Těhu i bez 2. čárky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačkas1
Nováček 2 příspěvky 26.01.17 18:54
Těhu i bez 2. čárky?

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti.
Už druhý měsíc jsem nedostala měsíčky, ale na testech se mi pořád ukazuje jen jedna čárka. Jsem z toho už trochu nervózní. Před posledním termínem měsíčků (tj. předevčírem) mě bolelo v podbřišku a prsa byla citlivá. Bývá mi ty poslední dva měsíce občas i na zvracení.
Opravdu se v tom moc nevyznám :?
Děkuji předem za Vaše názory :)

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 26.01.17 19:01

Pokud je tehotensly test negativni opakovane, navic cely mesic, tehotna nebudes. Zajdi na gyndu, muze to byt kde co

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 26.01.17 19:31

@kačkas1 měla jsem to taky tak jednou 3mes a ta dva roky 5mes nic, jinak stejně jako ty a těhotná jsem nebyla.. Bez k dr. A dej si do pořádku hormony

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >