Jaké punčochy na ples?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janher
Kecalka 436 příspěvků 20.01.19 15:02
Jaké punčochy na ples?

Poraďte jakou barvu. Budu Mít na sobě černé šaty pod kolena a černé lodičky. Díky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 6160 příspěvků 20.01.19 15:06

černou?

Ennny
Závislačka 2629 příspěvků 20.01.19 15:07

Tělové nejdeš přece na funus

Mollify83
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 20.01.19 15:09

Já bych třeba tělové na sebe v životě nevzala, přijdou mi levné a nikdy to není hezký odstín. Za mě jedině černé.

janher
Kecalka 436 příspěvků 20.01.19 15:10

Noo právě nevim :D dlouho jsme na plese nebyli. A psaníčko mam koupit třeba stříbrné?

Ennny
Závislačka 2629 příspěvků 20.01.19 15:10

@Mollify83 no to taky nesmíš kupovat ty za 20,– ;)

nozu
Extra třída :D 12117 příspěvků 20.01.19 15:11

černou ne. kup tělové, nelesklé a v odstínu co nejblíže tvé pleti.

lucenka
Vesmírná mluvilka 34207 příspěvků 20.01.19 15:12

Tělové a vyměnila bych šaty. Na ples patří dlouhé.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 20.01.19 15:12

@Ennny nikdy nekupuji levné ;) mám ráda barvy a telovky sei hnusí :mrgreen:

Ennny
Závislačka 2629 příspěvků 20.01.19 15:13

@Mollify83 jenže ples není karneval :lol: abys šla v barevných silonkách

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 20.01.19 15:21

Buď s nádechem černé, nejsou už jen takové ty tmavé.Punčoch už je spousta provedení.A nebo co nejvíc transparentní, s decentním třpitem.Tělové silonky už jsou pasé, max.je uvidíte někde na mysliveckém plese v Horní dolní…

Eemii
Neúnavná pisatelka 17254 příspěvků 20.01.19 15:26
@lucenka píše:
Tělové a vyměnila bych šaty. Na ples patří dlouhé.

To už je par let přežitek.

Hanney
Závislačka 2721 příspěvků 20.01.19 15:42
@janher píše:
Poraďte jakou barvu. Budu Mít na sobě černé šaty pod kolena a černé lodičky. Díky moc

Rozhodně černé, poloprůhledné, matné klidně s nějaký vzorem, pokud šaty máš jednoduché. Psaníčko výraznější, barevé, pokud seženeš.

kvaček
Extra třída :D 13745 příspěvků 20.01.19 15:58

Já teda chtěla napsat tělové, ale pokud bych se rozhodla pro černé, tak určitě bych si zvolila třebě výrazný šperk třeba klasický stříbrny a psaníčko stříbrné.. Aby to opravdu nebylo jak na pohřeb..
A je škoda, , že mladá žena jde celá v černém to spíš volí starší dámy :nevim:

Ou
Kelišová 6316 příspěvků 20.01.19 16:02

V žádném případě černou, natož pokud budeš mít holé ruce.

Černé punčochy kamkoliv jinam než na pohřeb jsou dost velký přešlap - respektive je to obvyklý nešvar maloměstských ple­sů.

Punčochy chceš tělové - ideálně skutečně tělové, ne tu divnou hnědou co ti z nohou udělá protézy a matné. A uzavřené boty (tedy ne sandálky na podpatku)

Pokud bys chtěla nějaké originální punčochy, tak to potřebuješ komponovat s těmi šaty jako celek. Ale vzhledem k tomu, že se potřebuješ ptát na mamaserveru, tak bych se do takových experimentů pouštěla až časem po předchozím důkladném rešeršování.

Nejbezpečnější je prostě simulovat hladké, pěkné nohy - tedy tělové punčochy správnéí barvy.

Co se týče délky šatů, tak klíčové je co má na sobě partner - pokud sako, tak klidně mohou být krátké, pokud jde ve smokinkgu, tak i dáma potřebuje velké večerní. No a pak jde o to jaký ples to je. Na Žofín či do Opery je sako a koktejlové šaty pochopitelně přešlap. Na hasičský bál je velká večerní taky mimo. Na městský ples bude přípustné obojí, pár ve smokingu a velké róbě bude spíš výrazně odlišný, než pár v saku a malých černých.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >