Termály Bešeňová ve 14tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hankatatranka
Povídálka 21 příspěvků 09.05.19 08:04
Termály Bešeňová ve 14tt

Ahoj holky, jsme na dovolene na Slovensku, je hnusne a zvazujeme jet na jeden den do termalu. Precetla jsen spoustu diskuzi a nazory se dost ruzni. Myslite, ze navsteva s rozumem -tedy s vynechanim toboganu, virivek a saun je ok? Voda by mela byt vhodna na lecbu mocoveho a pohlavniho ustroji, ruzne teple bazeny (nektere do 36,nektere do 40stupnu).

Reakce:
BublinaL
Povídálka 24 příspěvků 09.05.19 08:15

Ahoj, byla jsem loni v 24tt a v pohodě. :) ale teda do těch venkovních bazénů kde je kolem 40 stupňů jsem nechodila. Jen když v něm byla rodina, seděla jsem na okraji a měla v něm nohy aby mi nebyla zima. :)

Issabell28
Kecalka 436 příspěvků 09.05.19 08:17

V Besenove jsem byla a jediny bazen, do ktereho bych sla jako tehotna jsou ty vnitrni, ty maji teplotu normalni. Ty vnejsi jsou hrozne teple, vlezla jsem tam, kdyz mi uz koncila mentruace a opet mi ta horka voda rozjela krvaceni. Takze za me bych do tech teplych jako tehotna nelezla vubec.

Tyna03
Nováček 4 příspěvky 09.05.19 09:05

Sice 14.týden už nejspíš není vzhledem k rozštěpovým vadám nijak rizikový, ale… Nešla bych, už jen z hlediska rizika infekce v takto teplé vodě ve veřejném bazénu. Jsem nejspíš na tyhle věci opatrnější, ale neriskovala bych zdraví mimča.

yellowyedna
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 09.05.19 09:14

@Hankatatranka byla jsem, asi v 18tt a v pohodě. Kup si těhotenský tampony pro zmírnění rizika infekce…
vždyť plavání se v těhotenství doporučuje ;-)

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 09.05.19 09:35
@Hankatatranka píše:
Ahoj holky, jsme na dovolene na Slovensku, je hnusne a zvazujeme jet na jeden den do termalu. Precetla jsen spoustu diskuzi a nazory se dost ruzni. Myslite, ze navsteva s rozumem -tedy s vynechanim toboganu, virivek a saun je ok? Voda by mela byt vhodna na lecbu mocoveho a pohlavniho ustroji, ruzne teple bazeny (nektere do 36,nektere do 40stupnu).

V termálech není voda chlorovaná, tak bych se bála zánětů. Já jsem vodouch a během těhotenství jsem do bazénové vody nelezla.

Váš příspěvek
Reklama