Reklama

Teplá zimní kombinéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamca29
Povídálka 11 příspěvků 7 inzerátů 05.10.18 21:28
Tepla zimni kombineza

Shanim opravdu teplou zimni kombinezu. Par znacek uz mam odzkousenym, ale treba Lupilu mi prisla malo tepla, G-MINI se brzy seprala a uz nebyla do mrazu, Lindex za dvojku se mi zda uz moc draha. S jakou znackou mate dobrou zkusenost vy?

Reklama

Reakce:

renda micro
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 05.10.18 21:34

@kamca29 za mně YDI

Adrasteia
Závislačka 2724 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 21:49

@kamca29 Rozhodně doporučím Reimu. I když je drahá, tak už jinou nechci.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 05.10.18 21:50

@kamca29 A pro jak velky dite to potrebujes? Ja dostala na malou jednu z Kiku a jednu jsem ji kupovala v anglickym sekaci za 200, byla jak nova, zima ji v tom urcite nebyla ;) Ale to byly ty mensi velikosti - 62, 68, 74. Mela jsem I tu Lupilu z Lidlu a prisla mi v pohode, tepla dost. Ale taky uz byla z 2.ruky, takze koupena driv… jinak kamaradka neda dopustit na funkcni veci z Little Angel (v Plzni maji obchod v G.Dvorak). Ale ty uz jsou taky trochu drazsi. Mam jeste predskolaka a ten odmala nosil spis bundu + oteplovaky. Z kombinez mi deti vzdycky hned vyrostly, ale mozna zkus jeste Decathlon nebo Sportissimo…

kamca29
Povídálka 11 příspěvků 7 inzerátů 05.10.18 21:55

Hledam na cerstve dvouleteho. Ale je desne zmrzlej. Lidl s tim flisem uvnitr mu nestacil. A bazarove veci nechci prave kvuli tomu, ze mi přijde, ze se to sepere a ztrati na objemu castym pranim. Mozna zkusim ty sporty. Diky

kamca29
Povídálka 11 příspěvků 7 inzerátů 05.10.18 22:00

@Adrasteia ja na ně taky koukala, jsou fakt krasny. Ale nechci dat vic jak 1500,– Mivaji nekdy nekde slevy?

AvajBr
Závislačka 4407 příspěvků 05.10.18 22:04

Snoxx, Etirel, Envy, Kilpi. Deti nosi od batolat, ted jsou skolaci. Fakt skvele, kvalitni, nepromokave, teple, pritom tenke a lehke, takze se jim v tom dobre hýbe. Travime prakticky celou zimu na horach, mame odzkoušené i v minus dvaceti v Alpach, nikdy si nestezovali. Za me tyto opravdu doporucim. A Reima je skvela (obecne vsecky seversky znacky), ale nova pro dve deti pro me nerealizovatelna, bohuzel :?Jediny co me vadi, ze Reima nema kapsu na skipas na rukavu a ze jsou dole do gumy. Ale my hodne lyzujem, na sankovani je to asi jedno :)

Adrasteia
Závislačka 2724 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 22:13
@kamca29 píše:
@Adrasteia ja na ně taky koukala, jsou fakt krasny. Ale nechci dat vic jak 1500,– Mivaji nekdy nekde slevy?

Hele, to nevím. Já ji kupovala přes net a na slevu jsem nenarazila, bývají rychle vyprodané. Ale peněz tedy nelituju, malej se může půl dne válet v mokrým sněhu a je pořád v teple, suchu a taky se nepotí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >