Teplá zimní kombinéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamca29
Povídálka 11 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 21:28
Tepla zimni kombineza

Shanim opravdu teplou zimni kombinezu. Par znacek uz mam odzkousenym, ale treba Lupilu mi prisla malo tepla, G-MINI se brzy seprala a uz nebyla do mrazu, Lindex za dvojku se mi zda uz moc draha. S jakou znackou mate dobrou zkusenost vy?

Reakce:
renda micro
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 05.10.18 21:34

@kamca29 za mně YDI

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 21:49

@kamca29 Rozhodně doporučím Reimu. I když je drahá, tak už jinou nechci.

Uživatel je onlineJahudka82
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 05.10.18 21:50

@kamca29 A pro jak velky dite to potrebujes? Ja dostala na malou jednu z Kiku a jednu jsem ji kupovala v anglickym sekaci za 200, byla jak nova, zima ji v tom urcite nebyla ;) Ale to byly ty mensi velikosti - 62, 68, 74. Mela jsem I tu Lupilu z Lidlu a prisla mi v pohode, tepla dost. Ale taky uz byla z 2.ruky, takze koupena driv… jinak kamaradka neda dopustit na funkcni veci z Little Angel (v Plzni maji obchod v G.Dvorak). Ale ty uz jsou taky trochu drazsi. Mam jeste predskolaka a ten odmala nosil spis bundu + oteplovaky. Z kombinez mi deti vzdycky hned vyrostly, ale mozna zkus jeste Decathlon nebo Sportissimo…

kamca29
Povídálka 11 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 21:55

Hledam na cerstve dvouleteho. Ale je desne zmrzlej. Lidl s tim flisem uvnitr mu nestacil. A bazarove veci nechci prave kvuli tomu, ze mi přijde, ze se to sepere a ztrati na objemu castym pranim. Mozna zkusim ty sporty. Diky

kamca29
Povídálka 11 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 22:00

@Adrasteia ja na ně taky koukala, jsou fakt krasny. Ale nechci dat vic jak 1500,– Mivaji nekdy nekde slevy?

AvajBr
Závislačka 4547 příspěvků 05.10.18 22:04

Snoxx, Etirel, Envy, Kilpi. Deti nosi od batolat, ted jsou skolaci. Fakt skvele, kvalitni, nepromokave, teple, pritom tenke a lehke, takze se jim v tom dobre hýbe. Travime prakticky celou zimu na horach, mame odzkoušené i v minus dvaceti v Alpach, nikdy si nestezovali. Za me tyto opravdu doporucim. A Reima je skvela (obecne vsecky seversky znacky), ale nova pro dve deti pro me nerealizovatelna, bohuzel :?Jediny co me vadi, ze Reima nema kapsu na skipas na rukavu a ze jsou dole do gumy. Ale my hodne lyzujem, na sankovani je to asi jedno :)

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 22:13
@kamca29 píše:
@Adrasteia ja na ně taky koukala, jsou fakt krasny. Ale nechci dat vic jak 1500,– Mivaji nekdy nekde slevy?

Hele, to nevím. Já ji kupovala přes net a na slevu jsem nenarazila, bývají rychle vyprodané. Ale peněz tedy nelituju, malej se může půl dne válet v mokrým sněhu a je pořád v teple, suchu a taky se nepotí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >