Těhu oblečení

Anonymní
14.12.19 03:46

Těhu oblečení

Ahoj, jsem na konci 7 týdne, kalhoty ještě obleču ale když delší dobu někde sedím tak mě už strašně tlačí a bolí břicho. Myslíte že není blbé začít nosit už těhu kalhoty? Bude mi to vůbec držet když ještě nemám bříško?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9949
14.12.19 03:47

Asi záleží na typu kalhot, některé mají „velkou kapsu“ na břicho, ty ti asi nebudou, některé menší. Chce to vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
14.12.19 03:52

Asi bych nosila sukne s puncochacema nebo nejake volnejsi leginy, pripadne vetsi kalhoty.Ale padat ti to nebude, vyberes, co ti bude sedet pres zadek. Nosila jsem pak tehu dziny jeste s miminem na vychazky. Ale muze se stat ze ke konci tehotenstvi se ti zvetsi i panev a koupis jeste vetsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
14.12.19 06:46

Ja svoje kalhoty neoblikla uz nekdy v 5tt, proste jsem nabehla do obchodu a koupila netehu kalhoty jen volnejsi, s gumou v pase napr… panev se mi rozsirovala fakt brzo, ale bricho jsem mela videt az nekdy od 7mesice a to uz chtelo tehu kalhoty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8992
14.12.19 07:07

Prodávají se i těhotenské kalhoty bez té kapsy, jsou vepředu naopak vykrojené, snížené. Ty bych zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3149
14.12.19 07:24

Koupila bych si „mezikalhoty“. Brisek do tehotenskych se ti bude delat za dlouho, ale tvoje ti budou neprijemne uz furt. Staci ty, co maji vpredu misto kousku pasku sirokou gumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10606
14.12.19 07:38

Já v tomhle období nosila legíny, takové s tou širší gumou. Těhotenské kalhoty z tebe spadnou, já je nemohla nosit ani s břichem, pořád se mi sesouvaly dolů. Raději legíny nebo punčochy a šaty k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
14.12.19 08:06

Jsem na konci 8 tydne, bricho taky nemam nejak extra velky a do svych kalhot se nevlezu od nejakeho 7 tydne. Koupila jsem si klasicke tehu leginy, kapsu ohrnu, nic mi nepada a vydrzi mi (snad) do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6249
14.12.19 08:18

Jsem cca ve 14tt a stale nosim sve bezne kalhoty a doufam, ze s nimi vydrzim az do porodu, stejne jako u prvniho ditete.
Tehotenskou modu jsem nemela ani jeden kus, ale mela jsem velmi male bricho, nastesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8992
14.12.19 08:32
@Jogrr píše:
Jsem cca ve 14tt a stale nosim sve bezne kalhoty a doufam, ze s nimi vydrzim az do porodu, stejne jako u prvniho ditete.
Tehotenskou modu jsem nemela ani jeden kus, ale mela jsem velmi male bricho, nastesti.

To jsi zakladatelce dobře poradila! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
14.12.19 08:41

Osobne jsem nesnesla nic uzšiho cez bricho uplne od zacatku těhu. Takže jsem koupila v lidlu nejmensí leginy pro tehotne co tam meli a co mi byli, a zacala jsem je nosit hned od zacatkucca 6tt. Proste jsem to bricho mela strasne citlivý, nic jsem na nem nesnesla, dokonce jsem si i vlastní ruku podkladala polštářem když jsem ležela na boku v posteli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1955
14.12.19 08:43

Já nosila těhotenske kalhoty snad od zacatku, vadilo mi, že me táhly klasické kalhoty přes bricho. Koupila jsem si dost oblečení přes Vinted už po holkách a levne. :) Takže ne, není to blbý aby si nosila to v čem se citis dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53231
14.12.19 09:24

Taky mi (zvlášť podruhé) břicho vyskočilo hodně brzo. Probrala jsem šatník a vybrala těch pár kousků, co se daly, hodně teda šaty. Takové ty klasické těhotenské kalhoty s velkou gumou jsem milovala, ale ty, co jsem pořídila někdy v 15.tt (kdy už mě lidi pouštěli sednout i přes zimní bundu, jak to bylo vidět), mi byly v tom 15.tt ještě zoufale volné a teprve ve třetím trimestru normálně nositelné. Takže pokud půjdeš do těch s vysokou gumou, co sedne teď, je slušná šance, že to nevydrží až do konce. Ale zas nač se v tom mačkat, že jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
14.12.19 10:09

Nejpohodlnejsi byly saty se zvysenym pasem, k tomu leginy a puncochace. Kalhoty jsem nenosila vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17958
14.12.19 11:34

Normalni kalhoty jen se snizenym pasem, ty vydrzi dlouho. Pokud navic s gumou v pase, tak az do porodu. V zivote jsem nemela tehotenske kalhoty s tou „kapsou“ na brise, ty bych unosila tak posledni dva tydny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat