Co na nafouknuté břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 18:17
Co na nafouknute bricho

Ahoj, může mi prosím někdo poradit, co na nafouknute břicho? moje maminka má už t, den břicho strašně nafouknute, první dny měla bolesti břicha a teď už jen nafouknute, pořád u někdo co na to? Dekuji

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3469 příspěvků 22.01.19 18:33

Espumisan

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 22.01.19 18:35
@Anonymní píše:
Ahoj, může mi prosím někdo poradit, co na nafouknute břicho? moje maminka má už t, den břicho strašně nafouknute, první dny měla bolesti břicha a teď už jen nafouknute, pořád u někdo co na to? Dekuji

Mě pomáhá víno…

Fonty
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 18:38

Nebo pivo dvanáctka…a něco s kmínem..nebo kmín odvar… pak samozřejmě něco z lékárny

brumi
Kelišová 6605 příspěvků 22.01.19 19:14

kmín fenykl espumisan,vysadit bubkinkove napoje sladke,zkusit upravit jidelnicek,dos­tatek pohybu

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 23.01.19 07:45

Vůbec není špatny se pomocí přípravku na domácí klystýr občas vypláchnout .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >