Reklama

Těhulky Bystřice p.Hostýnem a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žiža1
Extra třída :D 11314 příspěvků 19.01.10 18:41
Těhulky Bystřice p.Hostýnem a okolí

Ahojte :mavam: ,
ráda bych poznala nějaké těhulky z Bystřice pod Hostýnem a okolí, abychom se mohly teď třeba scházet v cukrárně a potom spolu venčit mimísky a probírat takové ty všední maminkovské záležitosti. :dance:
Případně kdyby byl zájem, tak teď spolu jezdit na těhotenské cvičení nebo plavání (Hranice, Holešov, Přerov). Čekám první miminko a nikoho těhotného v okolí neznám.

Reklama

Reakce:

Kajjka
Závislačka 3184 příspěvků 19.01.10 18:46

ahojky :wink: já jsem z Chropyně ale to není zase tak daleko už tu diskutujem s holkama z Kroměříže kdyby ses chtěla třeba přidat :mrgreen:
já se ráda pokamarádím :wink:
klidně mi pisni i SZ budu ráda :mrgreen:

Bodlacek
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 19.01.10 19:06

Ahoj.Já bydlím v Libosvárech a do Bystřice jezdím často, tak se klidně někdy můžeme setkat. Jinak já čekám už 4 dítko. :wink:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 19.01.10 20:36

Já jsem přímo z Bystřice, akorát jsem už teda maminka.
Nevadí?
Ráda sem k vám kdyžtak přijdu pokecat ;-)

Žiža1
Extra třída :D 11314 příspěvků 19.01.10 21:58

Jůůů,
to je super, snad se ještě někdo přidá. Až nás bude víc, tak uspořádáme nějaký srazík. Maminky berem taky, žejo, bude nás víc :-)
Zatím pa

Bodlacek
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 20.01.10 09:30

Tak to je super a maminky se můžou taky přidat.Snad se stihneme setkat dříve než porodím.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 20.01.10 10:11

Holky, tak ať se to nějak rozjede, tak se představíme, ju?
Je možný, že se každý den potkáváme ;-)

Jmenuji se Pavla. S přítelem bydlíme v pronajatém bytě blízko náměstí.
Máme Matýska, který má zrovna dnes 14 měsíců, je to pěkný divočák a někdy i pěkný protiva, ale i tak je to naše zlatíčko.

Dříve jsme jezdili s modrým kočárekm (sporťákem) značky X-lander, ale už nějakou dobu nám tu akorát překáží, protože oba dva milujeme šátek :srdce:
Nosím buď v zeleném pruhovaném nebo v modrém + teď v zimě máme ještě kapsu na nošení. tak kdybyste mě některá potkala na městě, klidně mě oslovte ;-)

Iri22
Kecalka 283 příspěvků 29.01.10 13:04

Čauko Žížo, já bych proti kafču nic neměla:-) Už bych měla mít i auto tak nebude problém někam dojet… :mrgreen: Já jsem spíš než o cvičení přemýšlela o plavání, ani nevím proč… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >