Tělísko levoser mohu otěhotnět?

Anonymní
29.7.19 20:33

Telisko levoser mohu otehotnet

Po 6 nedělí jše si nechala zavést tělísko levoser je to cca 10 týdnu a od té doby špiním s krví né moc ale jo a často po sexu dnes jsem cítila takové bublání v břiše (né prdy to nebyly :D ) mohu otěhotnět s tělískem? Ano test si udělám k dokotrce zajdu ale je večer a jsem uvedavá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23867
29.7.19 20:39

Pokud je na svém místě, tak bys otěhotnět neměla. Počítám, že účinnost u těchto tělísek je hodně přes 90%, ale nic není 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14146
29.7.19 21:00

Ta pravděpodobnost otěhotnění je dost nízká. Byla jsi po zavedení ještě na kontrole, zda tělísko dobře sedí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cterka
29.7.19 21:04

Ano byla a rekla ze v poradku vse a ze krvaceni je normalni ale zneklidnuje me to druhe mimi vazne zatim nechci jeste ted mi je s myslenkama na porod zle prvni porod katastrofa 3 dny :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 21:05
@Cterka píše:
Ano byla a rekla ze v poradku vse a ze krvaceni je normalni ale zneklidnuje me to druhe mimi vazne zatim nechci jeste ted mi je s myslenkama na porod zle prvni porod katastrofa 3 dny :D
  • Citovat
  • Nahlásit
12995
31.7.19 07:31

Tělísko nemám, ale co čtu diskuze a doktor mi to taky řekl, že špinit lze klidně dva tři měsíce než si tělísko sedne.
Pro mě je to právě ten mínus, kvůli kterému ho zatím nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama