Televizní příjem

452
4.6.09 13:38

Televizní příjem

Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti. Končíme se stavbou. A budeme otřebovat i televizní příjem. Kdo ne? Teď máme klasickou společnou anténu na paneláku. Kabelovku si neplatíme, jen PC. Kabelový příjem na novém domě není. Tak budeme potřebovat satelit. Chci se zaptat, jaké máte zkušenosti s těmito společnostmi. Ať už příjem, kvalita, programy atd. Ceny jsou různé, to už jsem si všimla. Vysílače jsou na vodárenských věžích kousek nad námi, myslím. Tak příjem by měl být dobrý.

http://www.skylink.cz/…cture/2.html
http://www.upcdirect.cz/
http://www.cz.digi.tv/about.html
http://satelit.digizone.cz/cs-link/

Díky moc za rady.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
4.6.09 13:49

my máme ten Skylink v baráku a spokojení. Využíváme teda jentu standardní nabídku, nic si nepřiplácíme, na to akt zatim teda nemáme. Problém máme sem tam, jednou za čas to hlásí, že služba není dočasně k dispozici, jakoby se tp šprajcne, ale jen ten akt program, na který koukáme - stačí pak jen přepnout jinam a pátky a OK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
4.6.09 14:57

A co jen digitální příjem?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
4.6.09 15:54

UPC jsou pěkný k…y :-( Máme bohužel TV i internet. Malinkým písmem ve smlouvě máme, že výpadek delší než 2 dny se nijak neřeší.
Pak s netem - nejdřív nám nějak často začaly chodit všelijaké viry a spyware, ale náš antivir to vždy odchytil. Pak nám přišla nabídka od UPC na pronájem úúúžasného antiviru za 80Kč/měs čehož jsme nevyužili. Pak nám bez oznámení omezili odchozí rychlost a vymlouvali se, že šíříme spyware. Po několika stížnostech to tedy zase obnovili. Navíc na to jejich call centrum není možno se dovolat, všechno se musí řešit přes jejich reklamační formuláře a kdyby náhodou nešel internet vůbec, tak jsem zvědavá jak bych to řešila :cry: Tudíž nedoporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
4.6.09 16:23

Ahoj my máme Skylink a jsme spokojený…Stejně dobrej je prý i Gital

Souhlasím s Ginou,UPC už nikdy jsou to pěkný zloději…Mě nabídli službu na dva měsíce zdarma…Nakonec mi to naúčtovali a ještě za jinou službu než říkali.Zaplatit jsem to musela,protože mi řekli že jsem to používala..Zrušení trvalo taky děsně dlouho,asi po 2 telefonátech a třech mailech mi vyhověli..Ještě měli šílený jednání…Na střeše není anténa tak ke kabelovce byli připojeni všichni..My jsme si nakonec koupili satelit a je klid…UPC už nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
4.6.09 22:38

Lesi - jak digitální příjem? Moc tomu nerozumím. To chytnu i na normální anténu na střeše a s tou krabičkou? Asi se ptám hloupě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
4.6.09 23:09

Lesi, já bydlím uprostřed Prahy a digitál (pozemní) máme tak mizernej, že musíme mít satelit. Máme skylink a max. spokojenost. Platíme 200/měs, máme slováky a filmboxy a jimjam kvůli malýmu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
5.6.09 04:04

Bydlíme za Ostravou a máme na obyč anténu a televizi se set top boxem (kurňa, napsaný to vypadá fakt divně :o) perfektní příjem čt1, čt2, čt4, čt24, Novu, Novu Cinemu, Primu, Primu Cool, Barrandov, Noe plus další co moc nesledujem. Jo a rádia - což je fajn, bo máme vcelku blbý příjem ČRo2 Prahy - tu my rádi na pohádky a hry. Hlavní výhoda je, že nelatím nic.

Původně jsme chtěli DIGI TV, ale já jim prostě odmítám dát ofocenou občanku… Chlop má ze mě srandu :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
5.6.09 08:32

Lesino
Tak to se Ti nedivím, taky bych jim občanku i když ofocenou nedala. Spíš čumím, že to vůbec vyžadují 8O 8O 8O Jsme do digi Tv taky chtěli jít, ale nakonec se to tu vyřešilo jinak. Prý se dala jiná anténa nebo se nějak vylepšila ta stávající společná a už máme digitální příjem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
5.6.09 09:00

Lesi, bledá závist. Nám je set top box na nic. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
5.6.09 09:58

U nás naštěstí digitální příjem funguje, takže na anténu na baráku + settop box chytáme 12 programů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
5.6.09 10:38

Ještě jsem zapomněla na Óčko :) To je v digitálu taky.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
5.6.09 11:32

Óčko bych osobně vyměnila za Noe :? Ale ta Barandov a Z1 je fajn, tam se dá vybrat něco kloudnýho :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
5.6.09 12:41

Máme taky dům a satelit. Nejsme extra TV závisláci, ondahdá jsme byli po manželovo pokusech o vylepšení příjmu měsíc bez signálu a přežili jsme a ještě zjistili co vše zajmavého jde najít na netu.
Satelity jsou obecně náchylné na počasí, když se bíží nějaká trma vrma tak je obvykle signál v háji.
Pozemní digi je závislé na výkonu a poloze vašeho vysílače, je to ale s přehledem nejlevnější legální varianta.
Nejkvalitnější a nejstabilnější příjem je po kabelu ideálně přes optiku, to ale bývá problém u domkářů, v panelácích ideální řešení i pro internet.
Takže hlavně zvážit co chcete sledovat a jak nutně to potřebujete, ono zas tak moc k vidění není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
5.6.09 12:50

My máme Digi TV a jsme spokojení. Párkrát se nám teda stalo, že se nám úplně zpřeházely programy, ale teď už to dlouho neudělalo. Programů je spousta, ani to nevyužijem, sledujem jich asi 11 a to je z toho ještě 5 sportovních a 1 nemravný - ten teda občas :lol:

O ofocené občance nic nevím, ale zařizoval to manžel… Na druhou stranu tam podle mě zas nic tak super tajného není - teda nic, co by nechtěli vyplnit v každém druhém formuláři… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama