Teplota v 02 aréně v zimě, jaké oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andrejka97
Stálice 57 příspěvků 27.01.19 20:14
Teplota v 02 aréně

Ahoj,
Holky v únoru jdeme do o2 arény na UFC, takže to bude opravdu na dlouho. Sedíme někde nahoře, mám strach aby tam nebyla kosa. Jsem opravdu náchylná na prostydnuti, takže se chci zeptat jaká je v o2 aréně teplota takhle v zimě, budou mi stačit leginy (punčochy) rifle, tilko, triko, mikina a bunda? Nerada bych to podcenila :roll: :lol:
Ps:ano vypada to ze jsem na hlavu :mrgreen: :nevim: :lol: :lol: :pocitac:

Reakce:
mau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 27.01.19 20:23

O2 arena je na tričko. Max ta mikina, pokud jí nosíš i v místnosti. Na náhradní deku fakt ne, zapomeň na „zimní stadion“. :mrgreen:

AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 27.01.19 20:24

Byli jsme minulý týden, zima tam nebyla, normálně jsme tam seděli v tričku a v džínách.

andrejka97
Stálice 57 příspěvků 27.01.19 20:26

Mockrát díky, ani nevíte jakou mi to udělalo radost :lol: :oops:

Týna K.
Kelišová 5002 příspěvků 27.01.19 21:00

My tedy byli minulý týden a byla nám všem pěkná kosa, seděli jsme úplně dole a měli jsme všichni svetry nebo mikiny a stejně nám byla zima :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >