Tělísko levoser mohu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:33
Telisko levoser mohu otehotnet

Po 6 nedělí jše si nechala zavést tělísko levoser je to cca 10 týdnu a od té doby špiním s krví né moc ale jo a často po sexu dnes jsem cítila takové bublání v břiše (né prdy to nebyly :D ) mohu otěhotnět s tělískem? Ano test si udělám k dokotrce zajdu ale je večer a jsem uvedavá

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 22339 příspěvků 29.07.19 20:39

Pokud je na svém místě, tak bys otěhotnět neměla. Počítám, že účinnost u těchto tělísek je hodně přes 90%, ale nic není 100%.

nozu
Extra třída :D 12795 příspěvků 29.07.19 21:00

Ta pravděpodobnost otěhotnění je dost nízká. Byla jsi po zavedení ještě na kontrole, zda tělísko dobře sedí?

Cterka
Povídálka 41 příspěvků 29.07.19 21:04

Ano byla a rekla ze v poradku vse a ze krvaceni je normalni ale zneklidnuje me to druhe mimi vazne zatim nechci jeste ted mi je s myslenkama na porod zle prvni porod katastrofa 3 dny :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:05
@Cterka píše:
Ano byla a rekla ze v poradku vse a ze krvaceni je normalni ale zneklidnuje me to druhe mimi vazne zatim nechci jeste ted mi je s myslenkama na porod zle prvni porod katastrofa 3 dny :D
Flyingfrog
Extra třída :D 12414 příspěvků 31.07.19 07:31

Tělísko nemám, ale co čtu diskuze a doktor mi to taky řekl, že špinit lze klidně dva tři měsíce než si tělísko sedne.
Pro mě je to právě ten mínus, kvůli kterému ho zatím nechci.

Váš příspěvek
Reklama