Těhule s RS

Anonymní
24.9.19 18:49

Těhule s RS

Ahoj,
Je tu nějaká těhule na začátku těhotenství která má rostroušenou sklerózu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35303
24.9.19 19:19

Koukni sem , jsou tu holky, které mají tuto diagnózu. A nebo tady . A držím palce, ať vše probíhá v pohodě. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
25.9.19 14:11

Já mám RS, dvě děti a v prosinci čekáme třetí co by tě zajímalo? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 18:11

@adush
Ahoj, děkuji zajímalo by mě jak to máš s prací? Jestli jsi doma na neschopence nebo chodíš normálně do práce? A jak to všechno zvládáš? Nějaká ataka po porodu nebo při těhotenství :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
1.10.19 14:17

@Nikoleta20 tohle těhotenství mám zatím celkem pohodové do práce chodím, ale mám upravenou pracovní dobu v kanceláři jsem dva dny v týdnu dopoledne a zbytek týdne dělám z domu (jako soc. pracovnice se skvělým zaměstnavatelem si to můžu takto dovolit). Co se týče atak tak po prvním porodu jsem měla výrazné zlepšení, téměř žádné ataky. další těhotenství jsem po porodu měla několik atak v prvních dvou letech. Poslední velkou ataku jsem měla před rokem na podzim, v těhotenství celkem v pohodě, jen jsem unavená víc než obvykle (mohla bych spát klidně i 20 hodin denně, což je se dvěma prckama nereálné) občas funguju nadoraz, ale dá se to zvládat. Samozřejmě mě víc vše bolí hlavně záda a ruce, ale už jsem teda 11 let na vozíku, takže to není nic nezvyklého. Děcka naštěstí, když vidí, že mám „blbý den“ tak si za mnou vlezou do postele a hrajeme deskovky a tak. Dá se to zvládat. Trochu se bojím jak na tom budu po třetím porodu a hlavně během prvních měsíců, kdy se téměř nevyspím, ale mám skvělou mámu a skvělého chlapa, kteří v případě nouze s dětma pomůžou :) Jinak rodila jsem obě děti císařem a tohle půjde taky císařem, ale teda z jiné indikace než kvůli RS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama