Těhotná ve 14

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.11.21 07:16

Těhotná ve 14

Zdravím je mi čtrnáct mému klukovi taky. Měli jsme už párkrát sex, vždycky to bylo v pohodě ale teď už jsem měla mít měsíčky ale stále nepřišli… tři dny na to, když to bylo naposled jsem jela k doktorovi s bolestí břicha. Tsm mě hned poslali na sono a tam mi paní řekla že bych měla dostat už někdy teď měsíčky a že to bude asi kvůli tomu. No jenže od té kontrolu už je to pět dní a stále nic… kondom vždy používáme. Ale přesto se bojím že bych mohla být těhotná. Prosím o radu jsem z toho trochu dost vyděšená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4863
30.11.21 07:19

Lékařka na sonu by těhotenství poznala. S největší pravděpodobností těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27774
30.11.21 07:21

Udělej si těhotenský test :nevim: m tady víc nevymyslíme. A počkejte s tím kukanim až vám bude 15 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
30.11.21 07:22

Stres dělá hodně, zkus se trošku uklidnit. Vždyť jste pokaždé použily kondom a byla si i teď u doktorky. Bude to dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11449
30.11.21 07:23
@berusa.m píše:
Lékařka na sonu by těhotenství poznala. S největší pravděpodobností těhotná nejsi.

Tak před termínem menstruace by to asi na ultrazvuku nepoznal,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
30.11.21 07:26

@ivašot. Tak ona psala, že to bylo 3 dny po termínu MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
30.11.21 07:26

Dojdi do drogerie a kup tehotensky test. Stoji par korun a mas jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
30.11.21 07:27

Takhle brzo ještě těhotenství vidět nejde, počkej pár dnů a udělej si test, nebo si zajdu znovu k doktorce.
Můžeš mít problém s hormonama…
Nehledě na to ze jsi mladá a sexuálně aktivní moc brzo, v tvém věku není menstrulacní cyklus.

Toť i to jestli ještě bereš nějaké prášky, nebo jestli fetuješ. To také dělá hodně 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
30.11.21 07:28

Ježiš, já jsem asi strašnej puritán 8o Doufám, že mý děti vydrží s nějakou sexuální aktivitou aspoň do těch 16ti. Vždyť 14,to jsou fakt ještě děti v 8.třídě na základce :roll:
Omlouvám se, že to tady dívčině plevelim, ale tady stejně žádný řádky tak jako tak nic nevyřeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11449
30.11.21 07:31
@Traxdita píše:
@ivašot. Tak ona psala, že to bylo 3 dny po termínu MS

Ani 3 dny po termínu nemusí vidět nic jiného než vysokou sliznici. Každopádně těhotenský test je dobrá volba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11449
30.11.21 07:32
@Lilypad24 píše:
Ježiš, já jsem asi strašnej puritán 8o Doufám, že mý děti vydrží s nějakou sexuální aktivitou aspoň do těch 16ti. Vždyť 14,to jsou fakt ještě děti v 8.třídě na základce :roll:
Omlouvám se, že to tady dívčině plevelim, ale tady stejně žádný řádky tak jako tak nic nevyřeší

Synovi bude v únoru 14 a napadlo mě v podstatě to samé co tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
30.11.21 07:34

Podle mě má v tomhle věku jen nepravidelnou MS.Kdo ví, jak dlouho slečna vůbec menstruuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
30.11.21 07:38
@ivašot. píše:
Synovi bude v únoru 14 a napadlo mě v podstatě to samé co tebe

Já mám teprve 3letýho syna a dceru na cestě, ale když to čtu, tak mě jímá hrůza :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
30.11.21 07:42

@Elda61618186628 kup si test.. a mmchdm, víš, že kluk může skončit díky tobě v diagnostaku? Ho asi hodně miluješ, že.. bože můj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2784
30.11.21 07:43
@Drakoney píše:
Takhle brzo ještě těhotenství vidět nejde, počkej pár dnů a udělej si test, nebo si zajdu znovu k doktorce.
Můžeš mít problém s hormonama…
Nehledě na to ze jsi mladá a sexuálně aktivní moc brzo, v tvém věku není menstrulacní cyklus.Toť i to jestli ještě bereš nějaké prášky, nebo jestli fetuješ. To také dělá hodně 😃

Menstrulační :roll: :roll: :roll:
MENSTRUAČNÍ cyklus klidně může mít úplně pravidelný a v pořádku, žádný, že v jejím věku není.
A pro poučování a ničím neopodstatněné narážky na fetování si sem holka určitě nepřišla 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat