Tělové mléko - doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zwetta
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 07.01.18 20:17
Tělové mléko - doporučte

Zdravím, dochází mi tělové mléko, měla jsem kokosový Dove a za mě již tedy znovu ne (trochu lepivý) a ráda bych vyzkoušela na pokožku něco nového. Jen dodám, že spíše tíhnu k přírodní kosmetice, takže za mě čím méně chemie, tím lépe. Také jsem těhotná, takže výživa a hydratace pokožky se obzvlášť hodí.. :) Máte některá z Vás nějaký tip? Děkuji :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
b22
Kecalka 271 příspěvků 07.01.18 20:20

@Zwetta používám dětský HiPP a vlastně všechnu kosmetiku používám od hippu a dělim se o to s dcerkou:)

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 07.01.18 20:23

@Zwetta Je toho hromada, musíš zkusit, co ti sedí. Levnější je Alverde z DM, moc drahá není ani kosmetika Bione. Tyhle dvě já můžu. V těhotenství jsem se mazala olejem proti stiím Saloos, ale stejně je mám. Ale ta kosmetika je mi sympatická. Miluju jejich bambucké máslo.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 07.01.18 20:27

Mam rada telova mleka Yves Rocher a Balea z DM

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 07.01.18 20:30

Mě vyhovuje Neutrogena

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 07.01.18 20:37

Mne skoro vse lepilo (Nivea, Dove, Balea, Alverde,…), ale k Vanocum jsem dostala od tchyne telove mleko od Neutrogeny a je skvely, nadherne se vstreba a nelepi! :mrgreen: pouziva ho i svagrova a tchyne a obe jsou spokojeny taky ;) a na brisko mam olejicek od Weledy primo tehotensky, ale jsem v 18tt, tak uvidime, zda budou strie ci ne, mazu poctive :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 07.01.18 20:39

Neutrogena je skvělá, kvalitní, požitek je i Fenjal( vanilkový zejména).K těm striím - fígl není jen mazat, ale kůži i poštipovat.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15340 příspěvků 07.01.18 20:41
@Zwetta píše:
Zdravím, dochází mi tělové mléko, měla jsem kokosový Dove a za mě již tedy znovu ne (trochu lepivý) a ráda bych vyzkoušela na pokožku něco nového. Jen dodám, že spíše tíhnu k přírodní kosmetice, takže za mě čím méně chemie, tím lépe. Také jsem těhotná, takže výživa a hydratace pokožky se obzvlášť hodí.. :) Máte některá z Vás nějaký tip? Děkuji :*

Doporučuju sprchové oleje od Hadka, čistě přírodní. Pak není žádné mléko ani potřeba. Kombinace voda + sprch. olej utvoří emulzi, i po spláchnutí pořád vrstvička zůstane a pokožka je vyživená. Stačí 1 lahvička a máš vystaráno se sprcháčem i těl. mlékem současně :palec:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 07.01.18 20:42

@Burj Chalifa super, diky, to jsem nikdy neslysela, zkusim…takze jakoby lehounce stipat vrchni vrstvicku? ;)

tumpach
Kelišová 6337 příspěvků 07.01.18 20:43

a já doporučuji kokosový olej, který je super i na vlasy, přírodní a dobré, kupuju na vaření, ono to je skro stejné :jazykk: a ještě toho mám docela dost

Zwetta
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 07.01.18 20:44

@Kukacka123
Já mám koupeny oleje na břicho a hráz od Saloosu, ale zatím ještě nepoužívám, tak uvidíme. Jinak co si myslím, že je pro pokožku dobré, tak občas masíruji a zbavuji odemřelých buněk peeling. rukavicí.. :)

Zwetta
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 07.01.18 20:46

@tumpach
Kokos. olej miluju, ale po kokos. mléku od Dove už mám krapet kokos. vůně po krk.. :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 07.01.18 20:50

@Zwetta ja prave cetla dobre recenze na tu Weledu, tak jsem ji koupila, tak uvidim ;) ja mazu cca od 13tt. Ten na hraz pak chci taky zkusit :) ja mam peeling jen na plet a dekolt, nejak nepocituju, ze bych potrebovala treba na to bricho…sem tam koupim sprchas s peelingem, tak peelinguji :mrgreen:

Zwetta
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 07.01.18 21:17

@Kukacka123
Weledu bych taky někdy ráda zkusila, je mi dost sympatická, jen vyšší cena no. No já se tou rukavicí masíruji průběžně po celém těle, hned je takové hladší a tak.. ;) Ale každému vyhovuje něco jiného. A tou Weledou ses už mazala? Mě by zajímalo jaká je na pokožce, jestli třeba nelepí nebo tak..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 08.01.18 06:32

@Zwetta vyssi cena je, to je fakt, ale rekla sem si, ze to pro tentokrat obetuju :mrgreen: a je uplne super…vzdycky po sprse jeste na mokrou (vlhkou) pokozku dam ten olejicek a pekne rozetru a lehce vmasiruju, chvilinku pockam a on se nadherne vsakne a ta kuze je takova jemnoulinka a heboucka :mrgreen: nelepi vubec…ja jsem na lepivost hakliva, vyzkousela sem toho fakt plno a letelo to do kose…ale ta Weleda nebyla krok vedle ;) ted jeste uvidime, zda pomuze a nebudu mit ty strie, mazu se asi 5 tydnu ;) jinak ta rukavice zni dobre teda, jakou mas?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >