu, ať víš na čem jsi (pokud bys případné těhotenství chtěla řešit radikálně, tak čím dřív tím líp).

svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 20.09.18 12:39

Spis nez otázka muzu byt tehotna, by te mělo zajímat otázka - jak se chranit,at tehotna nejsem :roll: A jo, vam vlastne selhal kondom a ty ze zdr.duvodu antiko brat nemuzes…

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 20.09.18 12:54

@svycarka tak HA bych nedoporučila žádné sedmnáctce. A ona se o antikoncepci ani nezmiňuje, třeba byl styk normálně chráněný a jen má v těch 17 letech strach, když ji menstruace mešká a tak se zeptala tady, aby se ujistila. Není třeba hned protáčet panenky.
Jinak zakladatelko, negativní test při 4 dny trvajícím meškání pravděpodobně opravdu znamená, že těhotná nejsi.

warita
Echt Kelišová 7736 příspěvků 20.09.18 13:32
@svycarka píše:
Spis nez otázka muzu byt tehotna, by te mělo zajímat otázka - jak se chranit,at tehotna nejsem :roll: A jo, vam vlastne selhal kondom a ty ze zdr.duvodu antiko brat nemuzes…

a tu jses chytra jak salamounovo H…O. Nemas nic lepsiho na praci?

svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 20.09.18 13:46

@warita nemam drahousku,nemam :*

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28765 příspěvků 20.09.18 13:47
@svycarka píše:
:mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >