Teplota a průjem - PROSÍM PORAĎTE

378
12.6.05 14:01

Teplota a průjem - PROSÍM PORAĎTE

Ahojky holky, jsou nám 4,5 měsíce a máme následující problém. Cca od pátku má malej 37,4 C, ale vždy jen večer v sedm, přes den má tak 36,6 C. Jinak vypadá v pohodě, je živej až až, možná trošku ukňouranější, ale to bývá počasím. Dneska měl ale průjem (žlutý, vodnatý). Úplně to bylo slyšet. Jinak ráno měl stolici normální (kadí tak 3× denně). Jo, a od jednoho měsíce baští umělé mléko, já už mléko nemám. Nemáte s tím někdo zkušenosti :?: Nevíte co by to mohlo být :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
12.6.05 14:14

Mohly by to být klíďo tuby-koukni na dásničky a pokud si tam (do pusy)něco urputně rve-budou to zuby :wink:

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
12.6.05 14:15

Samo že né tuby ale zuby :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
12.6.05 14:21

No to mi ani neříkej :o Je sice pravda, že si pořád urputně rve do pusinky pěstičky (to už dělá asi tak měsíc, ale poslední týden víc), ale jsou mu teprve 4,5 měsíce. To je brzo, nebo ne? Koukala jsem na dásně, ale nateklé se mi nezdají :?: (na horní je vidět skvěle, ale dolu mne moc nepustí, buď tam má jazyk nebo pěstičku :) ). Tak vážně nevím :?: :?: :?: P.S. Teď měl chudák zase průjem a teplotu má 37,3 C (to ale - myslím ta neplota - není moc, že ne?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.05 16:02

ahojko, nechcem ta strasit, ale my sme sa vcera vratili kvoli niecomu podobnemu z nemocnice. nas matusko ma 19 tyzdnov, takze asi ako vas. v stredu mal hnacku tiez riadne vodnatu a vecer sme volali na pohotovost, ci mame prist alebo to riesit nejako doma. povedala som, ze ma trochu prepadnutu fontanelku a oni nam kazali radsej prist. a hned si nas tam aj nechali. ostala som tam s nim, pretoze kojim, ale boli tam aj mamky, ktore nekoja. nechali nas tam, lebo bol z tej hnacky velmi dehydrovany. v prvu noc dostal chudatko velikansku infuzku a potom dostaval vzdy pred kojenim ryzovy alebo mrkvovy odvar. stale som ho musela vazit a zapisovat, kolko vypil a aj kolko vycikal (vazila somkazdu plienku). po troch dnoch nas nastastie pustili, ale vysledky z coho to mal budu az na buduci tyzden. ja ti radim zajst radsej k lekarovi. manzelovi sa tiez zdalo, ze zbytocne hystercim kvoli hnacke, ale potom uznal, ze to bolo treba. a ja si vravim, ze radsej 30× zbytocne ako 1× neskoro. drzim palceky
katinka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.6.05 16:03

este k tej teplote, nas matusko ani teplotu nemal a v nemocnici ked mu stupla na 37,1 tak sestricka povedala, ze nas domov nepustia, ak neklesne

• Nahlásit
  • Citovat
31
12.6.05 18:41

Ahoj,
náš malý měl průjem několikrát… Naše lékařka říká, že pokud přijímá stravu a dostatečně močí, tak není potřeba, aby se jelo na pohotovost… Jen moje zkušennost, s malým jsem ležela v nemocnici se zánětem ledvin, byl už v pohodě, ale chytil tam průjmovou virovou infekci a museli jsme tam zůstat déle…
Samozřejmě, pokud by dítko bylo apatické, spavé a zvracelo, tak by to možná bylo lepší někam zajet, aby se na něj někdo mrknul…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
12.6.05 20:15

Ahojky,

Kubíček měl minulý týden úplně stejný problém jaký popisuješ. Zašla jsem s ním k paní doktorce. Teď prý řádí různé infekce. Dostal Hylak forte (pěkný hnus), dietu a do druhého dne mu bylo lépe, teď už zase řádí jako torpédo. Včera jsem to chytla já a léčím se stejně. Teď mi je nesrovnatelně lépe než ráno.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
13.6.05 20:08

Ty zoubky by to klidně mohly být, kamarádky malý má taky 4,5 měsíce a o zoubky už cinká lžička:-).A nejdříve prý rostou spodní řezáčky, tak hledej dole.Jemu vyrostly oba najednou. Náš je o týden mladší. Zatím ještě nic, ale taky hodně všechno kouše, tak uvidíme.G + M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
13.6.05 22:17

Ahoj, taky nechci strašit, ale z našeho průjmu se bohužel vyklubala salmonela :-( Mojí holčičce je 5 měsíců a taky první, co kdo říkal bylo, že to jsou určitě zuby, je to v tomto věku takové zaklínadlo :-) Raději si k doktorce zajdi, udělá výtěr a pokud bude vše o.k., tak máš alespoň jistotu.

VaKa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
15.6.05 14:48

Ahoj holky, tak ten průjem byl naštěstí jen ten jeden den a od toho dne už taky nemá zvýšenou teplotu :wink: Živej je až až, jen občas trošku víc ukňouranej, ale to bude spíš tím, že přes den skoro vůbec nespinká. Do pusinky si pořád rve urputně pěstičky či prstíky (někdy i plenu či chratítko), ale žádnej náběh na zoubky zatím nemá (bouličky na dásních nejsou). Tak uvidíme :)
P.S. A díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama