Co na sebe do tanečního klubu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madyb
Kecalka 126 příspěvků 08.01.19 12:06
Co na sebe do tanečního klubu

Co na sebe do klubu na latinu? Aby to ladilo k tanečnim botám tělovè barvy a taky už mi není davno 20 let :?

Reakce:
Ladeka
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 08.01.19 12:11

Je to trenink, vedena lekce nebo tanecni vecer? Kazdopadne vzdycky kratkou sukni nebo kratke saty. Na trenink jakakoli kratka sukne, nesmi byt uzka a sportovni tricko. Na vedenou sukni a nejake lepsi tricko, halenku, idealne ne plandavou. A na tanecni vecer kratke saty vcelku ;)

madyb
Kecalka 126 příspěvků 08.01.19 12:17

Je to večer strávený v taneční klubu. Jedinné co vím, že se pije tequila. :nevim:

madyb
Kecalka 126 příspěvků 08.01.19 19:54

@Ladeka A nějaký tip na manžela?
Moje představa salsa klubu je černoch v roztrhaných dźínách s kšandama a řetězem na krku a mulatka s výstřihem k pupíku a bederní rouškou. Tak abych nebyla v koktejlkach moc usedlá

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 09.01.19 09:55

@madyb Jo salsa klub. Ja myslela sportovni latinsko-americke tance. Koktejlky ne, jsou uzke, v tom se neda tancit ani salsa. Nejake treba letni saty se sukni, co neni upnuta. Ne nejake elegantni, ale je to lepsi nez halenka + sukne. Nebo na salsu by asi sly i kalhoty, ale ty vetsinou strasne tahnou a neda se v nich hybat. Pro manzela asi nejake kalhoty, snad i hezke dziny a kosile. Klidne barevna. Bez kravaty. Mozna vesticka by mohla byt zajimava. :D

madyb
Kecalka 126 příspěvků 09.01.19 19:55

@Ladeka Ano přesně tak , špatně jsem to napsala . On to není přímo salsa klub, ale jednou za měsíc tam je latina . Ještě mě napadly elastické šaty - dost krátký a k tomu legíny - tak jestli to není už moc :oops:

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 11.01.19 14:03

@madyb Na salsu by asi slo i to ;)

madyb
Kecalka 126 příspěvků 11.01.19 14:13

@Ladeka Dekuji.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >