Oblečení na hory pro dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cassy25
Kecalka 271 příspěvků 14 inzerátů 14.01.19 18:29
Oblečení na hory pro dospělého

Ahoj,
v únoru pojedu asi po 20 letech na hory :) a vůbec nevím, co na sebe, hlavně mi jde o kalhoty. V čem jezdíte? A nosíte lyžařské oblečení třeba i když jdete jen na procházku nebo s dětmi na boby? Můžete přihodit případně odkaz na nějaké konkrétní sportovní kalhoty… budu moc ráda. A jaké boty? Klasické sněhule nebo se nosí něco jiného? :) Předem díky.

Reakce:
Prtulak
Kecalka 431 příspěvků 14.01.19 18:36

@Cassy25 doporučuji funkční prádlo , takový to elastický - jak na nohy tak triko. Sněhule už vypadají jinak, než před 20ti lety, ale já tomu tak říkám furt, prostě vyteplene vysoké boty. Kalhoty bud teplé softshellové nebo normálně lyžařské, záleží jaká je zima a jestli se budu válet. V obchodech jako sportisimo pořídíš vše co je potřeba. Jukni. Záleží kolik chces investovat. Užij si hory.

Hanka1
Extra třída :D 13969 příspěvků 14.01.19 18:38

Mrkni do Lidlu nebo Tchiba, tam mají celkem funkcni obleceni za par korun. Jinak klasicke lyzarske kalhoty nosim jen na lyze. Ale delaji se softshellove kalhoty, stejne jako bundy a ty se daji uzit celozimne (bundy celorocne), boty mam sportovni kozacky Ecco a nosim je jak ve meste, když napadne nebo hodne mrzne a na horach.

Kamaradka si ted koupila original MoonBoots, mne prijdou tvarem tak priserne osklive a na nohy bych to nezvala ani na horach, horsi jak za komousu ty leskle snehule, co se nosily, nejak se jim rikalo a za boha si nevzpomenu jak…

Hanka1
Extra třída :D 13969 příspěvků 14.01.19 18:40

@Prtulak jo na termo obleceni jsem zapomněla, to mají taky všude, zrovna ted jsem videla pekne ve sleve ve zminovanem Tchibu a mne třeba staci vzit pod normalni dziny termokalhoty a vesele v nich jdu na apres-ski do hospody a nemusim se parit v lyzokalhotach…

Ada22
Kecalka 492 příspěvků 14.01.19 19:19

@Hanka1 bufy :)
Jinak zimní boty mám od Keen a nosím je i v Praze když někdy napadne nebo je echt zima.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50718 příspěvků 4 inzeráty 14.01.19 19:22
@Cassy25 píše:
Ahoj,
v únoru pojedu asi po 20 letech na hory :) a vůbec nevím, co na sebe, hlavně mi jde o kalhoty. V čem jezdíte? A nosíte lyžařské oblečení třeba i když jdete jen na procházku nebo s dětmi na boby? Můžete přihodit případně odkaz na nějaké konkrétní sportovní kalhoty… budu moc ráda. A jaké boty? Klasické sněhule nebo se nosí něco jiného? :) Předem díky.

Já ráda mám kalhoty softshelové s merino podlikačkama. Daj se využít i na další sporty, hlavně turitiku a běžky. Mám z www.kukadloo.cz Jinak se daj koupit třeba rockpoint.cz nebo hudy.cz

Hanka1
Extra třída :D 13969 příspěvků 14.01.19 22:16
@Ada22 píše:
@Hanka1 bufy :)
Jinak zimní boty mám od Keen a nosím je i v Praze když někdy napadne nebo je echt zima.

Bufy!!!! No jo diky…byly sice hnusne, ale bylo v nich teplo… :P :palec: a nepromokly

Lama Lama
Hvězda diskuse 50718 příspěvků 4 inzeráty 15.01.19 07:02

Keeny taky mám. Nosím je na treky, do snehu a výjimečně i do Prahy, když mrzne až praští a v barefootech je mi klendra, co se stává tak 3 dny do roka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >