Teploty týden - zánět moč. měchýře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dizzie
Stálice 55 příspěvků 26.01.19 11:27
Teploty týden - zánět moč. měchýře?

Ahoj, už týden mám teploty, nic jiného mi víceméně není. Dr. Poslala na rozbor moč, prý vyšly hraniční výsledky asi na e-coli či takovou nějakou potvůrku. Třetí den mám antibiotika, zatím se pořád nějaká ta teplota objeví. Nikdy jsem nic podobného neměla, nemáte s tím zkušenost? Případně z čeho by to mohlo být? Přemýšlím, že bych si uvařila brusinkový čaj, ale nevím na ty ATB.

Reakce:
Martina 94
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 26.01.19 11:29

No u mě je to pravidlem skoro každý měsíc vždycky po ovu teplota zvýšená na 37,3 atd cítím se jak po draku oči mě bolí potim se a pak buď zánět mocaku nebo mykóza a končí to biochemickým těhotenstvím :-)

Dizzie
Stálice 55 příspěvků 26.01.19 11:31

To se to vážně projevuje takhle úmorně? :O no budu se sakra snažit, aby to nepřišlo už nikdy, ale je to fakt zvláštní, kdyby o náznak že je něco špatně, někde… Ale jen teplota

debra.morgan
Kelišová 6152 příspěvků 26.01.19 11:33

Ja mela taky e-coli…po 3 dnech, kdy jsem mela zimnici rano a vecer a paralen nezabral jsem sla k doktorce, vzala mi moc a odbery hned odpoledne volala, že mam jet do nemocnice, nevedela z ceho to je, protoze ta moc nebyla vylozene spatna, ale mela jsem vysoky hodnoty crp, takze jsem jela na infekcni a ti me pak dali na urologii, tyden ve spitale, vycevkovana, dvojta davka antibiotik, nic me nebolelo, teplotu jsem pak uz nemela…

Dizzie
Stálice 55 příspěvků 26.01.19 11:46

Jej, tak to není vůbec hezký… Já měla všechno víceméně v normě naštěstí

Ještě se zeptám, když už beru antibiotika, můžu do toho pít brusinkový čaj nebo čaj na močové cesty?

Příspěvek upraven 26.01.19 v 11:52

debra.morgan
Kelišová 6152 příspěvků 26.01.19 11:51

@Dizzie mě kromě tech par teplot nic nebylo a ty jsem mela jen prvni 3 dny pred nemocnici :nevim:

Dizzie
Stálice 55 příspěvků 26.01.19 12:04

Jednou jsem byla v nemocnici na vyšetření a ležela tam se mnou holčina, co chytla asi zánět ledvin, každopádně jí šly antibiotika do žíly, chuděrka bylo mi jí moc líto… A to prý šla z tělocviku, že ji ofouknul studený vítr… Brr, hrozná představa

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 26.01.19 14:53

@Dizzie no já to tak mela bohužel taky :-)

Dizzie
Stálice 55 příspěvků 26.01.19 18:23

To musí být sakra nepříjemné.. no já uvidím jak zaberou ty antibiotika, jinak budu muset za obvodní…

Dizzie
Stálice 55 příspěvků 28.01.19 14:43

Hm… Polovina antibiotik dobrána, žádná změna, zítra holt zavolám obvodní..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >