Tekutý písek

52
26.11.15 16:40

tekutý písek

Maminky máte někdo zkušenosti s tkz magickým, tekutým pískem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.11.15 16:45

Myslíš ten pro děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 16:50

Jo, bylo to všude, už je to rok zavřený v komoře.
Mě osobně bavilo se v tom přehrabovat a nechat si to proklouzávat mezi prsty.
Ovšem moje dítě si nedalo vysvětlit, že u toho bude sedět tady a bude to v tý bedýnce no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
26.11.15 16:59

Podle meho desna blbost, prijemne do ruky, deti to asi bavi…ale bordelu z toho je, neumim si predstavit poslusne dite, co to ma na tom jednom jedinem miste. Navic z toho nejdou nijak extra zadne veci…neudelas babovky, noc. Zlata klasicka modelina, nam se osvedcila Play Doh. Tohle jsem zavrela do bedny auz tonechci videt.Dite taky nebavilo z toho jakoby neco vykrajovat apod.Fakt je dle me modelina kreativnejsi, zabavnejsi a pro maminku mensi nervy :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10655
26.11.15 17:05

Budu kupovat k vánocům 5kg…zkoušeli jsme u kámošky a kluky a hlavně mě :mrgreen: to strašně bavilo…u toho nebudu mít problém s s nima vžýdycky sednout páč to je tak strašně příjemnýýýý… :lol:
Já zas nemusim plastelínu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 17:09

Tak je to ten pro děti, jak jsem pochopila…no, máme ho rok doma a holka si s nim hraje ráda, kupodivu u toho sedí u stolu a nepořádek má minimální teda. Nevim, možná je to věkem, že ho dostala, kdyžjí bylo 5 let a má z toho už rozum :nevim: ted k Vánocum dostane další, větší. Kdyžje ošklivo nebo je nemocná, tak se u toho skvěle zabaví :palec:
Jak píše @lupto nevim, nám s toho jdou bábovky a zvířátka dobře teda.Za nás teda modelína nee, s tou to dceru nebaví. No, každý dítě je prostě jiný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 17:11
@Tuco píše:
Budu kupovat k vánocům 5kg…zkoušeli jsme u kámošky a kluky a hlavně mě :mrgreen: to strašně bavilo…u toho nebudu mít problém s s nima vžýdycky sednout páč to je tak strašně příjemnýýýý… :lol:
Já zas nemusim plastelínu…

Přesně, já plastelínu nemusim a ani holka ne.
Příjemný to je, mám z toho pak krásně jemný ruce, příjemný bonus :)
5kg :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
26.11.15 17:16

No děti se v tom rády pohraboší. :lol: Moc to nedrží tvar, když se něco tvoří. Musím je hlídat, aby se s tím hrálo výhradně u stolu. Ale když už se to někde rozsype, má to výhodu, že to nemastí, nešpiní a celkem snadno se to posbírá, setře či vyluxuje, ruce jsou od toho umyté raz dva. Takže za mě lepší než modelína, kterou z koberce už nikdo nedostane a z rukou ji smýváme poctivě 1/4 hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 17:24

U nás si s tim vyhraje i tatínek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
26.11.15 17:25

Prej je dobrej kinetickej písek. já budu kupovat k vánocům klukům. a nevím, snad to byl ten samej, ten kinetickej, ale hráli jsme si s tím v iq parku v Liberci, a bábovky z otho šly nádherný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
26.11.15 17:26

Právě toho bince se bojím, mám děti dvě a dovedu si představit, jak to od nich všude lítá:-(tak nevím, zas na zabavení je to asi dobrý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 17:27

@bape I kdyby to všude lítalo, tak je to rychle uklizený a nedělá to fleky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
26.11.15 18:10

Holky, jak vam to nedrzi tvar, tak to se jmenuje Magic Sand. Nebo kouzelnej. Ten prodavaji v obchodech. Ale kynetickej pisek, to je neco jonyho. Ten sesbiras do koulicky a mas uklizeno a nedrobi se.
Takze tak. Takze doporucuju Kynetic Sand :palec:
My ho budeme k vanocum kupovat.

• Citovat
  • Upravit
10655
26.11.15 18:13

@Patricia89 aha…to jsem ani nevěděla, že je jich nějak víc těch druhů…já mám teda ten kinetickej vybranej:
http://www.obchod-detem.cz/…sek-5kg.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10655
26.11.15 18:14
@Jančakecalka píše:
Přesně, já plastelínu nemusim a ani holka ne.
Příjemný to je, mám z toho pak krásně jemný ruce, příjemný bonus :)
5kg :potlesk:

jj plastelínu mi malej narval už všude možně…třeba kostky z lega nebo legopanáčci jsou tim už poznamenaný navždy… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama