Tekutina z poprsí - těhotná nejsem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 20:53
Tekutina z poprsí

Dobry vecer vsem,..omlouvam se za anonym, ale je to celkem intimni.
Mam otazku, beru 6 let antikoncepci, beru ji presne jak mam a tehotna tedy nejsem (na 99,9%) :)
Moje otázka zní- asi před měsícem jsem si zmáčkla bradacku a vytekla pruhledna tekutina, zalekla jsem se a radeji to nechala byt, ted jsem si na to nejak vzpomnela a udelala to znova a pri zmacknuti bradavky uz mi vytekla bila tekutina 8o Nevite prosim co je to za tekutinu, proc vznika a jestli je to v poradku? Hledala jsem na internetu, ale skacou mi jen clanky o tehotenstvi..

Dekuji moc

Reakce:
Maminanamatersky
Kecalka 303 příspěvků 22.01.19 20:58

Tekutina z prsou se objevuje pri zvysene hladině hormonu prolaktinu v tele. Nevim ale tedy, jestli to ne/souvisí s branim ha.

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:59

To by mě také zajímalo. Zažila jsem podobnou věc, ale nijak jsem to neřešila. Akorát já to cíleně nemačkala ale s přítelem jsme použili vakuové pumpičky na prsa a najednou tam byla kapka …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 21:03

Nejak z toho neplasim, jen me zajima o co jde a jakto, ze se to muze vytvorit ikdyz nejsem tehotna..

Micaella22
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 22.01.19 21:36

Zajdi si na gyndu, aby byl prolactin zase v norme, davaji se na to pilule, berou se chvili. Taky se mi to stalo, ale je to x let zpet, takze uz si to moc nevybavuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >