Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Luci nejlepší je jít někam do obchodu a zkusit si podprsenku a popřípadě si nechat poradit od prodavačky. Já ji kupovala v prodějně s věcma pro těhotné a miminka a taky jsem si nechala poradit.
Jinak já jsem ve 40tt ![]()
Prsa se mi po porodu zvětšila dost. A před porodem se zvětšil i obvod. Koupenou jsem měla jednu předem a byla dost elastická. Ale před porodem jsme s manželem byli v krámě, zkoušela jsem tam nějaké a jedna, co byla k obrazu mému, tak tu jsem mu ukázala s tím, že kdyžtak v porodce ho zaúkoluju, aby jí koupil, jenom mu řeknu aktuální velikost.
Já si první kojící podprsenku kupovala 2 měsíce před porodem. Koupila jsem si elastickou a tak, aby mě seděla. Byla drahá, ale riskla jsem to. Pak jsem si objednávala ještě jednu. Pokud si nejsi jistá, kup si obyč. bavlněnou za 2-3stovky a pak uvidíš.