Opakované krvácení ve 2.trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
44
7.12.21 22:02

Opakovane krvácení ve 2.trimestru

Ahoj.

Chci se zeptat, jestli někdo nemá podobnou zkušenost.
V 19tt jsem v noci šla na wc a curkem ze mě tekla jasná červená krev. K smrti vydesena jsem jela na pohotovost, kde žádný problém nezjistili, ale ani to, odkud to tolik krvácí. Do rána to přešlo a pak jsem už jen několik dní slabe spinila.
Jenže přesně po týdnu to same-v noci jsem šla na wc a zase ze me tekla krev. Jelikož jsem to už zažila, tak jsem jela do nemocnice až ráno. Tentokrát jsem ale krvacela i ráno a nechali si mě v nemocnici. Po kapacce to přešlo a pak uz jen spineni. Doktoři ale absolutně netuší, odkud to bylo. Dite ok, placenta ok, cipek ok, žádný hematom, stery ciste..
Neměla jste to některá podobne a přišlo se u vás na to, proč to tak bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.12.21 23:18

Já tohle zažila vloni, taky to začalo v 19tt, akorát tedy krev netekla proudem, bylo to spíš vždy zašpinění. Na pohotovosti jsem byla několikrát, i pár dní na rizikovém. Nejspiš to bylo z níž položené placenty, jiný doktor říkal zas možná z čípku, kdo ví. Dostala jsem pak prášky se stejnou látkou, jako je v té kapačce. Teď si nevzpomenu na název. Brala jsem to vždy týden, a když mi došly, do tří dnů bylo špinění krví zpět. :roll: Takže jsem cca 6 týdnů proležela na gauči jen s rychlou cestou na wc a do koupelny. Jak bříško rostlo, placenta se vytáhla a bylo po špinění a porodila jsem přirozeně úžasnou holčičku. :srdce: Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1514
7.12.21 23:27

Mě to dělalo taky jen to nebylo curkem, ae celkem dost krve a vždy to bylo v noci nebo ráno jak jsem vstávala z postele. U mě to bylo 11tt, 24tt, 28tt a 31tt. Vždycky to bylo dost krve a na ultrazvuku nikdy nic nenašli. Až v tom 31tt mi dělali nakonec císaře a až při něm se zjistila příčina a to odlucujici se placenta v takovém místě, kde to na ultrazvuku vidět jít nešlo. Takže ne vždy je na ultrazvuku vše vidět. Hlavně ležet a žádná fyzická námaha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1659
8.12.21 00:27

No ono stačí když je placenta trochu přirostlá k děloze, nebo trochu dráždí čípek a hned je z toho krvácení.
Já bych raději teď dodržovala klidový režim, kdyby to náhodou bylo ono.
U mě taky ve 22tt neviděli nic a až ve 24tt, kdy už ta placenta byla hodně spadená, tak na to přišli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
8.12.21 14:53

Díky za komentáře.

Placentu mám skoro 5cm od branky, takže ta mi to neměla dráždit. Jediné že by byla prirostla no🤷‍♀️
Dostala jsem antb pro jistotu, protože doktore opravdu netuší, čím to je:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat