Reklama

Těhu i bez 2. čárky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačkas1
Nováček 1 příspěvek 26.01.17 18:54
Těhu i bez 2. čárky?

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti.
Už druhý měsíc jsem nedostala měsíčky, ale na testech se mi pořád ukazuje jen jedna čárka. Jsem z toho už trochu nervózní. Před posledním termínem měsíčků (tj. předevčírem) mě bolelo v podbřišku a prsa byla citlivá. Bývá mi ty poslední dva měsíce občas i na zvracení.
Opravdu se v tom moc nevyznám :?
Děkuji předem za Vaše názory :)

Reklama

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 26.01.17 19:01

Pokud je tehotensly test negativni opakovane, navic cely mesic, tehotna nebudes. Zajdi na gyndu, muze to byt kde co

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 26.01.17 19:31

@kačkas1 měla jsem to taky tak jednou 3mes a ta dva roky 5mes nic, jinak stejně jako ty a těhotná jsem nebyla.. Bez k dr. A dej si do pořádku hormony

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama