Tep matky nebo dítěte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.12.21 12:15

Tep matky nebo dítěte?

Ahoj holky,
jsem ve 21.tt a na diskuzích jsem četla, že některé nastávající maminky slyšely tep plodu přes fonendoskop. Tak jsem to zkusila že 😀
No a slyším pulz jen na pravé straně břicha, konkrétně v podbřišku a u pupku. Vlevo ho neslyším vůbec. No a teď mi vrtá hlavou jestli je můj nebo prcka. Vím, že plod má mít pulz rychlejší, jenže problém je, že ja mám pravidelně i v klidu pulz taky přes sto.
Když si to zkusím změřit souběžně, můj a „jeho“, tak plus mínus sedí, ale můj na zápěstí vypadá tak: ťuk ťuk, ťuk ťuk, ťuk ťuk,… Ale když to poslouchám přes to bricho: ťuk, ťuk, ťuk, ťuk,…
Těžce se to vysvětluje do psaného textu 😀 ale snad víte některá z vás, jak to myslím 😀
Má otázka zní, jestli si myslíte, že by to mohl být pulz prcka(když ho cítím jen na jedné straně a jen v podbřišku) nebo jestli je spíš můj.
Neplasim ani nesilim ani nic podobného, jen mě to zajímá ☺️
Děkuju za vaše zkušenosti ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12643
8.12.21 12:19

Tak miminka bývá hodně rychlý v klidu tak 120-140 když sebou mele tak i přes 160.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
8.12.21 12:45

Pocitej v prumeru ma tak 150 uderu za minutu. Radsi to moc nezkoumej, vse bude ok!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5210
8.12.21 13:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jsem ve 21.tt a na diskuzích jsem četla, že některé nastávající maminky slyšely tep plodu přes fonendoskop. Tak jsem to zkusila že 😀
No a slyším pulz jen na pravé straně břicha, konkrétně v podbřišku a u pupku. Vlevo ho neslyším vůbec. No a teď mi vrtá hlavou jestli je můj nebo prcka. Vím, že plod má mít pulz rychlejší, jenže problém je, že ja mám pravidelně i v klidu pulz taky přes sto.
Když si to zkusím změřit souběžně, můj a „jeho“, tak plus mínus sedí, ale můj na zápěstí vypadá tak: ťuk ťuk, ťuk ťuk, ťuk ťuk,… Ale když to poslouchám přes to bricho: ťuk, ťuk, ťuk, ťuk,…
Těžce se to vysvětluje do psaného textu 😀 ale snad víte některá z vás, jak to myslím 😀
Má otázka zní, jestli si myslíte, že by to mohl být pulz prcka(když ho cítím jen na jedné straně a jen v podbřišku) nebo jestli je spíš můj.
Neplasim ani nesilim ani nic podobného, jen mě to zajímá ☺️
Děkuju za vaše zkušenosti ☺️

tuk tuk co?? Ne, to fakt nechapu. Tep mimina je 2× rychlejsi nez tvuj, kdyby jsi ho slysela, tak jsi si 100% jista ze je to ono. Pokud nevis tak si pust nejake video na youtube z angelsounds a bude ti to jasne, ze slysis sebe. Dite je jako konsky cval kdyz dopadaji kopyta nebo kdyz dejcha s vyplazenym jazykem vylitany pes. Pres fonendoskop to snad ani slyset nemuzes pres ty vsechny vrstvy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.12.21 15:30

A nemůžeš slyšet tep placenty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
8.12.21 23:05

No taky bych tipla ze na zapesti slysis treba obe komory a proto se ti to zda rychle, jestli je bricho pomalejsi, tak je to tvuj tep, popr placenta, tepny do delohy, miminko fakt poznas, je to strasne rychle.. ale jako jinak tep mimi je slyset i s angelsounds jen na jedne strane v jednom miste (to misto se meni jak se mimi pohybuje) - kdyz poslouchas tam, kde ma treba nohu nebo kde je jen voda tak z toho nic nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat