Těhotná, pětileté dítě, zůstat sama?

Anonymní
25.2.20 13:45

Tehotna,petilete dite a zustat sama?

Ahoj holky. Mam docela problem a sama si s nim nevim rady. Mam petilete dite a jsem tehotna. Tehotna jsem s pritelem, ktery ale neni tatinkem petileteho syna. S pritelem jsme dva roky, rok spolu zijeme. Neni to spatny chlap. Asi. Ale je o dvacet let starsi, nez ja. Opustila ho manzelka. On sam by nikdy neodesel, meli spolu dve deti, dum atd. Vse zustalo ji. On zacina od znovu. Nebo asi zaciname. Nic mene. Ja mam pocit, ze vse je dulezitejsi nez ja. Tezko popisovat na priklade h. Jsem neustale sama, je od rana do vecera pryc, i kdyz by nemusel, tak je na stavbe, byt se treba zrovna nestavi. Jsem dost odkazana na nej. Mame jen jedno auto, kterym jezdi on, do prace na stavbu atd. Tudiz ja jsem odkazane na to, dostat se vsude pesky, nebo mestskou linkou. Jsme z maleho mesta, takze jezdi tak jednou za hodinu. K tomu s malym synem a tehotna. Spravne bych mela byt na rizikovem tehotenstvi, ale chodim do prace, protoze potrebujeme penize. Nic mene zacina me nicit pocit, ze jsem na vse sama. Obecne vlasnte furt sama. Snazila jsem se kolikrat vysvetlit, ale jen se hadame. On byl takto uz zvykly zit a nehodla menit. Cokoliv udelat na vic. Proste jede si jen podle sebe a my se za nim nekde valime. Z tehotenstvi ja nejsem vubec nadsena. On ano. Ale stejne se k tomu takto nestavi. Opravdu radsi nez takto, premyslim, ze budu sama. Chci se zeptat. Jste tu nektera sama s detmi, jak to zvladate? Je moznost najit treba partnera, pro ktereho je partnerka alespon trosku dulezita nebo uz je vse rozebrane? A samozrejme vezme cizi deti. Ale i kdybych mela zustat sama, da se to financne utahnout bez pomoci rodiny? Ulevilo se vam, kdyz jste odesli od muze, ktereho ste sice milovali, ale proste ste nebyli stastne? A vlastne ani on. Dekuji za jakoukoliv odpoved a zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15689
25.2.20 13:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mam docela problem a sama si s nim nevim rady. Mam petilete dite a jsem tehotna. Tehotna jsem s pritelem, ktery ale neni tatinkem petileteho syna. S pritelem jsme dva roky, rok spolu zijeme. Neni to spatny chlap. Asi. Ale je o dvacet let starsi, nez ja. Opustila ho manzelka. On sam by nikdy neodesel, meli spolu dve deti, dum atd. Vse zustalo ji. On zacina od znovu. Nebo asi zaciname. Nic mene. Ja mam pocit, ze vse je dulezitejsi nez ja. Tezko popisovat na priklade h. Jsem neustale sama, je od rana do vecera pryc, i kdyz by nemusel, tak je na stavbe, byt se treba zrovna nestavi. Jsem dost odkazana na nej. Mame jen jedno auto, kterym jezdi on, do prace na stavbu atd. Tudiz ja jsem odkazane na to, dostat se vsude pesky, nebo mestskou linkou. Jsme z maleho mesta, takze jezdi tak jednou za hodinu. K tomu s malym synem a tehotna. Spravne bych mela byt na rizikovem tehotenstvi, ale chodim do prace, protoze potrebujeme penize. Nic mene zacina me nicit pocit, ze jsem na vse sama. Obecne vlasnte furt sama. Snazila jsem se kolikrat vysvetlit, ale jen se hadame. On byl takto uz zvykly zit a nehodla menit. Cokoliv udelat na vic. Proste jede si jen podle sebe a my se za nim nekde valime. Z tehotenstvi ja nejsem vubec nadsena. On ano. Ale stejne se k tomu takto nestavi. Opravdu radsi nez takto, premyslim, ze budu sama. Chci se zeptat. Jste tu nektera sama s detmi, jak to zvladate? Je moznost najit treba partnera, pro ktereho je partnerka alespon trosku dulezita nebo uz je vse rozebrane? A samozrejme vezme cizi deti. Ale i kdybych mela zustat sama, da se to financne utahnout bez pomoci rodiny? Ulevilo se vam, kdyz jste odesli od muze, ktereho ste sice milovali, ale proste ste nebyli stastne? A vlastne ani on. Dekuji za jakoukoliv odpoved a zkusenost

Jak dlouho jsi těhotná? a pokud pohrozíš rozchodem, pokud se pár věcí nezmění, tak co on na to? za mě jsi si vybrala 50letýho chlapa, který už má rád svoje pohodlí a nepřetrhne se ani kvůli tobě, ani dítěti...…...

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 13:53

@Keyllah to nepretrhne..kolikrat jsem to uz rekla, ze bude lepsi, kdyz spolu nebudeme. Ale vzdy se to hned urovnalo. K cemu je ale takove vydirani. Ja chci nekoho, komu se nebudu muset pripominat a prosit ho.

• Nahlásit
  • Citovat
3301
25.2.20 13:57

Je ještě brzo na to trhat všechna pouta. Když nezměníš jeho, změň sebe. Tak budeš jezdit autobusem, jako mnoho jiných. Teprve rok spolu žijete a už jste stačili zplodit dítě. Co teď už chceš dělat? Do teď jsi se na nic nezmohla a kam chceš jít? Do azylu? Asi jsi si to malovala jinak, ale ještě se dobře můžete mít. Je mu 50, co si myslíš, že asi bude on na sobě měnit? Už nic. Co jsi chtěla, to máš. Zařiď si to tak, abys byla spokojená co nejvíce. Když už jsi předem nastartovaná, když on přijde, tak se mu nedivím, že se mu nechce domů.
Když bys sama s dětmi neměla co jíst a kde spát, tak na rozchod ani nemysli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15689
25.2.20 13:58
@Anonymní píše:
@Keyllah to nepretrhne..kolikrat jsem to uz rekla, ze bude lepsi, kdyz spolu nebudeme. Ale vzdy se to hned urovnalo. K cemu je ale takove vydirani. Ja chci nekoho, komu se nebudu muset pripominat a prosit ho.

a těhotná jsi jak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3301
25.2.20 13:59
@Anonymní píše:
@Keyllah to nepretrhne..kolikrat jsem to uz rekla, ze bude lepsi, kdyz spolu nebudeme. Ale vzdy se to hned urovnalo. K cemu je ale takove vydirani. Ja chci nekoho, komu se nebudu muset pripominat a prosit ho.

Jo, to je nejlepší vyhrožovat a neudělat nic. Za chvíli se ti bude smát, jestli už se ti nesměje teď. Pochop, ty nemáš žádné páky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 14:05

Nevyhrozuji. To nedelam. Zatim vse bylo jen v hovorech, kde ja se snazim vysvetlit a mluvit. On se semnou o nicem bavit nechce. Asi me ovladaji i hormony. Co jsem chtela rozhodne nemam. To by vypadalo jinak. Domu se mu nechce, i kdyz je to fajn. Spis jde o to, ze mame tezkou situaci a mam pocit, ze ode me se zada ustat uplne vse s usmevem na tvari.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 14:05

Jsem v 15 tt

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 14:12
@Anonymní píše:
Nevyhrozuji. To nedelam. Zatim vse bylo jen v hovorech, kde ja se snazim vysvetlit a mluvit. On se semnou o nicem bavit nechce. Asi me ovladaji i hormony. Co jsem chtela rozhodne nemam. To by vypadalo jinak. Domu se mu nechce, i kdyz je to fajn. Spis jde o to, ze mame tezkou situaci a mam pocit, ze ode me se zada ustat uplne vse s usmevem na tvari.

A v čem konkrétně máte těžkou situaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
25.2.20 14:18

Mohu se vyjadrit pouze k situaci s autem a MHD, chlap je OSVC, ja nemam papiry. Auto logicky vyuziva on v praci a ja ( s papirama i bez ) proste chodim pesky nebo jedu MHD. Dceri je 6 let, cekame druhe, su v 6 mesici. Nejsi jedina, ktera pouziva MHD. Spousta lidi dojizdi za praci i pres hodinu, zensky tehotny a s kocarama jezdi z vesnice do mesta a fungujou, tohle je o pohodlnosti holt. Zkus zmenit svuj pristup :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 14:25

S MHD to asi vyznelo jinak, nez melo..vcera mi bylo vycteno, ze nejezdim na stvavbu a nic tam nedelam. Do 15:00 jsem v praci, autobus tam jede v 16:00,kdy jeste pred tim mam letet pro syna do skolky a dojet do one vsenice, kdyz jeste pred nedavnem byla v 17:00 tma. Dalsi vec, dnes treba jede s kamaradkou na vylet. My nejedeme nikam. Porad mam opravdu prehodnocovat situaci? Uznavam, ze hormony delaji sve, ale…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 14:29

My máme sice dvě auta ale i tak partner počítá s tím ze až se malý narodí, tak bude jezdit s nama - k doktorce(ze začátku), na nákupy, proste všude kde bude potřeba.. Je to otec tvyho dítěte a dala bych mu šanci, třeba po porodu vymekne.. je Škoda ze zduraznujes jen jeho negativní stránky.. To ti opravdu s ničím nepomůže? Nenakoupi? Nezaridi? Nezaplatí?
má určitě už svůj věk a chápu ze se mu nechce něco měnit, ale to si musela vedet už před otehotnenim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 14:31
@Anonymní píše:
S MHD to asi vyznelo jinak, nez melo..vcera mi bylo vycteno, ze nejezdim na stvavbu a nic tam nedelam. Do 15:00 jsem v praci, autobus tam jede v 16:00,kdy jeste pred tim mam letet pro syna do skolky a dojet do one vsenice, kdyz jeste pred nedavnem byla v 17:00 tma. Dalsi vec, dnes treba jede s kamaradkou na vylet. My nejedeme nikam. Porad mam opravdu prehodnocovat situaci? Uznavam, ze hormony delaji sve, ale…

To si stavíte vlastní dům nebo proč bys tam měla jezdit? To by doma přítel zkusil jen vyslovit ze jede s kamarádkou na výlet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 14:35
@Anonymní píše:
S MHD to asi vyznelo jinak, nez melo..vcera mi bylo vycteno, ze nejezdim na stvavbu a nic tam nedelam. Do 15:00 jsem v praci, autobus tam jede v 16:00,kdy jeste pred tim mam letet pro syna do skolky a dojet do one vsenice, kdyz jeste pred nedavnem byla v 17:00 tma. Dalsi vec, dnes treba jede s kamaradkou na vylet. My nejedeme nikam. Porad mam opravdu prehodnocovat situaci? Uznavam, ze hormony delaji sve, ale…

Tak máš chlapa ve věku, který byl na něco zvyklý. Jeho ex asi zvladala vše. Fakt by mě zajímalo, proč si mladé holky namluvi chlapa o tolik let staršího a ještě recyklovaného. Je mi cca 40 let, mám dvě děti, ale tak starého chlapa ani náhodou. I spíš se mi dvoří muži primereneho věku. Jsem tedy vdaná a o románky nestojím, jen z vlastní zkušenosti nechápu proč bych měla stát o starého chlapa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
25.2.20 14:38
@Anonymní píše:

pockej pockej, tvuj chlap jede dnes na vylet s,,kamaradkou"??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama