Reklama

Dětské oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinda95
Povídálka 12 příspěvků 25 inzerátů 05.10.18 09:08
dětské oblečení

Zdravím Vás všechny. Chci se zeptat kde prodáváte dětské oblečení nebo spíše kde nejlépe prodat. Rušila jsem dětský second hand a mám toho tu ještě vcelku dost, co se týče triček, kalhot, tepláků, jsou tu i nějaké bundy a spousty dalšího. Nebo by se tu našel někdo kdo by měl třeba o něco zájem? není problém nafotit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 05.10.18 09:18

Na fb a ve městě máme jednou měsíčně bazar dětského oblečení. Jinak na trhu je toho tolik, že je problém prodat.

Lucinda95
Povídálka 12 příspěvků 25 inzerátů 05.10.18 09:21

Na fb už si taky ženský hodně vybírají. A někdy mi přijde že by chtěli vše zadarmo. Prodávám opravdu za směšné ceny a stejně nic.

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 05.10.18 09:23
@Lucinda95 píše:
Zdravím Vás všechny. Chci se zeptat kde prodáváte dětské oblečení nebo spíše kde nejlépe prodat. Rušila jsem dětský second hand a mám toho tu ještě vcelku dost, co se týče triček, kalhot, tepláků, jsou tu i nějaké bundy a spousty dalšího. Nebo by se tu našel někdo kdo by měl třeba o něco zájem? není problém nafotit.

Pokud jsou to straší věci několik let z Anglie apod., tak to se prodává velmi špatně. Možná ta místní skupina FB, aby se aspoň poštovné neplatilo.

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 05.10.18 09:35

Malo nosene a pekne veci na LetGo za par korun, osobni predani. Nechci nic posilat a hlidat platby a litat na postu atd. Zbytek rozdam nebo vyhodim. Driv jsem nosila do bazaru do komise, ale ten uz skoncil. Hadru je moc, kazdy by chtel idealne nenosene za dvacku. Ted mam tri haldy na prebrani, uz se tyden dokopavam to nafotit.

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 05.10.18 09:43

Ale přitom sehnat hezké kousky z h&m, že libdex, next, aby to nebyla kolekce 10 let zpátky také není jednoduché. Všude je plno obyčejných a starých věci, ty aktuální kolekce nejsou,nebo velmi málo a hned pryč, popř.predrazene.

Lucinda95
Povídálka 12 příspěvků 25 inzerátů 05.10.18 09:45

@Ijen Tak to naprosto souhlasím. Přesně tak to je ideálně nenošené za dvacku, a uplně nejlépe zadarmo. Něco už mám přebráno na vyhození. Jinak děkuji, zkusím ještě letgo.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 09:46

Dává do diakonie, nejde mi věci prodat a to mám moc pěkné věci jako nové

Lucinda95
Povídálka 12 příspěvků 25 inzerátů 05.10.18 09:48

@Lamátko to je mi zase škoda. zbylo mi tu zboží cca za 10tis… :( a dát to do diakonie a nemít z toho ani to co jsem do toho vrazila, to se mi uplně nechce, to je až ta krajní možnost. také mě právě napadl nějaký second hand, jestli třeba nevykupuje ?

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 05.10.18 09:50
@Zelnicka píše:
Ale přitom sehnat hezké kousky z h&m, že libdex, next, aby to nebyla kolekce 10 let zpátky také není jednoduché. Všude je plno obyčejných a starých věci, ty aktuální kolekce nejsou,nebo velmi málo a hned pryč, popř.predrazene.

Souhlasim. Hledala sem kombinezu. Nakonec mi dala sousedka. A tu samou kombinezu tam prodavali asi za 200, coz o to, ale je to po jeji dceri, ktere je deset let :nevim:
Prijde mi, ze uz se moc nove nekupuje a spis se to porad toci po bazarcich.

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 05.10.18 09:51

@Lucinda95 a když není problém nafotit, tak co kdybys zkusila tady na bazar emimina, akorát je někdy problém, že se lidem nechce připlácet za poštovné - někdy se to prostě nevyplatí, tak určitě u vás v okolí máte nějakou fb skupinu na prodej dětských věcí

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 05.10.18 09:52

@Zelnicka to nesleduju, v hm a lindexu bezne nakupuju pro mladsiho a kdyz z toho syn vyroste, coz u kalhot muze byt i za pul roku u tricek rok i dva, tak to hned prodavam. Starsi syn ma radeji quiksilver, newyorker a uz se zda ze neroste, po nem uz neprodavam nic. A kdyz mi znama vozila pro kluky hadry z rakouskych blesaku, tak to byly uplne jine veci nez se ve stejnych retezcich prodavaly u nas. Mne ted jde hlavne o to se tech veci co nejrychleji zbavovat a nehromadit je doma.

Lucinda95
Povídálka 12 příspěvků 25 inzerátů 05.10.18 09:59

@stinga tady jsem právě ještě nezkoušela, pořádně nevim jak to tu právě s bazárkem chodí a zda se tu něco prodává. Fb skupinku nás ve městě máme, ale právě mi přijde že už je taky přehlcená vším možným a nikdo nic nechce.

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 05.10.18 10:01
@Lucinda95 píše:
@stinga tady jsem právě ještě nezkoušela, pořádně nevim jak to tu právě s bazárkem chodí a zda se tu něco prodává. Fb skupinku nás ve městě máme, ale právě mi přijde že už je taky přehlcená vším možným a nikdo nic nechce.

Ono opravdu záleží, jaké ty věci jsou.. Jestli jsou aktuální, tak se prodají, staré několik let, tak fakt za dvacku a to ještě možná.

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 05.10.18 10:03
@TopSecret píše:
Souhlasim. Hledala sem kombinezu. Nakonec mi dala sousedka. A tu samou kombinezu tam prodavali asi za 200, coz o to, ale je to po jeji dceri, ktere je deset let :nevim:
Prijde mi, ze uz se moc nove nekupuje a spis se to porad toci po bazarcich.

Přesně žák, když hledám hezké džíny pro nejmladšího vyjizdi mi stejně, jako nosil nejstarší syn, kluci jsou od sebe 9 let :-). Hodně lidem už se asi fotit nechce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >